POBIERZ!

Poniżej znajdziesz plik do pobrania! 

Przepraszamy, ale dane Twojego zamówienia nie są w tej chwili dostępne.

Bądźmy w kontakcie!

Chętnie będę się z Tobą dzielić bieżącymi informacjami o najnowszych tekstach edukacyjnych i materiałach video na temat finansów osobistych itp. Do tego informacjach o spotkaniach Klubów Kobiety i Pieniądze oraz szkoleń czy webinarów.

Zapisz się do naszego newslettera!

Twoje dane są u nas bezpieczne. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania Newslettera, klikając w aktywny link umieszczony w jego treści.

Administratorem danych w jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczanie bieżących informacji na temat działań organizacji Kobieta i Pieniądze w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumiane jako informacje marketingowe i handlowe.