Chcesz poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z łatwością?

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak zarabiać więcej pieniędzy z lekkością i przyjemnością!

Szkolenie odbędzie się 30 czerwca 2022 o godzinie 21:00

00
dni
:
 
00
godzin
:
 
00
minut
:
 
00
sekund

You missed out!

Pamiętasz takie momenty?

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?

  • Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.
  • Podczas szkolenia dowiesz się, jakie narzędzie pomoże ci odkryć twój naturalny geniusz.
  • Na żywo poznasz interpretację wyników i otrzymasz wskazówki, jak wykorzystać ten potencjał do zarabiania pieniędzy z lekkością i łatwością.

Cześć! Nazywam się Dominika Nawrocka i pomagam rodzinom rozwinąć finansowe skrzydła. Wiem, że dla wielu z nas zarabianie pieniędzy jest wyzwaniam, szczególnie kiedy robimy to wbrew sobie.


Mam dzisiaj dla ciebie dobrą wiadomość. Można zarabiać z łatwością, jeśli korzysta się ze swoich naturalnych finansowych talentów!

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze, Happy Money :)

Poznaj swój finansowy geniusz, aby w końcu zarabiać z łatwością i w zgodzie ze sobą!

Zapraszam cię na bezpłatne szkolenie online podczas, którego dowiesz się na czym polegają naturalne finansowe talenty i jak można je odkryć, a następnie wykorzystać na swoją korzyść. Dowiesz się też, jak podnieść swój finansowy cel dochodowy i od czego zależy to ile zarabiamy co miesiąc.

Zapraszam!

Spędź ze mną jeden ze swoich wieczorów, a twój finansowy świat nabierze ostrości. Dzięki lepszemu poznaniu swoich finansowych stron będziesz łatwiej i przyjemniej zarabiać pieniądze.

Do zobaczenia,
Dominika Nawrocka
Kobieta i Pieniądze, Happy Money :)

Dzięki udziałowi w szkoleniu online osiągniesz klarowność co do swoich naturalnych predyspozycji i talentów w zakresie zarabiania pieniędzy. #warto

Copyright 2022 | Polityka prywatności

>
Success message!
Warning message!
Error message!