Jak pomnażać pieniądze na rynku kapitałowym?  

Jeśli do tej pory trzymałaś swoje oszczędności w tzw. skarpecie to weź udział w naszej konferencji, a dowiesz się, co zrobić, żeby twoje oszczędności zarabiały, nie traciły na wartości w czasie i dały odpór inflacji.

Bezpłatna konferencja online Kobieta i Inwestowanie dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zacząć inwestować na rynku kapitałowym.

22 czerwca 2021. Start: 9:00

Do konferencji pozostało:

00
Dni
.
 
00
Godzin
.
 
00
Minut
.
 
00
Sekund

You missed out!

Kobieta i Inwestowanie

Konferencja online

Chcesz inwestować?

Ale nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?


Dowiedz się, od jakich kwot można już inwestować w instrumenty finansowe i jak skorzystać z dostępnych na rynku możliwości. Swoją wiedzą podzielą się eksperci od inwestowania!

1

WIEDZA na temat najlepszych strategii inwestowania na rynku kapitałowym przekazana w prosty i przystępny sposób.

2

DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

3

HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli zajmą się tym na poważnie!

wydarzenie dla kobiet

Podczas tego wydarzenia chcemy pokazać Ci różne możliwości lokowania oszczędności, abyś w ten sposób zadbała o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

W konferencji weźmie udział aż wielu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat inwestują na rynku kapitałowym, ale także wspierają w tym innych.

Zapraszam na konferencję online

Inwestowanie w instrumenty finansowe do tej pory było w kręgu zainteresowań głównie męskiej części inwestorów. Tabelki, wykresy, wskaźniki, liczby, procenty,..... Aaaaa. Ratunku!


Inwestowanie jest idealne również dla kobiet! Potrafimy doskonale studiować, analizować, wnioskować i podejmować rozsądne decyzje. Ważne jest, aby coraz więcej kobiet inwestowało na rynku kapitałowym również ze względu na swoją prywatną emeryturę. Zapraszam na konferencję!


Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

Program Konferencji

1

9:00 - 9:45 

Zanim zaczniesz inwestować, uporządkuj domowe finanse [Ile mogę zainwestować i zaryzykować? Wstęp do inwestowania]

Z prelekcji dowiesz się, jak uporządkować domowe finanse zanim zaczniesz inwestować. Jak generować nadwyżki finansowe i czy wszystkie można lokować w instrumenty finansowe?

Prelegentka: Dorota Wieczorek, Akademia Kobiety i Pieniądze

Inwestorka indywidualna, dyrektor programowa Akademii Kobiety i Pieniądze. Doświadczona menedżer w korporacjach, project manager, interim manager, coach i mentor, trener, ekspert, doradca biznesowy, dyrektor operacyjny, dyrektor zarządzający w międzynarodowych i polskich organizacjach w branżach: finansowej, leasingowej, informatycznej i doradztwa biznesowego.

3

10.00 - 10:45

Fundusze inwestycyjne [Jakie są zalety inwestowania w fundusze?]

Z wystąpienia prelegenta dowiesz się, czym są fundusze inwestycyjne i jak można w nich lokować swoje pieniądze. Jak zrobić to samodzielnie i z pomocą ekspertów. W jakim celu warto zainteresować się tą częścią rynku kapitałowego. Ile można zarobić i ile czasu to zajmuje przeciętnemu inwestorowi.

Prelegentka: Małgorzata Cegiełkowska, ekspertka ds. ubezpieczeń i inwestycji w Aviva

Od 2002 r. corocznie otrzymuje nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table) ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie). Ekspertka ds. inwestycji i ubezpieczeń w Aviva. Od 2009 roku prowadzi samodzielną placówkę Aviva w Warszawie.

4

11:00 - 11:45

ETFy [Automatyczny sposób inwestowania pieniędzy?]

Dowiesz się,  czym ETFy różnią się od klasycznych funduszy inwestycyjnych oraz jak korzystać z automatycznych platform do inwestowania pieniędzy w ten sposób. Czy faktycznie zarabia się więcej i prościej niż do tej pory?

Prelegentka: Eliza Dąbrowska, Dyrektor ds. rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego Noble Securities S.A. 

Od 2006 do 2013 roku związana z domem maklerskim Noble Securities, m.in. jako Dyrektor Punktu Obsługi Klienta. W latach 2013-2015 makler w Biurze Maklerskim Alior Banku. Od 2015 roku Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, makler papierów wartościowych.

5

12:00 - 12.45

Bitcoiny  [Co to znaczy kopać pieniądze w internecie?]

Podczas prelekcji dowiesz się, czym są kryptowaluty. Jak powstały, jaką mają wartość, jak można w nie inwestować i ile można zarobić. Jakie ryzyko wiąże się z taką formą inwestowania pieniędzy.

Prelegent: Tomasz Kamiński, Akademia Kobiety i Pieniądze

Inwestor indywidualny. Były dziennikarz ekonomiczny ze specjalnością w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy. Były specjalista ds. transakcji papierów wartościowych w Citi International i w PAN, w Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego. Absolwent Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów w SGGW w Warszawie.

Bezpłatna Konferencja Online

Weź udział w bezpłatnej konferencji online, a dowiesz się jak zacząć skutecznie pomnażać pieniądze dzięki inwestowaniu na rynku kapitałowym.

Partnerzy wydarzenia

Obejrzyj nagrania z konferencji "Kobieta i inwestowanie"
OBEJRZYJ NAGRANIA Z KONFERENCJI "KOBIETA I nieruchomości"
KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!