13 maja, 2021

Nowość! Well-being finansowy pracowników

udostępnij

Happy Money 🙂 to cyfrowa szkoła dla twoich pracowników w zakresie finansów osobistych. Dzięki wiedzy, narzędziom i wsparciu, pracownicy odzyskują spokój finansowy, a ty ich zaangażowanie!

More...

Happy Money 🙂 to cyfrowa szkoła edukacji finansowej dla pracowników. Wszystko po to, aby w środowisku firmowym była przestrzeń na rozwój również w tym obszarze. Docelowo po to, aby pracownicy potrafili sobie lepiej radzić z zarobionymi pieniędzmi, nie popadali w kłopoty, nie musieli przeżywać stresu i lęku finansowego. 

Happy Money 🙂 swoją ofertę kieruje do pracodawców, aby zainwestowali w edukację finansową pracowników, a w zamian zyskali pracowników spokojnych, zaangażowanych, zaradnych i szczęśliwych. Brytyjskie doświadczenia pokazują, że takie inwestycje da się policzyć, są obarczone niskim ryzykiem i dają duży zwrot.

Na dobry początek przygotowaliśmy trochę materiałów edukacyjnych na temat well-beingu finansowego:

  • e-book do pobrania. Pobierz >STĄD<

Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz wesprzeć swoich pracowników w pracy nad dobrostanem finansowym, to połączmy siły i dajmy im wiedzę, narzędzia i wsparcie! A ty, jako pracodawca zyskasz wymierne korzyści. 

Jeśli jesteś pracownikiem i uważasz, że właśnie takiego programu rozwojowego brakuje w twojej firmie, to daj znać o Happy Money swojemu działowi HR.

Wpadnij na https://happymoney.pl/, weź udział w bezpłatnym szkoleniu online, pobierz e-booka, skorzystaj z gotowego programu edukacyjnego dla pracowników lub skontaktuj się z nami i dopasujmy rozwiązania do potrzeb twojej firmy!

Dominika Nawrocka, wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Autorka artykułu


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!