29 marca, 2022

Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online

udostępnij

Wspaniała wiadomość dla klubowiczek! Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online z licznymi niespodziankami i nową prowadzącą. Zobacz więcej!

More...

Rozpoczynamy nową edycję Klubu Kobiety i Pieniądze Online i już dzisiaj w imieniu swoim i Bożeny Uciechowskiej zapraszamy cię do tej niesamowitej podróży, która poprowadzi tegoroczny klub.

Wśród nowości znajdziesz:

  • Osiem comiesięcznych spotkań edukacyjnych online dla klubowiczek z całej Polski!
  • Tematy spotkań związane z finansami osobistymi, rozwojem osobistym, planowaniem i organizacją.
  • Doświadczona edukatorka finansowa, która prowadzi spotkania i grupę przez cały program.
  • Stałe wsparcie coacha, który wspiera klubowiczki w kształtowaniu kompetencji miękkich i nawyków.
  • Eksperci biorący udział w spotkaniach, którzy dzielą się swoją wiedzą.
  • Start online już 5 kwietnia! Zapisz się!

Głównodowodząca tegoroczną edycją Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Bożena Uciechowska jest edukatorką finansową działającą lokalnie w Łodzi. Z Klubem Kobiety i Pieniądze jest związana od 2018 r. Na początku sama była uczestniczką kursów, warsztatów i stacjonarnych spotkań klubowych. W 2021 r. została ambasadorką i z sukcesem zorganizowała cykl spotkań merytorycznych dotyczących finansów osobistych, w których wzięło udział wielu wybitnych ekspertów i specjalistów oraz ponad 150 klubowiczek.

Na przełomie roku Bożena wprowadziła do naszego programu cykl spotkań edukacyjnych dot. bezpieczeństwa w cyber przestrzeni, podczas których wraz z ekspertami z bankowości przybliża nam dekalog zasad poruszania się po wirtualnym świecie w celu budowania właściwych nawyków, które pomogą nam chronić nasze finanse.

Bożena zawodowo jest menadżerem z ponad dwudziestoletnim stażem w międzynarodowych organizacjach. Jest niezwykle kreatywną osobą, pasjonatką rozwoju osobistego, coachingu i mentoringu. Wierzy, że najlepszym sposobem, które sprzyja rozwojowi jest działanie i sama droga, którą należy przejść dochodząc do wyznaczonego celu.

Nieocenione wsparcie coachingowe zapewni klubowiczkom Karolina Bąk!

Karolina Bąk – Towarzysz Zmiany, entuzjastka rozwoju osobistego, doświadczona networkerka i
coach. Umysł analityczny z pasją rozwijający się w nowych obszarach, w tym: mediacji, motywacji i
empatycznej komunikacji NVC (Komunikacji Bez Przemocy). Typ współpracujący, a nie rywalizujący.

Talenty Gallupa: Indywidualizacja, Harmonia, Współzależność, Rozwijanie Ludzi i Naprawianie

Jak sama mówi o sobie: „Nieustannie pracuję nad rozwojem samoświadomości, stabilizacji i równowagi w życiu – bo głęboko wierzę, że jest to strategia, która pozwoli utrzymać niezależność i podążać w kierunku wybranego celu.”

Absolwentka Studium Mediacji w nurcie NVC, szkołę Akademia Coachingu Petrichor (certyfikacja IC) oraz Studium Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener Strefa NVC – wszystko po to, by lepiej wspierać ludzi w zmianie. Koordynuje prace w Strefie NVC i prowadzi cykliczne spotkania rozwijające umiejętności komunikacyjne, empatię i facylitację w sytuacjach konfliktowych.

Pracuje z indywidualnymi klientami oraz zespołami. Od 16 lat jest menedżerem obszarów analityki danych w dużych międzynarodowych korporacjach. Prywatnie jestem mamą dwójki dorastających dzieci i żoną – współtowarzyszką z długim stażem. Mieszka w Gdańsku. Jej pasją są podróże.

Start 5 kwietnia g. 18.30

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku." Lao Tzu

Motyw przewodni tej edycji


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!