29 stycznia, 2021

Ruszyła porównywarka produktów finansowych!

udostępnij

Wybieraj produkty finansowe spośród najlepszych ofert dostępnych na rynku. Skorzystaj z porównywarki kont, lokat i promocji bankowych na naszej stronie!

More...

W zasadzie od samego początku działalności Kobiety i Pieniądze i przekazywania Wam wiedzy na temat budżetowania i rozdzielania pieniędzy, jednym z najczęściej pojawiających się pytań było jakie konto/konta wybrać, aby we wszystkim dobrze się orientować i sprawnie działać.

Nie bez znaczenia jest również to, czy wybierając konto bankowe mamy szansę na nim zarobić dzięki korzystnemu oprocentowaniu.

Prawda jest jednak taka, że każdy z nas ma swoje własne preferencje, dlatego trudno było nam doradzać w tej kwestii.

Ale znalazłyśmy na to rozwiązanie. Od dziś bowiem, będziemy mogły pomóc Wam w wyborze odpowiedniego produktu, zapewniając Wam dostęp do porównywarki najlepszych

  • kont osobistych
  • kont. oszczędnościowych
  • kont firmowych
  • lokat bankowych
  • kart kredytowych
  • i promocji bankowych

Dlaczego warto sprawdzać rankingi?

Dzięki takiemu narzędziu, będziecie świetnie zorientowane w aktualnych ofertach dostępnych na rynku i same zdecydujecie, która z nich w danym momencie spełnia Wasze oczekiwania. Będziecie mogły porównać je w jednym miejscu, nie tracąc na to cennego czasu.

Ranking jest aktualizowany na bieżąco, a więc za każdym razem, gdy pojawi się jakaś zmiana, zostaje wprowadzona do rankingu i zawiera dostęp do ofert wszystkich banków ogólnopolskich banków. Nie znajdziecie tam banków lokalnych ani spółdzielczych. Jest również obiektywny. Co to oznacza?

Banki płacą za polecania niektórych swoich produktów. Dzięki linkom afiliacyjnym osoba, która poleca dany produkt może zarobić prowizję. Obiektywizm w naszym rankingu polega na tym, że prezentujemy zestawienie najlepszych produktów niezależnie od tego, czy możemy na nim zarobić czy nie.

Zatem możesz być pewna, że masz dostęp do naprawdę rzetelnego źródła informacji o aktualnych ofertach. Ponadto, jeśli dany produkt zawiera link afiliacyjny w żaden sposób nie rzutuje to na warunki oferty dla Ciebie.

Konta, lokaty... czy to się jeszcze w ogóle opłaca?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z mizernego oprocentowania produktów bankowych. Lata, gdy można było faktycznie nieźle zarobić to już dawno pieśń przeszłości.

Jednak nie zapominajmy o tym, że te produkty to nadal doskonały sposób na poukładanie swoich finansów. Pieniądze lubią porządek i cel. Oddzielenie oszczędności, poduszki finansowej a nawet gromadzonego kapitału na inwestycje od pieniędzy, które wykorzystujemy na opłacenie naszego codziennego życia, to pierwszy i podstawowy krok do skutecznego zarządzania.

Zaś dzięki rankingowi będziesz mogła dodatkowo wybrać najlepszą ofertę dla swoich środków finansowych.

O czym warto pamiętać?

Decydując się na produkt przeważnie zwracamy uwagę na korzyści, które nam oferuje, najczęściej jest to wysokość opłat oraz oprocentowanie.

Warto dodatkowo kierować się swoimi potrzebami. Na przykład: konto może być obciążone opłatą za kartę. Aby zostać z nich zwolniona musisz spełnić określone warunki, jak płatności kartą, logowanie do aplikacji mobilnych itd. Jednak to samo konto może być zupełnie bezpłatne, jeśli nie zdecydujesz się na kartę. Takie konto sprawdzi się dla wszelkiego rodzaju oszczędności. Brak karty a więc szybkiego dostępu do gotówki skutecznie zmniejsza ryzyko skorzystania z tych pieniędzy.

Sprawdź Aktualną Ofertę Lokat, Kont i Promocji Bankowych!


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!