Chcesz mieć spokojną i dostatnią emeryturę?

Wykup dostęp do nagrań z konferencji online "Kobieta i Emerytura" dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zbudować samodzielnie prywatną emeryturę!

Chcesz mieć prywatną emeryturę?

Ale nie wiesz, jak to zrobić, aby nie liczyć na ZUS? Wykup dostęp do nagrań z konferencji online, a dowiesz się, jakie obecnie dostępne są możliwości na rynku samodzielnego zadbania i swoją finansową jesień życia. Swoją wiedzą dzielą się eksperci!

  • WIEDZA na temat najlepszych strategii budowy prywatnej emerytury przekazana w prosty i przystępny sposób.
  • DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, którzy reprezentują godne zaufania organizacje i instytucje.
  • HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

Kobiety powinny w pierwszej kolejności zadbać o swoją finansową przyszłość i prywatną emeryturę!

wydarzenie dla kobiet

Chcemy pokazać Ci różne możliwości lokowania oszczędności, abyś w ten sposób zadbała o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

W konferencji wzięło udział wielu ekspertów i praktyków, którzy od lat wspierają innych w gromadzeniu i pomnażaniu pieniędzy.

Państwowa emerytura
[Na co możesz realnie liczyć]

Z nagrania dowiesz się, jak liczona jest państwowa emerytura i ile realnie możesz otrzymać po przejściu na emeryturę oraz ile będzie wynosiła tzw. luka emerytalna, którą będziesz musiała samodzielnie uzupełnić.

dr Joanna Ratajczak z Katedry Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Zainteresowania badawcze: zabezpieczenie emerytalne, zwłaszcza ubezpieczenie emerytalne; aspekty płci w zabezpieczeniu społecznym, transfery wewnątrz (emeryckiego) gospodarstwa domowego.

Czas trwania:  57 min

Indywidualne konta emerytalne
[Czym jest IKE i IKZE]

Z nagrania dowiesz się, na czym polega odkładanie pieniędzy na własną emeryturę w tzw. Indywidualnych Kontach Emerytalnych. Co dla siebie wybrać. Korzyści i ograniczenia.

Małgorzata Cegiełkowska, ekspertka ds. ubezpieczeń i inwestycji w Aviva

Od 2002 r. corocznie otrzymuje nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table) ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie). Ekspertka ds. inwestycji i ubezpieczeń w Aviva. Od 2009 roku prowadzi samodzielną placówkę Aviva w Warszawie.

Czas trwania: 54 min

Pracownicze Plany Emerytalne i Kapitałowe [Oszczędzanie na emeryturę z pomocą pracodawcy]

Z nagrania dowiesz się, czym różnią się od siebie Pracownicze Plany Emerytalne od Kapitałowych, na jakich zasadach działają, jak może na tym skorzystać twoja emerytura, jeśli jesteś pracownikiem.

Małgorzata Smołkowska, Członek Zarządu PFR Portal PPK Sp. z o.o.

Ekonomistka, absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów MBA. W PFR Portal PPK odpowiada za operacjonalizację procesów spółki, relacje z rynkiem i instytucjami finansowymi oraz obsługę klienta. W ramach realizacji ustawowych obowiązków spółki upowszechnia wiedzę na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych, m.in.: nadzorując obszar wydawcy portalu mojeppk.pl.

Czas trwania:  70 min

Nieruchomości własne i obce, a prywatna emerytura [Zysk kapitałowy czy dochód pasywny]

Z nagrania dowiesz się,  jak można lokować swoje oszczędności w nieruchomości własne lub obce. Jakiej wielkości kapitał należy zainwestować, jakiej wielkości i kiedy można spodziewać się zwrotu i zysku.

Rafał Dąbrowski, Senior Portfolio Manager Heritage Real Estate

Z rynkiem finansowym związany od ponad 15. Lat. Karierę zaczynał w Deutsche Banku, w latach 2008-2016 związany z grupą Banku Pekao S.A. jakoDoradca Private Banking w Banku Pekao S.A. odpowiedzialny za obsługę najbardziej prestiżowych i wymagających Klientów Banku. Od początku 2019 roku realizuje się w grupie kapitałowej Heritage Real Estate na stanowisku Senior Portfolio Manager, a jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie funduszy na realizację projektów mieszkaniowych.

Czas trwania:  45 min

Pakiet wszystkich nagrań

konferencja "Kobieta i inwestowanie"
KONFERENCja "KOBIETA I nieruchomości"
KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!