3 czerwca, 2022

Pieniądze szczęście dają. Akcja społeczna

udostępnij

Ruszyła akcja społeczna "Pieniądze szczęście dają", którą zainicjowała Joanna Przetakiewicz i Era Nowych Kobiet. Mamy swój udział w tej wyjątkowej inicjatywie. Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze jest współautorką książki o tym samym tytule, którą dzisiaj powinna mieć w ręku każda Polka!

More...

Wszystko zaczęło się... od historii kobiet, które doświadczyły przemocy ekonomicznej lub borykały się z problemami finansowymi. Te historie bolą i wywołują niezgodę. Tak powstała Kobieta i Pieniądze. Tak powstała akcja społeczna "Pieniądze szczęście dają".

"Inspiracją do powstania książki “Pieniądze szczęście dają” były dla Joanny Przetakiewicz, twórczyni Ery Nowych Kobiet, rozmowy z uczestniczkami spotkań w ramach klubów ENK w całym kraju (i poza jego granicami). Poznała wiele poruszających, kobiecych opowieści, dla których wspólnym mianownikiem był brak umiejętności zarządzania pieniędzmi i rozmowy o nich oraz idący za tym brak bezpieczeństwa ekonomicznego. Postanowiła więc stworzyć kompendium wiedzy prawnej, finansowej, psychologicznej i społecznej, które stanie się realnym sposobem na walkę z przemocą ekonomiczną wobec kobiet. “Pieniądze szczęście dają” to także doskonałe wsparcie kobiecego rozwoju w zakresie finansów, bezpieczeństwa materialnego i zabezpieczenia ekonomicznej przyszłości."

Efektem jest książka "Pieniądze szczęście dają", której zadaniem jest dać kobiecie świadomość, wiedzę i narzędzia do uzupełnienia kompetencji finansowych oraz motywacji do realnej zmiany swojego życia.

Książkę w wersji cyfrowej można pobrać bezpłatnie i należy to zrobić ze względu na wartość jaką niesie. Wśród ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą są Adam Bodnar, Dominika Nawrocka, Aneta Wrona, Aleksandra Adamczewska, Tomasz Plasota, Robert Rutkowski, Katarzyna Kucewicz, Marcin Duma, Natalia Hatalska.

Wszechstronne podejście do problemu zależności finansowej omówione z psychologicznego, prawniczego punktu widzenia. Do tego konkretne wskazówki finansowe, coachingowe, systemowe. To niezwykła pozycja, którą powinna przeczytać każda kobieta!

"Wspaniale jest być częścią kolejnego wartościowego przedsięwzięcia, dzięki któremu podkreślona jest waga edukacji finansowej kobiet. Im więcej z nas działa na tę rzecz, tym wszyscy mamy większe szanse na realne dotarcie do kobiet nieświadomych z wiedzą i wsparciem." - powiedziała Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze oraz współautorka książki "Pieniądze szczęście dają"

W ramach akcji "Pieniądze szczęście dają" znajdziesz tutaj kolejne wartościowe artykuły edukacyjne naszych ekspertów, dzięki którym będziesz się rozwijać. Wracaj często!


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!