16 czerwca, 2020

Zostań naszą partnerką i wspieraj kobiety w edukacji finansowej!

udostępnij

Czy wiesz, że w ciągu ostatnich lat książki i inne produkty edukacyjne “Kobiety i Pieniądze” zakupiło już ponad 6000 osób? Przyszła pora na zwiększenie tej liczby i podzielenie się z Tobą częścią zysku! Jak to możliwe?

“Twoja książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje.” Dorota

“Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ! ” Aleksandra

“Bardzo dziękuję za piątkowe szkolenie oraz za przesłane materiały. Niesamowicie miło było Cię poznać, bo jesteś Super Babką z mega pozytywną energią. Szkolenie było merytoryczne i konkretne, a narzędzia, które przedstawiłaś na pewno będę wykorzystywać w swoim biznesie. Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie. Dziękuję!!!” Iwona

Robimy świetną robotę! Wiele osób to docenia i właśnie dla nich postanowiłam otworzyć nasz program partnerski! Każdy może dołączyć, polecać książki i szkolenia oraz zarabiać na edukacji finansowej kobiet!

Pamiętam początki Klubów Kobiety i Pieniądze, kiedy pojawiały się pytania dlaczego Ambasadorki otrzymują prowizję za bilety sprzedane na spotkania edukacyjne. “Przecież my pomagamy. Jak brać za to pieniądze?” Wtedy i dzisiaj odpowiem tak samo. Pieniądze nie są tylko hasłem i teorią u “Kobiety i Pieniądze”. Zarabianie pieniędzy należy ćwiczyć, trenować i stale się w tym obszarze rozwijać. A ja jestem od tego, aby w tym właśnie pomagać. Ty też możesz.

Dzisiaj korzystają z tego Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze, które organizują i prowadzą spotkania edukacyjne dla pań. Dołączając do ich grona zyskujesz nie tylko atrakcyjną prowizję z biletów czy dużo wyższą prowizję od sprzedaży książek czy szkoleń, ale także unikalne zniżki i dedykowane szkolenia. Jeśli jednak nie jesteś gotowa aż tak bardzo się zaangażować, a poznałaś już wiedzę od “Kobiety i Pieniądze” to zostań naszym Partnerem. Polecaj, edukuj, uświadamiaj i otrzymuj prowizję od każdej sprzedaży z naszego sklepu (poza biletami na spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze).

Jak to działa?

Zapraszam Cię do programu afiliacyjnego, zwanego inaczej partnerskim, który polega na polecaniu edukacyjnych produktów i usług, które są w ofercie w naszym sklepie internetowym. Po tym, jak zarejestrujesz się we wspomnianym programie, stworzysz swój magiczny link do naszego sklepu online, który następnie będziesz udostępniać np. na Facebooku, w mailach czy na swoim blogu i za pośrednictwem którego kolejne osoby dokonają zakupów, otrzymasz od każdego z nich 10% prowizji. Proste!

Szybko i sprawnie

Jeśli podoba Ci się taka forma współpracy, połączenia misji z zarabianiem pieniędzy, to wspaniale. Wystarczy, że zarejestrujesz się w programie i zaczniesz popularyzować naszą wartościową wiedzę.

Wyobraźmy sobie sytuację, że przeczytałaś już książkę “Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i opowiedziałaś o niej już wielu osobom. Jeśli podeślesz im swój unikalny link do książki w naszym sklepie online, a one ją zakupią to otrzymasz od tej transakcji aż 10%. Jeśli książka kosztuje 49 zł, to na twoim koncie w programie partnerskim zapisze się 4,9 zł do wypłaty. A jeśli tych książek będzie więcej? Albo zachęcisz do wzięcia udziału w szkoleniach czy innych płatnych wydarzeniach, jakie organizujemy? Super!

Co należy zrobić, aby dołączyć do programu? Należy zgłosić się do nas, aby otrzymać dalsze instrukcje.

Zgłoś się > TUTAJ <

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!