Akademia Kobiety i Pieniądze

Rozwijasz się finansowo? Szukasz eksperckich szkoleń z zakresu inwestowania? Chcesz uczyć się z domu z praktykami i w dogodnych warunkach? Lubisz kobiece towarzystwo i miłą atmosferę? 

Skorzystaj ze szkoleń Akademii Kobiety i Pieniądze!

Aktualny harmonogram szkoleń online na żywo!

Inwestowanie w instrumenty finansowe

Inwestowanie w instrumenty finansowe cz. 1

Trener: Tomasz Kamiński

Data: 26.06.2021 (sobota), g. 9:00 - 13:00

Cena: 299 zł

Szkolenie zaprojektowane jest dla osób stawiających pierwsze kroki w zakresie inwestowania w instrumenty finansowe.

Jakie są możliwości inwestowania na rynku finansowym dla inwestorów indywidualnych? Jak założyć swoje konto maklerskie i jaką przyjąć strategię inwestycyjną? Jak analizować i kalkulować, aby osiągnąć najwyższy na miarę swoich możliwości zwrot z zainwestowanych pieniędzy?

Inwestowanie w instrumenty finansowe cz. 2

Trener: Tomasz Kamiński

Data: 10.07.2021 (sobota), g. 9:00 - 13:00

Cena: 299 zł

Szkolenie dla osób, które wzięły udział w pierwszej jego części i są gotowe zgłębić temat dalej, a następnie realnie inwestować swoje pieniądze.

Jak ustalić własną strategię inwestowania w różne instrumenty finansowe? Jak podejmować decyzje inwestycyjne w akcje i fundusze? Jak kierować się analizą techniczną i analiza fundamentalną w inwestowaniu na rynkach finansowych?

Inwestowanie w nieruchomości

Wynajem w szpilkach

Trenerka: Małgorzata Owczarzak

Cena: 299 zł

Zalety najmu, jako długoterminowej strategii inwestowania w nieruchomości i budowania dochodu pasywnego oraz prywatnej emerytury.

Szkolenie jest dedykowane zarówno osobom, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie nieruchomości, jak również stanowi idealne uzupełnienie wiedzy dla osób, które mają za sobą pierwszy wynajem, ale chcą swoje działanie mądrze i bezpiecznie rozwijać.

Flip w szpilkach

Trenerka: Małgorzata Owczarzak

Data: 19.06.2021 (sobota), g. 9:00 - 13:00

Cena: 299 zł

Flipowanie, jako element szerszej strategii inwestowania w nieruchomości, mający na celu maksymalizację kapitału.

Debiutujący house flipper musi zmierzyć się z wieloma kwestiami, które odgrywają decydującą rolę w jego strategii działania. Poza kluczowymi zagadnieniami, jak finansowanie zakupu czy nawiązanie współpracy z ekspertami, istotne jest przyjęcie modelu biznesowego, czyli konkretnego planu działania i określenie minimalnego zysku.

Inwestowanie w biznes

Mój biznes w liczbach

Trenerka: Dorota Wieczorek

Cena: 299 zł

Szkolenie eksperckie dla osób, które chcą zapanować nad budżetem firmy wyliczyć potrzebne środki na inwestycję w swój biznes i usługi oraz ustalić zwrot z zainwestowanych środków.

Jak analizować i kalkulować koszty i przychody, aby osiągnąć najwyższy na miarę swoich możliwości zwrot z zainwestowanych pieniędzy? Jak wycenić i ile sprzedać produktów i usług w biznesie. W jakim czasie można ustalić zwrot zainwestowanych środków?

Pomysł na biznes. W co inwestować?

Trenerka: Dorota Wieczorek

Cena: 299 zł

Warsztat z modelu biznesowego, dzięki któremu dowiesz się, czy i ile zainwestować we własną firmę.

Business Model Canvas to doskonałe narzędzie, dzięki któremu można teoretycznie sprawdzić model biznesowy firmy z różnych punktów widzenia. Podczas warsztatu sprawdzisz, m.in. ile pieniędzy trzeba zainwestować i kiedy firma osiągnie rentowność.

Trenerzy Akademii Kobiety i Pieniądze

Małgorzata Owczarzek

Ekspertka rynku nieruchomości


Pośrednik w biurze nieruchomości RE/MAX, jednej z największych sieci na świecie. Wykładowca na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na kierunku Doradztwo i obsługa na rynku nieruchomości. Zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem rynku mieszkaniowego. 

Tomasz Kamiński

Inwestor giełdowy


Inwestor indywidualny. Były dziennikarz ekonomiczny ze specjalnością w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy. Doświadczenie zdobywał, jako specjalista ds. transakcji papierów wartościowych w Citi International i w PAN, w Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego. Absolwent Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów w SGGW w Warszawie.

Dorota Wieczorek

Mentorka biznesowa


Ma na swoim koncie ponad 20 lat pracy, jako menedżer w korporacjach, project manager, interim manager, coach i mentor, trener, ekspert, doradca biznesowy, dyrektor operacyjny, dyrektor zarządzający w międzynarodowych i polskich organizacjach w branżach: finansowej, leasingowej, informatycznej i doradztwa biznesowego.

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać". Walt Disney

Opinie o naszych trenerach i szkoleniach


"Super warsztat! Zdecydowanie lepiej wiedzieć, jakie są możliwości. Małgosia jest mistrzynią! Super jest uczyć się od najlepszych i to jeszcze w oparciu o wartości. Polecam!"

Ania


"Dorota to wybitna specjalistka w zakresie finansów firmowych i rozwoju biznesu. Do tego jej cudowna osobowość i wsparcie, jakie daje, jest bezcenne. Móc z nią współpracować, to zaszczyt!"

Dominika


"Małgosiu dziękuję za warsztaty. Bardzo lubię uczyć się od praktyków! Twoja wiedza na temat nieruchomości jest ogromna, a do tego fantastycznie ją przekazujesz!

Justyna


"Potężna dawka wiedzy, cudne dziewczyny z grupy i fantastyczna prowadząca Dorota! Polecam każdej kobiecie. W dzisiejszych czasach wiedza i znajomość finansów, to podstawa funkcjonowania w życiu!"

Iza

Dołącz do Akademii Kobiety i Pieniądze!

Skorzystaj z eksperckiej wiedzy i wzbogacaj swoje życie!

>