Jak pomnażać pieniądze na przyszłość?

Jeśli do tej pory trzymałaś swoje oszczędności w tzw. skarpecie to dowiedz się co zrobić, żeby twoje oszczędności zarabiały, nie traciły na wartości w czasie i dały odpór inflacji.

Wykup dostęp do wszystkich nagrań!

Konferencja online "Kobieta i inwestowanie" odbyła się 23 lutego 2022

Cztery nagrania, czterech prelegentów, ponad cztery godziny merytorycznych nagrań na temat inwestowania dla kobiet!

Cena regularna: 396 zł
Cena specjalna: 198 zł

Nagrania prelekcji z konferencji online Kobieta i Inwestowanie są dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zacząć inwestować na rynku kapitałowym. Wszystko po to, aby zabezpieczyć siebie i rodzinę!

Czy wiesz, że...

Kobiety muszą zadbać o swoje finanse poprzez systematyczne inwestowanie?

Kobiety zarabiają 20% mniej od mężczyzn dlatego muszą zintensyfikować swoje finansowe działania.

20%

Kobiety żyją dłużej od mężczyzn dlatego potrzebują więcej pieniędzy na emeryturę i starość.

 10 lat dłużej

Kobiety pracują krócej  od mężczyzn lub wcale dlatego mają zgromadzonych mniej pieniędzy.

50%

Inwestowanie to nie tylko możliwość, ale konieczność!

"Brak pieniędzy na starość, na leki czy rachunki. To, jak wynika z raportu „Mapa ryzyka Polaków”, jedna z najczęściej towarzyszących nam obaw. Biorąc pod uwagę dane demograficzne, jest ona w pełni uzasadniona. Aż 40 proc. osób, które nie oszczędzają na emeryturę, jako powód wskazuje brak środków, by to robić. pulshr.pl

Możesz inwestować, ale...

nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?

01.

Wiedza

  • Wiedza na temat najlepszych strategii inwestowania na rynku kapitałowym przekazana w prosty i przystępny sposób.

02.

Doświadczenie

  • Doświadczenie zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

03.

Historie sukcesu

  • Historie zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć sukces.

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli zajmą się tym na poważnie!

Wydarzenie dla kobiet

Podczas tego wydarzenia pokazaliśmy różne możliwości lokowania oszczędności, abyś w ten sposób zadbała o swoją finansową przyszłość!

Ekspercka wiedza! W konferencji wzięło udział wielu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat inwestują na rynku kapitałowym, ale także wspierają w tym innych.

Zapraszam

Inwestowanie w instrumenty finansowe do tej pory było w kręgu zainteresowań głównie męskiej części inwestorów. Tabelki, wykresy, wskaźniki, liczby, procenty,..... Aaaaa. Ratunku! Inwestowanie jest idealne również dla kobiet! Potrafimy doskonale studiować, analizować, wnioskować i podejmować rozsądne decyzje. Ważne jest, aby coraz więcej kobiet inwestowało na rynku kapitałowym również ze względu na swoją prywatną emeryturę. 

Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

Nagrania

Wybierz temat, prelegenta i wykup dostęp do nagrania lub skorzystaj z pakietu wszystkich nagrań 50% taniej.

1
Wstęp do inwestowania [Zanim zaczniesz inwestować uporządkuj domowe finanse]
Prelegentka: Dominika Nawrocka, Kobieta i Pieniądze

Wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Z nagrania dowiesz się, jak uporządkować domowe finanse zanim zaczniesz inwestować. Jak generować nadwyżki finansowe i czy wszystkie można lokować w instrumenty finansowe?


Nagranie: około 50 min

Cena: 99 zł

2
Emocje i pieniądze [Czyli co musisz wiedzieć o psychologii inwestowania
Prelegentka: Dorota Sierakowska, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.

Finansistka, inwestorka i seryjna przedsiębiorczyni, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ. Autorka książek o inwestowaniu, wykładowczyni i ekspert rynków finansowych w mediach. Założycielka społeczności Girls Money Club, aktywizującej kobiety na drodze do inwestowania i rozwoju zawodowego. Autorka bloga girlsmoneyclub.pl oraz podcastu Girls Money Club.

Z nagrania dowiesz się, jak emocje wpływają na nasze decyzje inwestycyjno - finansowe oraz co robić, aby mimo wszystko być skuteczną inwestorką.


Nagranie: około 50 min

Cena: 99 zł

3

Giełda, a nieruchomości [W co lepiej inwestować? I czy w ogóle trzeba wybierać?]
Prelegentka: Eliza Dąbrowska, Dyrektorka ds. rozwoju usług doradztwa inwestycyjnego Noble Securities S.A.

Od 2006 do 2013 roku związana z domem maklerskim Noble Securities, m.in. jako Dyrektor Punktu Obsługi Klienta. W latach 2013-2015 makler w Biurze Maklerskim Alior Banku. Od 2015 roku Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.


Z nagrania dowiesz się, co oferuje rynek kapitałowy inwestorkom, które dysponują niewielkim kapitałem. Dlaczego warto zainteresować się procentem składanym, giełdą w celu budowy swojego portfela inwestycyjnego i zabezpieczenia finansowego.


Nagranie: około 50 min

Cena: 99 zł

4

Instrumenty finansowe  [Co dzisiaj oferuje rynek?]
Prelegent: Tomasz Kamiński, Akademia Kobiety i Pieniądze

Inwestor indywidualny. Były dziennikarz ekonomiczny ze specjalnością w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy. Były specjalista ds. transakcji papierów wartościowych w Citi International i w PAN, w Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego. Absolwent Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów w SGGW.


Z nagrania dowiesz się, jak amator może rozpocząć inwestowanie pieniędzy. Dlaczego plan inwestycyjny jest tym co odróżnia granie na giełdzie od hazardu. Jak praktycznie odnaleźć się w tym niezwykłym świecie. Co ma w tym wszystkim wspólnego kostka Rubika?


Nagranie: około 50 min

Cena: 99 zł

Konferencja online "Kobieta i inwestowanie"

Bezpłatna konferencja online odbyła się

23 lutego 2022, 9.00 - 13.00

Wykup pakiet nagrań 50% taniej!

  • Jak mogę wziąć udział w konferencji?
    Wystarczy zarejestrować się na tej stronie na wydarzenie, aby otrzymać dostęp do spotkania na żywo.
  • Czy to wydarzenie jest dla mnie?Oczywiście! Bez względu na to ile masz wolnych środków do inwestowania lub poziom wiedzy, dołącz! 
  • Czy dowiem się, jak inwestować? Tak, dowiesz się, na czym polega inwestowanie i w jakim celu warto pomnażać swoje pieniądze!
>
Success message!
Warning message!
Error message!