Porozmawiajmy o tym, jak skutecznie możesz ochronić siebie i swoją rodzinę!

Kobieta i Ubezpieczenia

Kobiece zrozumienie

Jedyne w swoim rodzaju wsparcie sytuacji kobiet i zrozumienie ich potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej

Kobiece doradztwo

Doradztwo doświadczonych życiowo i finansowo kobiet, które wzięły sprawy w swoje ręce, a teraz wspierają inne kobiety

Kobiece wsparcie

Autentyczne poznanie potrzeb i zagrożeń kobiet, dzięki czemu możliwe jest dobranie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej dla rodziny

Bezpłatna konsultacja online

Umów się na bezpłatną konsultację z doradczyniami Kobiety i Ubezpieczenia, aby zaplanować najlepszą ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny!

1

Czy wiesz, że 

od 1999 roku liczba zachorowań na nowotwory zwiększyła się o 46%. Ponad dwie trzecie ludzi żyjących poniżej progu ubóstwa to kobiety. Polscy pacjenci nie mają dostępu do 67% terapii lekowych dostępnych w Europie. Kobiety nie są w stanie samodzielnie utrzymać rodziny na takim samym poziomie finansowym co przed śmiercią męża?

Dlatego musimy przejść do działania i skutecznie chronić finansowo siebie i swoje rodziny w takich sytuacjach.


Umów się na bezpłatną konsultację online

Skorzystanie z konsultacji online z doradcą Kobiety i Ubezpieczenia nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje Cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej.

pomożemy

Dobrać

Dobrać odpowiednie ubezpieczenie do swojej sytuacji życiowej

Obliczyć

Obliczyć odpowiednią sumę ubezpieczenia na wypadek śmierci lub choroby

Podjąć

Podjąć najlepszą decyzję w sprawie ochrony ubezpieczeniowej dla siebie

O NAS

Kobieta i Ubezpieczenia powstała z połączenia sił organizacji edukacji finansowej dla kobiet Kobieta i Pieniądze i Discoveria Sp. z o.o. – innowacyjnego agenta wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce.


Misją obu tych podmiotów jest wsparcie kobiet i ich rodzin w zakresie edukacji finansowej oraz realnego zabezpieczenia finansowego rodzin na wypadek utraty życia lub ciężkiego zachorowania dzięki wyselekcjonowanym produktom ubezpieczeniowym

Umów się na bezpłatną konsultację z doradcami Kobiety i Ubezpieczenia, aby zaplanować najlepszą ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny!


Skorzystanie z konsultacji online z doradcą Kobiety i Ubezpieczenia nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje Cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej.


Nie odkładaj ochrony życia i zdrowia swojej rodziny już nigdy na później!Copyright Kobieta i Pieniądze

Discoveria Sp. z o.o. prowadzi działalność agencyjną, która wiąże się z dystrybucją ubezpieczeń wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce. Discoveria Sp. z o.o.
NIP: 113-278-21-12 KRS: 0000341831


  |  Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, w celu korzystania z prowadzonej usługi „Umów się na konsultację".

>
Success message!
Warning message!
Error message!