Chcesz Odkryć Swój Finansowy Geniusz?

Chcesz poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością?

Jesteś w stanie zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje. Już pora ułatwić sobie życie i znaleźć skuteczny sposób!

Pamiętasz takie momenty?

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.

W kursie pracujemy na narzędziu The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, z którego już skorzystało setki tysięcy osób na całym świecie. 

Sztuką jest następnie wykorzystać wiedzę z testu, stworzyć plan działania i wdrożyć wytyczne. Dlatego kurs wykorzystuje narzędzie, ale także doświadczenie, mądrość i wiedzę finansową głównej mentorki programu i jej narzędzia dodatkowe. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Możesz działać sama, ale dołączając do kursu osiągniesz efekty finansowe szybciej, pewniej i skutecznie!

Dołącz do kursu online, a poznasz swój finansowy geniusz, nauczysz się go wykorzystywać i w końcu wszystko będzie szło gładko!

narzędzia

W kursie znajdziesz wskazówki w języku polskim jak skorzystać z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona: Test Strategii Milionera i Latarnia Bogactwa.

"Millionaire Master Plan to test, który koncentruje się na CAŁEJ dostępnej wiedzy na temat tworzenia bogactwa, przedsiębiorczości i inwestowania w jeden praktyczny rezultat - co konkretnie musisz zrobić dalej."

mentoring

Wsparcie doświadczonego eksperta w zakresie finansów, biznesu i mentoringu finansowego, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz wiedzę i osiągniesz rezultaty.

"Dominika zna odpowiedź na każde pytanie i zawsze wie jak postąpić i pomaga wyjść że swojej strefy komfortu i pokazuje szerszą perspektywę."

społeczność

Moc grupy i społeczności, która w tym samym czasie będzie pracowała nad swoim finansowym geniuszem. Dzięki czemu zyskasz nowe spojrzenie na swoje możliwości.

"Spotkania online, rozmowy z super dziewczynami, uczenie się również poprzez patrzenie i słuchanie o sytuacji innych, dzięki temu się otwiera głowa, pojawia motywacja. To, że jednak trzeba było znaleźć czas, na ćwiczenia i prace, gdzie normalnie odkłada się takie rzeczy. Uświadomiłam sobie bardziej jaka jestem, poznałam siebie, obserwowałam."

Dominika Nawrocka (autorka kursu)

Od 2013 roku korzystam z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, tak jak setki tysięcy innych osób na świecie, które chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał i geniusz w drodze do bogactwam, ale...

Pamiętam, gdy 8 lat temu zrobiłam test i poznałam swój finansowy geniusz. Byłam zaskoczona, zdziwiona i wcale niepocieszona. Nie podobał mi się mój geniusz. Wolałam inny. Przez kolejne miesiące oswajałam się ze sobą w nowej odsłonie. Nie wiedziałam co zrobić z nowym potencjałem, jaki stanął mi na drodze. Nie miałam mentora, który wsparłby mnie w tym procesie.

Dzisiaj jestem mądrzejsza o własne doświadczenie, lata eksperymentowania, porażek i sukcesów. Każdego dnia korzystam z testu Rogera Hamiltona, żeby budować swoje skuteczne zespoły oraz rozwijać się finansowo i biznesowo. Nie byłabym sobą, gdybym nie chciała się z tobą tym wszystkim podzielić. Dlatego powstał ten kurs!  

Dzięki udziałowi w kursie dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu! Moje osobiste doświadczenie w zakresie finansów, biznesu, doradztwa, mentoringu i prowadzenia szkoleń, przeprowadzą cię przez proces odkrycia siebie w nowym wymiarze oraz wdrożenia nowej wiedzy w życie. Pozwól mi być swoją mentorką!

Poznaj opinie kursantek

Czy poleciłabyś udział w programie? 

Tak, bo można lepiej siebie poznać!

Tak, bo można lepiej siebie poznać pod względem geniuszu i opracować plan dla siebie na kolejne kroki. Ważne jest również poznanie innych osób, bo uczymy się wzajemnie dużo od siebie.

Oczywiście, że tak!

Oczywiście, że tak! Program uświadamia dlaczego powinnam zarabiać więcej i jak to mogę zrobić.

Oczywiście! Duża dawka solidnej wiedzy!

Oczywiście! Duża dawka solidnej wiedzy, Dominika zna odpowiedź na każde pytanie i zawsze wie jak postąpić i pomaga wyjść że swojej strefy komfortu i pokazuje szerszą perspektywę. Poznanie fajnych osób i wsparcie wzajemne, wymiana doświadczeń.

Program Kursu Finansowy Geniusz

Celem tego kursu jest wyposażenie Cię w wiedzę, która daje poczucie pewności, świadomość swojego finansowego geniuszu oraz konkretną strategię działania. A wszystko po to, aby stworzyć pełne dobrobytu życie w sposób świadomy, a nie przypadkowy.

1

Moduł 1 

 • Praca z narzędziem The Millionaire Master Plan Test
 • Analiza wyników testu. Poznanie swojego finansowego geniuszu i obecnego finansowego poziomu
 • OCZEKIWANY EFEKT: Poznanie swojego typu geniuszu Ffnansowego, formuły sukcesu i formuły porażki. Nowe spojrzenie na siebie i swoje talenty w zakresie finansów i zwiększania przychodów. 
2

Moduł 2

 • Praca nad zmianą dotychczasowych przekonań na swój temat w kontekście skuteczności finansowej na te właściwe poparte wynikami testu. Zrozumienie wartości swojego geniuszu. 
 • OCZEKIWANY EFEKT: Wdrożenie w życie pierwszych zmian wg nowej wiedzy i wskazówek
3

Moduł 3

 • Szczegółowe zapoznanie się z pierwszymi poziomami w Latarnii Bogactwa wg Rogera Hamiltona. Umiejscowienie się i spojrzenie na wynik testu z punktu widzenia swojego finansowego geniuszu.
 • Opracowanie planu działania, mającego na celu zmianę obecnej sytuacji na poziom wyższą z uwzględnieniem wskazówek wynikających z naturalnych predyspozycji.
 • OCZEKIWANY EFEKT: Jasna wizja nowej finansowej rzeczywistości, która ma się zmienić w ciągu roku po wykonaniu zaplanowanych działań z wykorzystaniem Geniuszu Finansowego

Dzięki udziałowi w kursie osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy. 

Celem kursu jest systematyczna praca nad odkryciem, poznaniem i zrozumieniem swojego finansowego geniuszu. Poznanie mocnych stron, zapoznanie się z ich możliwościami w zakresie budowy finansowego prosperity. Konkretne wskazówki, mające na celu właściwe ukierunkowanie do wzrostu przychodów.

Pakiet VIP


Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest samodzielna praca z materiałami dostępnymi dla ciebie 24/7. Możesz pracować w swoim tempie i kiedy tylko masz na to ochotę. 

Jeśli jednak szukasz wsparcia, energii, przewodnika i siły grupy, to skorzystaj z opcji dołączenia do kursu w ramach pakietu VIP. 

W jego zakresie otrzymujesz także dożywotni dostęp do kursu oraz dołączasz do grupy roboczej, która w określonym czasie spotyka się przez cztery kolejne tygodnie.

W ramach pakietu VIP otrzymujesz możliwość bezpośredniej pracy z mentorką i grupą podczas cotygodniowych spotkań online na żywo oraz stały kontakt w zamkniętej grupie na Facebooku.

Pakiet VIP zawiera

Pakiet VIP zawiera dostęp do kursu online oraz udział w zamkniętej grupie przez cztery tygodnie wspólnej pracy. Poczuj moc grupy i spotkań na żywo!

Zamknięta grupa na Facebooku dla kursantek

To miejsce do wymiany informacji, zadawania pytań i dzielenia się swoimi wnioskami i refleksjami. Grupa pozostaje również aktywna po zakończeniu programu, dzięki czemu kursantki kontaktują się i utrzymują relacje.

Spotkania grupowe online na żywo z kursantami i mentorką 

Cotygodniowe spotkania na żywo (cztery czwartki, godz. 20:00 - 21:00) całej grupy kursantek, w czasie których omawiane są kolejne moduły, udzielane indywidualne wskazówki, z których korzystają wszyscy.

Dlaczego warto wybrać pakiet VIP i dołączyć do aktywnej grupy?

Dzięki spotkaniom w grupie i z mentorką na żywo zyskujesz szerokie spojrzenie na swój finansowy geniusz. Dodatkowo dyskusje i wskazówki mentorki dają nowe spojrzenie na nasze dotychczasowe życie i skryty potencjał. Siła i wsparcie grupy to wielka zaleta pakietu VIP. 

Kurs zawiera

3

moduły

20

lekcji

13

materiałów PDF

Jeśli chcesz zrozumieć, jak odnaleźć się w systemie zarabiania pieniędzy. Jeśli chcesz poznać zasady wspinania się po kolejnych szczeblach. Jeśli chcesz zbudować swoją indywidualną strategię na finansowy sukces.

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby

W opcji BASIC otrzymujesz dostęp do kursu online do samodzielnej pracy. Natomiast w pakiecie VIP oprócz kursu dołączasz do grupy, która przez kolejne cztery tygodnie będzie wspólnie uczyć się, wspierać i rozwijać pod skrzydłami autorki kursu i mentorki.

Basic

Dostęp do kursu do samodzielnej pracy

370 pln

 • Dostęp do kursu online: 3 moduły, 20 lekcji, 13 materiałów PDF, instrukcje video
 • Dożywotni dostęp do kursu online 24/7

POlecam

VIP

Dostęp do kursu + grupa

Zapisy zamknięte

 • Dostęp do kursu online: 3 moduły, 20 lekcji, 13 materiałów PDF, instrukcje video
 • Dożywotni dostęp do kursu online 24/7
 • Udział w czterotygodniowej zamkniętej grupie kursantek na Facebooku
 • Udział w czterech spotkaniach online na żywo z grupą i mentorką

"Kurs jest super, polecam naprawdę każdemu, bo myślę, że każdy czy każda znajdzie tu coś dla siebie, serio! :)"

"Z kursu wyszłam z dużą dawką świadomości na temat finansów. Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. To było moje odkrycie. Wychodzę też z fajnymi nowym znajomościami, wsparciem od super kobiet. Z wiedzą, jak się dalej rozwijać i do czego dążyć."

Chciałabym podziękować za wszystko!

Chciałabym podziękować za wszystko naprawdę, nie wiem czy było to widać, ale ja naprawdę jestem z siebie zadowolona, wychodzę bardziej pewna siebie i wiem czego chce.

Masz super energię!

Masz super energię i choć widziałyśmy się tylko online to zaufałam tobie i temu co mówisz. Ja ludzi „czuje” i od Ciebie bije fajna kobiecość. Kupiłam Cię na pierwszym webinarze!

Pozwól mi zostać twoją mentorką i wspierać Cię w odkryciu finansowego potencjału!

Masz pytanie?

Czy materiał z kursu mogę zrealizować w dowolnym momencie?

Oczywiście! Dostęp do kursu masz bezterminowy. Korzystaj dowoli i wielokrotnie.

W jaki sposób dowiem się, jaki mam finansowy geniusz?

W ramach kursu wykonasz The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona. W jego wyniku otrzymasz dwa raporty z informacjami na swój temat. Pierwszy określa Twój wiodący geniusz. Drugi określa Twój aktualny poziom finansowy. Do tego otrzymasz wskazówki w języku angielskim, jak wykorzystać następnie tę więdzę. Następnie będziesz pracować nad wykorzystaniem tej wiedzy w swoim finansowym życiu pod skrzydłami autorki kursu.

CZY DZIĘKI KURSOWI DOWIEM SIĘ, JAK WYKORZYSTAĆ SWÓJ FInansowy geniusz w praktyce?

Dzięki testowi poznajesz swoją mocną finansową stronę i aktualny poziom z finansowego punktu widzenia. Natomiast w ramach kursu "Finansowy Geniusz" otrzymujesz wiedzę i wskazówki, jak wykorzystać swój talent w Twoim konkretnym przypadku i sytuacji. Wybierając pakiet VIP otrzymujesz dodatkowe spotkania wsparcie grupy i mentorki podczas spotkań na żywo. Autorka kursu to jednocześnie mentorka finansowa dla wszystkich kursantek. To osoba doświadczona w zakresie finansów osobistych i firmowych, która dzieli się swoją wiedzą, doradza, wskazuje najlepsze rozwiązania, motywuje i dyscyplinuje do działania i wdrażania nowej wiedzy. Jej wkład jest nieocenioną wartością tego kursu i spotkań grupowych. 

Dołącz do grona świadomych finansowo kobiet, które z lekkością i radością zarabiają pieniądze!

Kobieta i Pieniądze 2022 | www.kobietaipieniadze.pl

>
Success message!
Warning message!
Error message!