Zostań Edukatorką Finansową, zmień swoje życie i innych na lepsze! [Spotkanie informacyjne online]

Szkoła Edukatorek Finansowych

Szkoła Edukatorek Finansowych przygotowuje do edukacji finansowej kobiety i ich rodziny. Dołączając do naszej szkoły online zyskujesz własną edukację, nowy zawód i narzędzia do realizacji ważnej społecznie misji!

  • Szkoła powstała, jako odpowiedź na potrzebę powszechnej edukacji finansowej, której brakuje w formalnym czy domowym systemie edukacji. 
  • Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. 
  • Szkoła realizuje autorski program nauczania dla dorosłych sprawdzony podczas prowadzenia ogólnopolskiej sieci klubów edukacji finansowej dla kobiet "Klub Kobiety i Pieniądze", w ramach której wyszkolono ponad 300 edukatorek i wyedukowano ponad 3000 klubowiczek.

Mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji finansowej dorosłych. Przez ten czas przez nasz program przeszło ponad 3000 kobiet z całej Polski oraz ponad 300 edukatorek finansowych.

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

Kim jest Edukatorka Finansowa?


Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. Zadaniem edukatorki jest przekazanie wiedzy oraz wskazanie właściwego postępowania w kontekście zajmowania się swoimi pieniędzmi. Edukatorki nie prowadzą działalności doradczej w rozumieniu prawa.

WIedza

Edukatorka Finansowa otrzymuje półroczne merytoryczne przygotowanie.

przygotowanie

Edukatorka ma możliwość praktykowania w ramach Klubu Kobiety i Pieniądze.

wsparcie

Edukatorka otrzymuje wsparcie od Kobiety i Pieniądze w trakcie i po ukończeniu szkoły.

Zarejestruj się!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym

20 września 2023, godzina 21:00

Poznaj nas bliżej!

Kobieta i Pieniądze to organizacja edukacji finansowej dla kobiet, której założycielką jest Dominika Nawrocka. Zajmujemy się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.

Naszą misją jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby, podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.

DZIAŁAMY OD 2016 ROKU

Kobieta i Pieniądze wspiera kobiety w edukacji finansowej, aby ich życie było lepsze, bezpieczniejsze i dostatniejsze

EDUKUJEMY FINANSOWO KOBIETY

Już kilkadziesiąt tysięcy kobiet z całego kraju skorzystało z naszej wiedzy finansowej, narzędzi i wsparcia edukatorek finansowych

JESTEŚMY SKUTECZNE

Nasze produkty edukacyjne powstają w odpowiedzi na realne potrzeby kobiet w różnych sytuacjach życiowych

Masz pytania? Koniecznie weź udział w spotkaniu informacyjnym

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE I DO NICZEGO CIĘ NIE ZOBOWIĄZUJE

Czy Szkoła Edukatorek Finansowych jest dla ciebie?

  • Jeśli czujesz powołanie w zakresie edukacji finansowej i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, to Szkoła Edukatorek Finansowych da ci odpowiednie przygotowanie i praktykę do samodzielnego działania lub z Kobietą i Pieniądze.
  • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to Szkoła Edukatorek Finansowych będzie wspaniałym uzupełnieniem twoich obecnych kompetencji i uczyni cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
  • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że Szkoła Edukatorek Finansowych byłaby dla ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie! Dzięki szkole zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

Kompetencje finansowe są dzisiaj podstawą sprawnego funkcjonowania w świecie!

Zostań Edukatorką Finansową i pomagaj innym lepiej sobie radzić w finansowym życiu. 

>
Success message!
Warning message!
Error message!