29 października

START 21:00

System:

Zyskowna Firma

Szkolenie dla osób, które chcą uporządkować swój budżet firmowy!

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

TAK! Zapisuję się na szkolenie!

Pokażę Ci, jak prowadzić budżet firmowy!

  • Podczas szkolenia pokażę Ci sprawdzony sposób na zarządzanie firmowym budżetem, tak abyś w końcu mogła mieć dla siebie wynagrodzenie.
  • Wytłumaczę Ci, dlaczego do tej pory miałaś problem z oddzieleniem firmowych pieniędzy od domowych przy prowadzeniu jednoosobowej działaności gospodarczej!
  • Odkryję przed Tobą formułę sukcesu przepływu pieniędzy w Twojej firmie, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiała się martwić podatkami i kosztami.


"Od kliku już lat prowadzę firmę i ciągle martwię się o ZUS i VAT, nie mówiąc już o tym, czy wystarczy pieniędzy dla mnie na życie. Mam już dość! Nie sądziłam, że prowadzenie firmy jest tak stresujące i mało dochodowe."

"Kiedy przychodzą pieniądze płacę w pierwszej kolejności faktury i inne zobowiązania. Na koniec wypłacam sobie jakąś małą pensję. Czy tak naprawdę ma wyglądać zarabianie we własnej firmie?"

Zacznij wreszcie zarabiać w swoim biznesie! Dzięki szkoleniu zmienisz sposób podejścia do zarządzania firmowym budżetem i odzyskasz radość pracy!

29 października, godz. 21.00

SYSTEM:

Zyskowna Firma

Dni
Godzin
Minut
Sekund

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Do bezpłatnego szkolenia pozostało:

TAK! Zapisuję się na szkolenie!

Szkolenie poprowadzi
Dominika Nawrocka

Zajmuję się zarządzaniem firmowymi budżetami od ponad 16 lat. Najpierw, jako pracownik i osoba odpowiedzialna za pieniądze powierzone przez klientów. A później, jako właściciel trzech firm.

Tak samo, jak Ty przechodziłam wszystkie perturbacje finansowe związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółki zagranicznej.


Tak samo, jak Ty wiem co to oznacza brak środków na utrzymanie płynności finansowej, przeterminowane zobowiązania i faktury niezapłacone przez klientów.


Ale jedno jest pewne! Da się to opanować i wyjść na prostą. Powiem więcej! Dzięki skutecznemu zarządzaniu budżetem firmowym i dobrej sprzedaży, szybciej niż później jesteś w stanie zarabiać dooooobreeee pieniądze!


Daję Ci moją gwarancję!

Dominika

Przedsiębiorca, inwestorka i twórczyni

organizacji edukacyjnej "Kobieta i Pieniądze"

Copyright © 2020 - SKY IS THE LIMIT LTD
www.kobietaipieniadze.pl |Polityka prywatności |Kontakt