Wykorzystaj dobrze czas i przestudiuj sprawdzoną wiedzę z książki "Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia".

Polecają!

TAK! Wchodzę w to!

Zdradzę ci teraz swój sekret! Z tej książki dowiesz się, jak zbudowałam swoją pozycję ekspertki i co mi to dało. Pokażę ci sposoby na odnalezienie swojej eksperckości i wartości dla innych.

Udowodnię, że dzięki byciu ekspertką możesz zarabiać więcej i mniej przy tym pracować. A wszystko to możesz zrobić sama. Z czasem, gdy nabierzesz rozpędu, będziesz już wiedzieć, kogo potrzebujesz do pomocy. Dzisiaj nauczę cię podstaw, ale tych najważniejszych, dzięki którym ruszysz z miejsca.

Dzięki wiedzy z książki "Ekspertka" zyskasz

Bezpieczeństwo, bo będziesz miała wpływ na wielkość swoich zarobków

Niezależność, bo będziesz panią swojego zawodowego i finansowego losu

Spokój, bo wizja zwolnienia z pracy nie będzie Cię w ogóle dotyczyła

Dostatek, bo będziesz wiedzieć, jak zarobić więcej i pomnożyć pieniądze

Odwagę, bo dzięki wsparciu pieniędzy zrealizujesz swoje plany i marzenia

Szczęście, bo w końcu będziesz żyła tak jak chcesz!

Oferta specjalna ważna tylko:

Minut
Sekund

Polecają:

Kup teraz!


Książka "Ekspertka" w wersji elektronicznej (ebook) w ciągu 1 minuty będzie w Twoich rękach. KUP i LEPIEJ przygotuj się do szkolenia online!

29 zł

19 zł

"Wspaniała książka! Dziękuję za tak fachową pomoc. Polecam wszystkim ambitnymi głodnym rozwoju osobistego i zawodowego!"

Patrycja

"Wszystkie wskazówki określają zarys strategii, którą powinno się wykorzystywać przy budowaniu swojej marki osobistej. Polecam wszystkim Paniom, które chcą osiągać zdecydowanie więcej."

Daria

Copyright © 2020 - Dominika Nawrocka SKY IS THE LIMIT LTD