chcesz poznać

swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z łatwością?

Zapisz się na szkolenie online dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak zarabiać więcej pieniędzy z lekkością i przyjemnością!

Szkolenie online

20 kwietnia 2023, 20:00 - 21.30

Cześć!

Nazywam się Dominika Nawrocka i pomagam rodzinom rozwinąć finansowe skrzydła. Wiem, że dla wielu z nas zarabianie pieniędzy jest wyzwaniam, szczególnie kiedy robimy to wbrew sobie.


Mam dzisiaj dla ciebie dobrą wiadomość. Można zarabiać z łatwością, jeśli korzysta się ze swoich naturalnych finansowych talentów!

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

Poznaj swój finansowy geniusz, aby w końcu zarabiać z łatwością i w zgodzie ze sobą!

01

Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.

02

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie narzędzie pomoże ci odkryć twój naturalny geniusz.

03

Na żywo poznasz interpretację wyników i otrzymasz wskazówki, jak wykorzystać ten potencjał do zarabiania pieniędzy z lekkością i łatwością.

Zapraszam cię na szkolenie online podczas, którego dowiesz się na czym polegają naturalne finansowe talenty i jak można je odkryć, a następnie wykorzystać na swoją korzyść.


Dowiesz się też, jak podnieść swój finansowy cel dochodowy i od czego zależy to ile zarabiamy co miesiąc.

Dzięki udziałowi w szkoleniu online osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy. #warto

"Szkolenie jest super, polecam naprawdę każdemu, bo myślę, że każdy czy każda znajdzie tu coś dla siebie, serio!" 

Znam swój Finansowy Geniusz!

"Ze szkolenia wyszłam z dużą dawką świadomości na temat finansów. Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. To było moje odkrycie. Z wiedzą, jak się dalej rozwijać i do czego dążyć."

>
Success message!
Warning message!
Error message!