Chcesz mieć spokojną i dostatnią emeryturę?

Bezpłatna konferencja online Kobieta i Emerytura dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zbudować samodzielnie prywatną emeryturę!

30 września 2021, Start: 9:00

Kobieta i Emerytura

Konferencja online

Chcesz mieć prywatną emeryturę?

Ale nie wiesz, jak to zrobić, aby nie liczyć na ZUS? Weź udział w bezpłatnej konferencji online, a dowiesz się, jakie obecnie dostępne są możliwości na rynku samodzielnego zadbania i swoją finansową jesień życia. Swoją wiedzą podzielą się eksperci!

1

WIEDZA na temat najlepszych strategii budowy prywatnej emerytury przekazana w prosty i przystępny sposób.

2

DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, którzy reprezentują godne zaufania organizacje i instytucje.

3

HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

Kobiety powinny w pierwszej kolejności zadbać o swoją finansową przyszłość i prywatną emeryturę!

wydarzenie dla kobiet

Podczas tego wydarzenia chcemy pokazać Ci różne możliwości lokowania oszczędności, abyś w ten sposób zadbała o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

W konferencji weźmie udział aż wielu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat wspierają innych w gromadzeniu i pomnażaniu pieniędzy.

Program Konferencji

1

9:00 - 9:45 

Państwowa emerytura [Na co możesz realnie liczyć]

Z prelekcji dowiesz się, jak liczona jest państwowa emerytura i ile realnie możesz otrzymać po przejściu na emeryturę oraz ile będzie wynosiła tzw. luka emerytalna, którą będziesz musiała samodzielnie uzupełnić.

Prelegentka: dr Joanna Ratajczak z Katedry Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Zainteresowania badawcze: zabezpieczenie emerytalne, zwłaszcza ubezpieczenie emerytalne; aspekty płci w zabezpieczeniu społecznym, transfery wewnątrz (emeryckiego) gospodarstwa domowego.

3

10.00 - 10:45

Indywidualne konta emerytalne [Czym jest IKE i IKZE]

Z wystąpienia prelegenta dowiesz się, na czym polega odkładanie pieniędzy na własną emeryturę w tzw. Indywidualnych Kontach Emerytalnych. Co dla siebie wybrać. Korzyści i ograniczenia.

Prelegentka: Małgorzata Cegiełkowska, ekspertka ds. ubezpieczeń i inwestycji w Aviva

Od 2002 r. corocznie otrzymuje nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table) ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie). Ekspertka ds. inwestycji i ubezpieczeń w Aviva. Od 2009 roku prowadzi samodzielną placówkę Aviva w Warszawie.

4

11:00 - 11:45

Pracownicze Plany Emerytalne i Kapitałowe [Oszczędzanie na emeryturę z pomocą pracodawcy]

Dowiesz się, czym różnią się od siebie Pracownicze Plany Emerytalne od Kapitałowych, na jakich zasadach działają, jak może na tym skorzystać twoja emerytura, jeśli jesteś pracownikiem.

Prelegentka: Małgorzata Smołkowska, Członek Zarządu PFR Portal PPK Sp. z o.o.

Ekonomistka, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów MBA. W PFR Portal PPK odpowiada za operacjonalizację procesów spółki, relacje z rynkiem i instytucjami finansowymi oraz obsługę klienta. W ramach realizacji ustawowych obowiązków spółki upowszechnia wiedzę na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych, m.in.: nadzorując obszar wydawcy portalu mojeppk.pl.

5

12:00 - 12.45

Nieruchomości własne i obce, a prywatna emerytura [Zysk kapitałowy czy dochód pasywny]

Podczas prelekcji dowiesz się, jak można lokować swoje oszczędności w nieruchomości własne lub obce. Jakiej wielkości kapitał należy zainwestować, jakiej wielkości i kiedy można spodziewać się zwrotu i zysku.

Prelegent: Rafał Dąbrowski, Senior Portfolio Manager Heritage Real Estate

Z rynkiem finansowym związany od ponad 15. Lat. Karierę zaczynał w Deutsche Banku, w latach 2008-2016 związany z grupą Banku Pekao S.A. jakoDoradca Private Banking w Banku Pekao S.A. odpowiedzialny za obsługę najbardziej prestiżowych i wymagających Klientów Banku. Od początku 2019 roku realizuje się w grupie kapitałowej Heritage Real Estate na stanowisku Senior Portfolio Manager, a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie funduszy na realizację projektów mieszkaniowych.

Partnerzy wydarzenia

Bezpłatna Konferencja Online

Weź udział w bezpłatnej konferencji online, a dowiesz się jak skutecznie zbudować swoją prywatną emeryturę!

konferencja "Kobieta i inwestowanie"
KONFERENCja "KOBIETA I nieruchomości"
KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!