Wolność Finansowa na Wyciągnięcie Ręki

Każda kwota jest w Twoim zasięgu!

Dołącz do kursu online

"Cel na milion"

Dowiesz się, jak wyliczyć swój nowy i ekscytujący cel dochodowy, który będzie Cię motywował każdego dnia!

Wartość: 2490 zł
Kupuję za 370 zł!

Odkryjesz sekret ludzi bogatych!


Definiowanie Celu Życia: Zaczniesz od głębokiej introspekcji, aby zrozumieć, jakie są Twoje największe marzenia i aspiracje.

Odwaga w Zwiększaniu Zarobków: Dowiesz się, jak przełamać wewnętrzne bariery i znaleźć odwagę do zwiększania swoich zarobków. Zrozumiesz, że większe zarobki to więcej możliwości realizacji Twoich marzeń.

Pieniądze Jako Narzędzie do Realizacji Marzeń: Nauczysz się, jak traktować pieniądze nie jako cel sam w sobie, ale jako narzędzie, które umożliwi Ci życie zgodne z Twoimi marzeniami.

Plan Działania w Kierunku Celu: Opracujesz konkretny plan działania, który krok po kroku przybliży Cię do osiągnięcia Twojego nowo ustalonego celu dochodowego, w pełni zintegrowanego z Twoim życiowym planem.

Dominika Nawrocka, autorka kursu

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, edukatorka i trenerka finansowa. Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników.

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Jeśli chcesz zarabiać dużo pieniędzy, to musisz dokładnie określić to "dużo" kwotowo. Ale jak to zrobić? Jak doprecyzować taką kwotę? Jak ją wyliczyć? Pokażę Ci to w moim autorskim kursie online! Dzięki temu będziesz wiedzieć do czego dążysz, jaką drogę wybrać i kiedy osiągniesz swój finansowy sukces!

POLECANE!

Kurs online: Cel na milion

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli Ci przezwyciężyć wewnętrzne ograniczenia związane z finansami i ustanowić skuteczne cele finansowe!

  • Dostęp do wiedzy online 
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Wartość: 2490 zł

370 zł

Szkolenie pierwsza klasa! Usystematyzowałam wiedzę i mam dużo energii na Nowy Start. Zobaczyłam, że warto wyznaczać sobie wyraźne cele i mieć je w zasięgu wzroku. Część o inwestycjach rozjaśniła mi wiele spraw i dała dużo do myślenia. Najlepiej zainwestowane pieniądze do tej pory, to opłacenie tego szkolenia.

Anna

Dzięki tej wiedzy pozbędziesz się ograniczających przekonań i zaczniesz więcej zarabiać, dzięki nowemu ekscytującemu celowi!

>
Success message!
Warning message!
Error message!