Wejdź w świat inwestowania na runku kapitałowym z pomocą wiedzy ekspertów!

Wykup dostęp do nagrań z konferencji online!

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli zajmą się tym na poważnie!


wydarzenie dla kobiet

Poznasz różne możliwości lokowania oszczędności, aby w ten sposób zadbała o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

Czterech ekspertów i praktyków, którzy od lat samodzielnie inwestują, ale także wspierają w tym innych.

Chcesz inwestować?

Ale nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?

Dowiedz się, od jakich kwot można już inwestować w instrumenty finansowe i jak skorzystać z dostępnych na rynku możliwości. Swoją wiedzą podzielą się eksperci od inwestowania!

1

WIEDZA na temat najlepszych strategii inwestowania na rynku kapitałowym przekazana w prosty i przystępny sposób.

2

DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

3

HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

"Tu nie chodzi o to jak dużo pieniędzy możesz zrobić, ale ile pieniędzy możesz zachować, jak ciężko dla Ciebie pracują i jak wiele pokoleń je zatrzyma." 

Robert Kiyosaki, inwestor

22 czerwca 2021 roku odbyła się konferencja online dla kobiet na temat inwestowania na rynku kapitałowym. Dzisiaj możesz wykupić dostęp do nagrań ekspertów. Zapoznaj się ze szczegółami i zacznij budować swoją niezależność finansową na lata.

Zanim zaczniesz inwestować, uporządkuj domowe finanse [Wstęp do inwestowania]

Z nagrania dowiesz się, jak uporządkować domowe finanse zanim zaczniesz inwestować. Jak generować nadwyżki finansowe i czy wszystkie można lokować w instrumenty finansowe?

ekspertka: Dorota Wieczorek, Akademia Kobiety i Pieniądze

Inwestorka indywidualna, dyrektor programowa Akademii Kobiety i Pieniądze. Doświadczona menedżer w korporacjach, project manager, interim manager, coach i mentor, trener, ekspert, doradca biznesowy, dyrektor operacyjny, dyrektor zarządzający w międzynarodowych i polskich organizacjach w branżach: finansowej, leasingowej, informatycznej i doradztwa biznesowego.

Czas trwania: 46 min

Fundusze inwestycyjne [Jakie są zalety inwestowania w fundusze?]

Z nagrania dowiesz się, czym są fundusze inwestycyjne i jak można w nich lokować swoje pieniądze. W jakim celu warto zainteresować się tą częścią rynku kapitałowego. Ile można zarobić i ile czasu to zajmuje przeciętnemu inwestorowi.

EKSPERTKA: Małgorzata Cegiełkowska, ekspertka ds. ubezpieczeń i inwestycji w Aviva

Od 2002 r. corocznie otrzymuje nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table) ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie). Ekspertka ds. inwestycji i ubezpieczeń w Aviva. Od 2009 roku prowadzi samodzielną placówkę Aviva w Warszawie.

Czas trwania: ponad 56 min

ETFy [Automatyczny sposób inwestowania pieniędzy?]

Z nagrania dowiesz się, czym ETFy różnią się od klasycznych funduszy inwestycyjnych oraz jak korzystać z automatycznych platform do inwestowania pieniędzy w ten sposób. Czy faktycznie zarabia się więcej i prościej niż do tej pory?

EKSPERTKA: Eliza Dąbrowska, Dyrektor ds. rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego Noble Securities S.A. 

Od 2006 do 2013 roku związana z domem maklerskim Noble Securities, m.in. jako Dyrektor Punktu Obsługi Klienta. W latach 2013-2015 makler w Biurze Maklerskim Alior Banku. Od 2015 roku Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.

Czas trwania: ponad 54 min

Bitcoiny  [Co to znaczy kopać pieniądze w internecie?]

Z nagrania dowiesz się, czym są kryptowaluty. Jak powstały, jaką mają wartość, jak można w nie inwestować i ile można zarobić. Jakie ryzyko wiąże się z taką formą inwestowania pieniędzy.

EKSPERT: Tomasz Kamiński, Akademia Kobiety i Pieniądze

Inwestor indywidualny. Były dziennikarz ekonomiczny ze specjalnością w tematyce funduszy inwestycyjnych i giełdy. Były specjalista ds. transakcji papierów wartościowych w Citi International i w PAN, w Studium Polityki Monetarnej i Systemu Finansowego. Absolwent Podyplomowego Studium Bankowości i Finansów w SGGW w Warszawie.

Czas trwania: ponad 52 min

"Nigdy nie działaj na podstawie myślenia życzeniowego. Działanie bez sprawdzenia faktów sprawi, że zostaniesz zmieciony wraz z tłumem." 

Jim Rogers, inwestor

Pakiet wszystkich nagrań

KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!