chcesz poznać

swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z łatwością?

Zapisz się na szkolenie online dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak zarabiać więcej pieniędzy z lekkością i przyjemnością!

Cześć!

Nazywam się Dominika Nawrocka i pomagam rodzinom rozwinąć finansowe skrzydła. Wiem, że dla wielu z nas zarabianie pieniędzy jest wyzwaniam, szczególnie kiedy robimy to wbrew sobie.


Mam dzisiaj dla ciebie dobrą wiadomość. Można zarabiać z łatwością, jeśli korzysta się ze swoich naturalnych finansowych talentów!


Przyjdź na szkolenie i odkryj swój naturalny finansowy geniusz!

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

Poznaj swój finansowy geniusz, aby w końcu zarabiać z łatwością i w zgodzie ze sobą!

01

Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.

02

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie narzędzie pomoże ci odkryć twój naturalny geniusz.

03

Na żywo poznasz interpretację wyników i otrzymasz wskazówki, jak wykorzystać ten potencjał do zarabiania pieniędzy z lekkością i łatwością.

Zapraszam cię na szkolenie online podczas, którego dowiesz się na czym polegają naturalne finansowe talenty i jak można je odkryć, a następnie wykorzystać na swoją korzyść.


Dowiesz się też, jak podnieść swój finansowy cel dochodowy i od czego zależy to ile zarabiamy co miesiąc.

Dzięki udziałowi w szkoleniu online osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy. #warto

"Szkolenie jest super, polecam naprawdę każdemu!" 

Znam Swój Finansowy Geniusz!

„Przez wiele lat próbowałam "naprawić" siebie. Skoro wszystko zawiodło, założyłam, że ze mną jest coś nie tak. Dopiero, gdy pomogłaś mi odkryć swój naturalny finansowy geniusz, wiem, gdzie i jak mogę z łatwością zarabiać. Bardzo dziękuję.”

Znam swój Finansowy Geniusz!

"Ze szkolenia wyszłam z dużą dawką świadomości na temat finansów. Wiem ile chcę zarabiać, ile potrzebuję na życie, że muszę bardziej skrupulatnie planować czas i wszystko planować, a nie zwalać na to, że jakoś to będzie. To było moje odkrycie. Z wiedzą, jak się dalej rozwijać i do czego dążyć."

>
Success message!
Warning message!
Error message!