25 marca, 2022

Rusza „Kobieta i Zadłużenie”

udostępnij

Każdego dnia jakaś rodzina zmaga się ze spłatą przeterminowanych zobowiązań. I niestety w większości przypadków są to problemy na własne życzenie. Przyszła pora na zajęcie się tym obszarem życia!

More...

Zbyt łatwe pożyczanie pieniędzy, brak kalkulacji, czy budżet domowy wytrzyma nowe zobowiązania. Pożyczanie na spłatę innych zobowiązań. Kolejne kroki to spirala zadłużenia, brak możliwości regularnego spłacania rat, pierwszy stres, pierwsze oznaki utraty płynności finansowej. Do tego strach i lęk przed wierzycielami, wstyd i brak jakiegokolwiek pomysłu na wyjście z impasu.

Dłużnik czy dłużniczka potrzebują jasnego i prostego planu działania w oparciu o wiedzę finansową, prawną i psychologiczną oraz gotowe rozwiązania do samodzielnego wykonania. A co najważniejsze, anonimowo i bez oceny innych.

Rozproszenie wiedzy i rynku usług oraz brak wsparcia powoduje, że szary konsument nie wie, gdzie szukać rozwiązania dla swojego problemu związanego z pieniędzmi. W ramach naszej działalności mamy dostęp do tysięcy osób z całej Polski, w których potrzeby wsłuchujemy się od wielu lat. Jedną z nich jest potrzeba spłaty długów przy jednoczesnym bieżącym funkcjonowaniu. Większości wydaje się, że nie jest to możliwe. Pokutują stereotypy, że trzeba zacisnąć maksymalnie pas, spłacić długi i zacząć żyć od nowa. Zdarza się także, że osoby uciekają od problemu i udają, że go nie ma, a ich sytuacja tylko się pogarsza.

Dlatego ruszamy z projektem "Kobieta i Zadłużenia", gdzie kobiety otrzymają wsparcie, wiedzę i jasny plan działania na wyjście z długów.

Dołącz do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku oraz zarejestruj się na specjalnej stronie, aby pierwsza dowiedzieć się o kolejnych krokach.

Kliknij w obrazek ⤵


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!