Edukacja finansowa na wyższym poziomie!

Akademia Kobiety i Pieniądze to wyższy poziom w rozwoju finansowym kobiet dzięki specjalistycznym szkoleniom online.

W ramach Akademii oferujemy

Zapraszamy do Akademii Panie, które mają już podstawową wiedzę z zakresu finansów osobistych i chcą rozwijać się dalej przede wszystkim w zakresie inwestowania pieniędzy

Szkolenia online

Specjalistyczne szkolenia online na żywo z trenerem na temat inwestowania w biznes, nieruchomości i instrumenty finansowe

Programy edukacyjne

Półroczne programy eksperckie dla uczestniczek m.in. z zakresu uporządkowania budżetu domowego

Konsultacje

Konsultacje inwestycyjne w zakresie biznesu i nieruchomości, strategii inwestycyjnej dla początkujących i średnio zaawansowanych oraz kredytów hipotecznych

Programy zawodowe

Półroczny program certyfikacyjny przygotowujący do zostania Konsultantką Budżetu Domowego.

Poziomy edukacji finansowej


Poziom 1: Klub Kobiety i Pieniądze

Podstawowa edukacja finansowa dla kobiet realizowana poprzez Klub Kobiety i Pieniądze.

Poziom 2: Akademia Kobiety i Pieniądze

Średnio zaawansowana edukacja finansowa dla pań realizowana w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze.

Poziom 3: Klub Inwestorek

Zaawansowana i praktyczna edukacja finansowa realizowana poprzez Klub Inwestorek.

Nasi eksperci i trenerzy

Dorota Wieczorek

Ma na swoim koncie ponad 20 lat pracy, jako menedżer w korporacjach, project manager, interim manager, coach i mentor, trener, ekspert, doradca biznesowy, dyrektor operacyjny, dyrektor zarządzający w międzynarodowych i polskich organizacjach w branżach: finansowej, leasingowej, informatycznej i doradztwa biznesowego.

Tomasz Kamiński

Inwestor indywidualny. Były dziennikarz ekonomiczny ze specjalnością w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy. Były specjalista ds. transakcji papierów wartościowych w Citi International i w PAN, w Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego. Absolwent Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów w SGGW.

Małgorzata Owczarzak

Pośrednik w biurze nieruchomości RE/MAX, jednej z największych sieci na świecie. Wykładowca na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na kierunku Doradztwo i obsługa na rynku nieruchomości. Zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem rynku mieszkaniowego.

Obejrzyj nagrania

Obejrzyj nagrania z konferencji online "Kobieta i inwestowanie"

"Super warsztat! Zdecydowanie lepiej wiedzieć, jakie są możliwości. Małgosia jest mistrzynią! Super jest uczyć się od najlepszych i to jeszcze w oparciu o wartości. Polecam!"

Ania

"

"Potężna dawka wiedzy, cudne dziewczyny z grupy i fantastyczna prowadząca Dorota! Polecam każdej kobiecie. W dzisiejszych czasach wiedza i znajomość finansów, to podstawa funkcjonowania w życiu!"

Iza

"

"Dorota to wybitna specjalistka w zakresie finansów firmowych i rozwoju biznesu. Do tego jej cudowna osobowość i wsparcie, jakie daje, jest bezcenne. Móc z nią współpracować, to zaszczyt!"

Dominika

"

Wejdź na wyższy poziom swojego finansowego życia!

Szkolenia online

Wybierz spośród szkoleń z zakresu inwestowania w instrumenty finansowe, nieruchomości lub biznes.

Konsultacje

Skonsultuj z ekspertami swoje pomysły inwestycyjne lub dowiedz się, jak możesz się do tego skutecznie przygotować.

"Tu nie chodzi o to jak dużo pieniędzy możesz zrobić, ale ile pieniędzy możesz zachować, jak ciężko dla Ciebie pracują i jak wiele pokoleń je zatrzyma." Robert Kiyosaki, inwestor

>
Success message!
Warning message!
Error message!