22 sierpnia, 2023

Wyzwanie Zarządzanie

udostępnij

Zajmowanie się pieniędzmi w budżecie osobistym, aby na wszystko wystarczało i zostawało na przyjemności jest trudne szczególnie, gdy ceny rosną, zarobki nie są wystarczające, a potrzeby rodziny zwiększają się systematycznie. Jak sobie w tym poradzić? Weź udział w trzydniowym bezpłatnym wyzwaniu i znajdź podpowiedzi!

More...

Trzydniowe wyzwanie ma na celu wsparcie Cię w zakresie skuteczniejszego zarządzania zarobionymi pieniędzmi. Wszystko po to, aby radzić sobie lepiej, zarządzać skuteczniej, oszczędzać i jeszcze mieć górkę na przyjemności.

Dzień 1: "Jak z każdych zarobków wygospodarować pieniądze na rachunki i jeszcze mieć na przyjemności?"

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak dzięki zarządzaniu budżetem domowym możesz wygospodarować pieniądze na utrzymanie i na przyjemności. Poznasz sposoby na mądre zarządzanie budżetem domowym, dzięki którym twoje finanse i twoje życie w końcu odetchną z ulgą!

Dzień 2: "Jak planować małe i duże wydatki, aby na wszystko wystarczało i cieszyć się życiem?"

Dzięki udziałowi w szkoleniu nauczysz się skutecznie zarządzać wydatkami, aby sprytnie zarządzić pieniędzmi, mieć nad nimi kontrolę i korzystać z życia. Nauczysz się planować i ewidencjonować wydatki. Poznasz najskuteczniejsze patenty, które możesz wdrożyć w życie tego samego dnia!

Dzień 3: "Jak wydawać mniej i zarabiać więcej, aby w końcu żyć z lekkością i bez problemów?"

Dzięki obecności na szkoleniu odkryjesz najskuteczniejsze prawdy o pieniądzach, ich zarabianiu i wydawaniu. Będziesz mieć lepsze wyniki w tej finansowej grze, jeśli poznasz jej zasady. Skorzystaj z tej szansy i weź udział we wszystkich trzech szkoleniach!

Bez względu na to ile zarabiasz możesz skutecznie zarządzać swoim budżetem domowym!

Od tego, jak zarządzamy na co dzień swoimi pieniędzmi zależy bardzo dużo: zawartość lodówki, popłacone na czas rachunki, ale także to, czy zostają oszczędności i czy jest przestrzeń na radość, przyjemności i bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Jakie zasady obowiązują w tej grze?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, weź udział w moich trzech bezpłatnych szkoleniach online, podczas których dowiesz się, jak działa!

Zapraszam!
Dominika Nawrocka

Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę rejestracji!


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!