Chcesz odkryć swój finansowy geniusz i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością?

Czy ciągle męczyć się i narzekać na pecha, los i inne przeszkody?

Dołącz do kursu online, a poznasz swój finansowy geniusz, nauczysz się go wykorzystywać i w końcu wszystko będzie szło gładko!

Szalona oferta ważna jest tylko 1 dzień!

00
dzień
:
 
00
godzin
:
 
00
minut
:
 
00
sekund
Koniec zapisów!

Przeczytaj koniecznie do końca!

Pamiętasz takie momenty?

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

  • Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.
  • W kursie pracujemy na narzędziu The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, z którego już skorzystało setki tysięcy osób na całym świecie. 
  • Sztuką jest następnie wykorzystać wiedzę z testu, stworzyć plan działania i wdrożyć wytyczne. Dlatego kurs wykorzystuje narzędzie, ale także doświadczenie, mądrość i wiedzę finansową głównej mentorki programu i jej narzędzia dodatkowe. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Cześć! Nazywam się Dominika Nawrocka i pomagam rodzinom rozwinąć finansowe skrzydła. Wiem, że dla wielu z nas zarabianie pieniędzy jest wyzwaniam, szczególnie kiedy robimy to wbrew sobie.


Mam dzisiaj dla ciebie dobrą wiadomość. Można zarabiać z łatwością, jeśli korzysta się ze swoich naturalnych finansowych talentów!

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze, Happy Money :)

Możesz działać sama, ale dołączając do kursu osiągniesz efekty finansowe szybciej, pewniej i skutecznie!

W kursie znajdziesz wskazówki w języku polskim jak skorzystać z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona: Test Strategii Milionera i Latarnia Bogactwa. "Millionaire Master Plan to test, który koncentruje się na CAŁEJ dostępnej wiedzy na temat tworzenia bogactwa, przedsiębiorczości i inwestowania w jeden praktyczny rezultat - co konkretnie musisz zrobić dalej."


Program Kursu Finansowy Geniusz

Celem tego kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która daje poczucie pewności, świadomość swojego finansowego geniuszu oraz konkretną strategię działania. A wszystko po to, aby stworzyć pełne dobrobytu życie w sposób świadomy, a nie przypadkowy.

Zapraszam!

Od 2013 roku korzystam z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, tak jak setki tysięcy innych osób na świecie, które chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał i geniusz w drodze do bogactwam, ale...

Pamiętam, gdy 10 lat temu zrobiłam test i poznałam swój finansowy geniusz. Byłam zaskoczona, zdziwiona i wcale niepocieszona. Nie podobał mi się mój geniusz. Wolałam inny. Przez kolejne miesiące oswajałam się ze sobą w nowej odsłonie. Nie wiedziałam co zrobić z nowym potencjałem, jaki stanął mi na drodze. Nie miałam mentora, który wsparłby mnie w tym procesie.

Dzisiaj jestem mądrzejsza o własne doświadczenie, lata eksperymentowania, porażek i sukcesów. Każdego dnia korzystam z testu Rogera Hamiltona, żeby budować swoje skuteczne zespoły oraz rozwijać się finansowo i biznesowo. Nie byłabym sobą, gdybym nie chciała się z tobą tym wszystkim podzielić. Dlatego powstał ten kurs!  

Dzięki udziałowi w kursie dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu!

Moje osobiste doświadczenie w zakresie finansów, biznesu, doradztwa, mentoringu i prowadzenia szkoleń, przeprowadzą cię przez proces odkrycia siebie w nowym wymiarze oraz wdrożenia nowej wiedzy w życie. 

Pozwól mi być swoją mentorką!

Dominika Nawrocka
Kobieta i Pieniądze, Happy Money
Autorka kursu

Czy poleciłabyś udział w kursie?

Tak, bo można lepiej siebie poznać!

Tak, bo można lepiej siebie poznać pod względem geniuszu i opracować plan dla siebie na kolejne kroki. Ważne jest również poznanie innych osób, bo uczymy się wzajemnie dużo od siebie.

Oczywiście! Duża dawka solidnej wiedzy!

Oczywiście! Duża dawka solidnej wiedzy, Dominika zna odpowiedź na każde pytanie i zawsze wie jak postąpić i pomaga wyjść że swojej strefy komfortu i pokazuje szerszą perspektywę. Poznanie fajnych osób i wsparcie wzajemne, wymiana doświadczeń.

Dzięki udziałowi w kursie online osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy. #warto

BONUS!

Indywidualna konsultacja online na żywo z autorką kursu!

Wartość: bezcenna!

"Kurs jest super, polecam naprawdę każdemu, bo myślę, że każdy czy każda znajdzie tu coś dla siebie, serio! :)" 

Wiem, ile chcę zarabiać

Z kursu wyszłam z dużą dawką świadomości na temat finansów. Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. To było moje odkrycie. Z wiedzą, jak się dalej rozwijać i do czego dążyć.

Chciałabym podziękować za wszystko!

Chciałabym podziękować za wszystko naprawdę, nie wiem czy było to widać, ale ja naprawdę jestem z siebie zadowolona, wychodzę bardziej pewna siebie i wiem czego chce.

Masz pytanie?

CZY MATERIAŁ Z KURSU MOGĘ ZREALIZOWAĆ W DOWOLNYM MOMENCIE?

Oczywiście! Dostęp do kursu masz bezterminowy. Korzystaj dowoli i wielokrotnie.

W JAKI SPOSÓB DOWIEM SIĘ, JAKI MAM FINANSOWY GENIUSZ?

W ramach kursu wykonasz The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona. W jego wyniku otrzymasz dwa raporty z informacjami na swój temat. Pierwszy określa Twój wiodący geniusz. Drugi określa Twój aktualny poziom finansowy. Do tego otrzymasz wskazówki w języku angielskim, jak wykorzystać następnie tę wiedzę. Następnie będziesz pracować nad wykorzystaniem tej wiedzy w swoim finansowym życiu pod skrzydłami autorki kursu.

CZY DZIĘKI KURSOWI DOWIEM SIĘ, JAK WYKORZYSTAĆ SWÓJ FINANSOWY GENIUSZ W PRAKTYCE?

Dzięki testowi poznajesz swoją mocną finansową stronę i aktualny poziom z finansowego punktu widzenia. Natomiast w ramach kursu "Finansowy Geniusz" otrzymujesz wiedzę i wskazówki, jak wykorzystać swój talent w Twoim konkretnym przypadku i sytuacji. Autorka kursu to jednocześnie mentorka finansowa dla wszystkich kursantek. To osoba doświadczona w zakresie finansów osobistych i firmowych, która dzieli się swoją wiedzą, doradza, wskazuje najlepsze rozwiązania, motywuje i dyscyplinuje do działania i wdrażania nowej wiedzy. Jej wkład jest nieocenioną wartością tego kursu i spotkań grupowych. 

Odbierz NATYCHMIASTOWY dostęp do kursu!

Jeśli chcesz zrozumieć, jak odnaleźć się w systemie zarabiania pieniędzy?

Jeśli chcesz poznać zasady wspinania się po kolejnych szczeblach?

Jeśli chcesz zbudować swoją indywidualną strategię na finansowy sukces?

Copyright 2022 | Polityka prywatności

>
Success message!
Warning message!
Error message!