Chcesz Z Werwą Wejść W Świat Inwestowania W Nieruchomości I Dowiedzieć Się, Jak Odnieść Sukces?

Czy nadal tylko się przyglądać i marzyć o zostaniu rentierką?


Bezpłatna konferencja online Kobieta i Nieruchomości  dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zacząć inwestować w nieruchomości na polskim rynku.
24 marca 2021, godz. 9.00 - 14.15

Do konferencji pozostało:

00
Dni
.
 
00
Godzin
.
 
05
Minut
.
 
39
Sekund

You missed out!

Kobieta i Nieruchomości

Konferencja online

Insert Video

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli w ogóle zaczną inwestować!

wydarzenie dla kobiet

Podczas tego wydarzenia chcemy przekonać kolejne panie do tego, aby odważyły się inwestować w nieruchomości i w ten sposób zadbały o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

W konferencji weźmie udział aż sześciu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat samodzielnie inwestują w nieruchomości, ale także wspierają w tym innych.

Chcesz inwestować?

Ale nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?


Dowiedz się, od jakich kwot można już inwestować w nieruchomości i jak skorzystać z dostępnych na rynku możliwości. Swoją wiedzą podzielą się eksperci od inwestowania!

1

WIEDZA na temat najlepszych strategii inwestowania w nieruchomości przekazana w prosty i przystępny sposób.

2

DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

3

HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

Poznaj prelegentów

Zaprosiliśmy na konferencję ekspertów praktyków, którzy mają na swoim koncie lata doświadczeń i wiele transakcji, a co najważniejsze inwestowanie w nieruchomości to ich kluczowa strategia pomnażania pieniędzy!

Dominika Nawrocka - Inwestorka i założycielka Kobiety i Pieniądze

Inwestorka indywidualna i założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze". Specjalizuje się w inwestycjach na najem w na rynku warszawskim.

Małgorzata Owczarzak - Akademia Kobiety i Pieniądze

Pośrednik w biurze nieruchomości RE/MAX. Wykładowca na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Doradztwo i obsługa na rynku nieruchomości. 

Grzegorz Grabowski - Ekspert podatkowy

Ekspert od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Autor poradnika o rozliczaniu podatków od najmu. Inwestor w Warszawie i Łodzi. Autor bloga WYNAJMISTRZ.PL

Katarzyna Gorzędowska - inwestorka i zarządca najmem oraz podnajmem

Ekspertka łódzkiego rynku inwestycyjnego. Wraz z mężem wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, przeprowadza remonty, kupuje mieszkania w modelu zakup–remont–sprzedaż. 

Iza Hryniewicz - ekspertka szerokiego rynku inwestycyjnego

Zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Optymalizuje i remontuje nieruchomości inwestycyjne, obsługuje transakcje od A do Z oraz sprzedaż. Nadzoruje projekty deweloperskie i rewitalizację kamienic.

Wojciech Woźniczka - Negocjator i inwestor

Negocjator, inwestor, który od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. Autor książki "Negocjuj, czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach". Na co dzień również inwestuje w nieruchomości na najem i flipy.

Zapraszam na konferencję

Inwestowanie w nieruchomości jest idealne dla kobiet! Potrafimy doskonale opiekować się mieszkaniami na najem, zwiększać ich wartość i systematycznie poszerzać portfel inwestycji. Ważne jest, aby coraz więcej kobiet inwestowało w nieruchomości również ze względu na swoją prywatną emeryturę. Zapraszam na konferencję!


Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

Program Konferencji

1

9:00 - 9:30 

Strategia inwestycyjna [Obecne możliwości rynkowe, a cele inwestycyjne] - Dominika Nawrocka

Z prelekcji dowiesz się, jakie formy inwestowania dobrać ze względu na cele inwestycyjne. Jeśli szukasz możliwości zwiększenia miesięcznego przychodu lub mylisz raczej o jednorazowym zarobku, podczas konferencji dowiesz się, jaką strategię inwestycyjną wybrać dla siebie.

2

09:30 - 10:15

Finansowanie i realny ROI [Źródła pozyskania finansowania i realne zwroty z inwestycji] - Grzegorz Grabowski

Z wystąpienia eksperta dowiesz się, jakie są obecnie dostępne zewnętrzne źródła finansowania inwestycji w nieruchomości. Jakie w związku z tym są wymagania i koszty. Dowiesz się także, jakie możliwe są dzisiaj realne zwroty z inwestowania w nieruchomości, czyli ile można zarobić.

3

10.30 - 11:15

Zarządzaniem najmem i podnajmem [Zarządzanie jako strategia] - Katarzyna Gorzędowska

Z wystąpienia prelegenta dowiesz się, jak możesz wykorzystać zarządzanie nieruchomościami na najem lub podnajem w swojej strategii biznesowej praz inwestycyjnej.

4

11:30 - 12:15

Remont i pieniądze [Zarządzanie remontem nieruchomości inwestycyjnej] - Iza Hryniewicz

Dowiesz się,  jak zaplanować remont, jak wyliczyć budżet, jak wybrać ekipę, o co pytać w trakcie remontu, co sprawdzić, jak pozostać w założonym budżecie i skończyć remont o czasie. 

5

12:30 - 13.15

Handel i negocjacje [Sprzedać, trzymać czy wynajmować] - Wojciech Woźniczko

Podczas prelekcji dowiesz się, jak uzyskać najlepszy wynik finansowy dzięki skutecznym negocjacjom w zależności do tego czy kupujesz, sprzedajesz czy wynajmujesz nieruchomość.

6

13:30 - 14:15

Flipy [Najlepsze strategie na zyskowne flipy] - Małgorzata Owczarzak

Z prelekcji dowiesz się, na czym polega flipowanie i jakie transakcje można uznać za atrakcyjne finansowo. Dowiesz się także, jak włączyć flipowanie do długoterminowej strategii inwestowania w nieruchomości.

Bezpłatna Konferencja Online Kobiety i Pieniądze

Weź udział w bezpłatnej konferencji online, a dowiesz się jak zacząć skutecznie pomnażać pieniądze dzięki inwestowaniu w nieruchomości.

Partner wydarzenia

KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!