Kobieto Inwestuj!

Twój klucz do wolności finansowej! Odkryj tajniki skutecznego inwestowania i pomnażania pieniędzy na rynku kapitałowym!

Dołącz do kursu online!

Dowiesz się, jak krok po kroku inwestować pieniądze na rynku kapitałowym bez stresu i lęku, że sobie nie poradzisz!


Otrzymujesz dostęp do Kursu (55 lekcji) + BONUS!

Wartość: 14490
Kupuję za 1990 zł!

Bardzo dziękuję!

Lucyna

Dziękuję za wyjaśnienie skomplikowanych terminów związanych z inwestowaniem. W końcu męski świat pieniędzy stał się dla mnie przystępny.

Nauczysz się inwestowania pieniądze w fundusze, obligacje, akcje krok po kroku!

Inwestowanie to naturalna kolej rzeczy dla każdej osoby odpowiedzialnej finansowo za siebie i swoją rodzinę.

Zdefiniujesz swoje cele inwestycyjne, takie jak utrzymanie wartości pieniędzy, zakup domu, emerytura czy wolność finansowa. Dowiesz się, ile pieniędzy potrzebujesz odłożyć, aby rozpocząć inwestowanie, oraz jak efektywnie oszczędzać na inwestycje.

Poznasz różne instrumenty inwestycyjne, w tym akcje, obligacje, ETF-y i fundusze tradycyjne, z ich zaletami, wadami oraz ryzykiem. Nauczysz się prowadzenia portfela inwestycyjnego, monitorowania zmian na rynku oraz korzystania z narzędzi do analizy.

Poznasz potęgę procentu składanego i dowiesz się, kiedy i jak zacząć inwestować. Otrzymasz wskazówki dotyczące pierwszych kroków w inwestowaniu, w tym strategię Buffetta.

Rozwiniesz strategie inwestowania, w tym rozumienie przyszłych zmian, trzymanie się spółek z tzw. fosą lub dywidendowych oraz wybór funduszy FIO i ETF. Zyskasz wgląd w różne aspekty rynku finansowego, takie jak hossy, bessy, bańki czy modne akcje.

Dowiesz się, jak podejmować decyzje inwestycyjne, aby osiągnąć swój cel. Poznasz, co robić po zbudowaniu docelowego portfela inwestycyjnego. Otrzymasz listę lektur i portali, które pomogą Ci w dalszym rozwijaniu wiedzy.

Kobiety potrzebują inwestowania, żeby zadbać o siebie!

Dominika Nawrocka

Im masz mniej czasu do emerytury musisz zacząć więcej oszczędzać i szybciej pomnażać pieniądze. Inaczej czeka Cię życie na starość za 30% tego co dzisiaj zarabiasz. Inwestowania da się nauczyć, tak jak wszystkiego innego. To od Ciebie zależy na ile poważnie podchodzisz do tematu swojego bezpieczeństwa finansowego? Aby nie musieć prosić o pomoc finansową dzieci, aby żyć na dobrym finansowym poziomie, nie martwić się o pieniądze i samej zadbać o siebie, musisz jak najszybciej zacząć inwestować pieniądze! Stać Cię na to!

Wartość: 14490
Kupuję za 1990 zł!

Tomasz Kamiński, autor kursu

Inwestor indywidualny i trener finansowy Kobiety i Pieniądze. Były dziennikarz ekonomiczny w Wirtualnej Polsce, PolskieRadio.pl. Pracował w branży związanej z funduszami inwestycyjnymi w Citi International. 

Ukończył Podyplomowe Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego organizowane przez Narodowy Bank Polski i Polską Akademię Nauk dla dziennikarzy ekonomicznych, a także Podyplomowe Studium Bankowości i Finansów na warszawskim SGGW.

Tomek bardzo przystępnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Przymierzałam się do giełdy już od jakiegoś czasu, a teraz wiem, że dam radę! Zdecydowanie polecam. Justyna

Kurs online który Pan Tomasz ułożył jest naprawdę rewelacyjny! Nie znam lepszego kursu o inwestowaniu niż ten który on zrobil !! W krótkich odcinkach bardzo obrazowo i jasno przekazał ogrom wiedzy w pigułce! Gratuluje pomysłu i wykonania tego fenomenalnego kursu! 

Jego cudowny kurs online robiłam z dużą przyjemnością i zainteresowaniem. A nie jak wcześniej kanały które oglądałam na YT gdzie mówią tak ciężko długo i nudno ze po pół godzinie słuchania odechciewa się inwestowania ;-)

Pan Tomasz potrafi wszystko w tak jasny prosty i lekki sposób przekazać ze wszystkie kwestie i mądrości finansowe są nagle jasne i człowiek w krótkim czasie wszystkie zagadnienia bardzo dobrze rozumie i dzięki niemu mam teraz w krótkim czasie ogrom cennej i wartościowej wiedzy finansowej i obraz co gdzie i jak itp itd. I wiem w końcu jak ruszyć ze skrzyżowania :-)

Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi i Pani Dominice za ten wspaniały kurs !! :-)

Dostęp 24/7 do wiedzy na platformie online

Program kursu online. Kliknij i rozwiń moduły!

Wiedza podana jest prostym językiem i małymi porcjami, dzięki czemu kurs wciąga jak Netflix!

Paulina

Kursantka

01.

Inwestuj i ciesz się życiem
  • Nauczysz się inwestowania pieniędzy, abyś mogła robić to co chcesz, a nie musisz. Masz jedno życie i prawo do dobrobytu, wolności, radości!

02.

Inwestowanie to nic trudnego
  • Będziesz spać spokojnie, przestaniesz się martwić o swoje pieniądze, będziesz podróżować kilka razy do roku i to za swoje pieniądze!

Im szybciej zaczniesz, tym więcej zyskasz!

Zainwestuj w wiedzę!

Uwolnij się od przekonania, że inwestowanie jest trudne i dla bogatych.

POLECANE!

Kurs online: Inwestowanie na Rynku Kapitałowym

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli ci postawić pierwsze kroki na rynku kapitałowym. A wszystko po to, aby pomnażać swoje pieniądze i budować długoterminowe bezpieczeństwo finansowe.

  • Udział w kursie online do samodzielnej pracy
  • Dostęp do wiedzy online oraz narzędzi Excel
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online
  • BONUS: Nagrania z sesji Coachingu Finansowego Klub Inwestorek

Wartość: 14490

1990 zł

Polecam!

Katarzyna

Ja również polecam! Bardzo przystępnie przedstawione inwestowanie w akcje, fundusze, obligacje. Można zaczynać od niskich kwot.

Dzięki tej wiedzy zadbasz o swoje finansowe życie teraz i w przyszłości!

>
Success message!
Warning message!
Error message!