Family Camp 2021

Jesteś mamą i masz cudowne dzieci? Wspaniale! Dołączcie do nowego finansowego programu edukacyjnego dla mam i dzieciaków FAMILY CAMP!

Family Camp 2021

To interaktywny program edukacyjny z zakresu edukacji finansowej dla mam i dzieci. A jak tatusiowie zechcą dołączyć, to również zapraszamy.

  • Pierwszy program edukacji finansowej dla rodziców i dzieci
  • Program podzielony na strefy dla dorosłych i dzieci 
  • Program uwzględniający wiedzę dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych

Edukacja finansowa daje najlepsze efekty, gdy uczestniczy w niej cała rodzina. To my matki najczęściej dbamy o edukację dzieci i swoją. Połączmy to w jedno! Zmaksymalizujmy efekty i bawmy się przy tym doskonale!

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze

Family Camp 2021

To interaktywny program dla mam i dzieci w każdym wieku na temat edukacji finansowej rodziny. W programie przewidziano część dla dorosłych i dla dzieci, dzięki czemu rodzice lepiej zrozumieją potrzeby dzieci w zakresie finansów osobistych, a dzieci dorosłych.

CAMP DLA RODZICÓW

Camp dla rodziców na temat edukacji finansowej dzieci, nastolatków i całej rodziny (zasady, wyzwania, metody, techniki i strategie).


Dwa zamknięte szkolenia na żywo (Zoom): 2 i 9 czerwca (20:00 - 21:30), materiały do samodzielnej pracy i zadania do wykonania.

CAMP DLA DZIECI i NASTOLATKÓW

Camp 1 dla dzieci w wieku 7- 11 lat, Camp 2 dla młodzieży w wieku 12 - 16 lat (mechanizmy, źródła, zarządzanie, negocjacje, ryzyka).


Po jednym spotkaniu na żywo dla każdej grupy na Teamsach (10 i 17 czerwca, godzina 18.00), wskazówki i zadania.

Dominika Nawrocka, prowadząca Family Camp

Cześć, nazywam się Dominika i jestem aktywną edukatorką finansową swoich dzieci już od ponad 8 lat. W Family Camp podzielę się z tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami z zakresu edukacji finansowej dzieci i młodzieży. A ty skorzystasz, jako rodzic i dorosły człowiek, bo edukacja to wspaniały i niekończący się proces. 

Dominika Nawrocka - Kobieta i Pieniądze, kobietaipieniadze.pl

Family Camp

W Family Camp może wziąć udział cała rodzina. Zapoznaj się z opcją dla wszystkich lub tylko dla dorosłych, jeśli dzisiaj twoje dzieci są za małe, albo sama chcesz się przygotować do przyszłej edukacji finansowej swoich pociech.

CAMP dla rodzica
 
  • Uczestnictwo w dwóch szkoleniach na żywo 2 i 9.06.2021 dla osoby dorosłej 
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla rodziców
  • BONUS: kurs online "Elementarz Rodzica" o wartości 370 zł
  • BONUS: ebook "Finanse w związku" o wartości 29 zł

"Czy nie po to idziemy do pracy, żeby zarabiać pieniądze?

Jeśli pieniądze są celem pracy, to dlaczego w szkole nie możemy od razu przejść do sedna i nauczyć się czegoś właśnie o pieniądzach?"

Rodzicu przygotuj swoje dziecko do dorosłego i odpowiedzialnego finansowo życia!

kobieta i pieniądze 2021 | Polityka prywatności

>
Success message!
Warning message!
Error message!