Chcesz ulokować pieniądze z zyskiem w dochodowe nieruchomości?

Czy nadal tylko się przyglądać i marzyć o zostaniu rentierką?

Bezpłatna konferencja online "Kobieta i nieruchomości"

Konferencja odbyła się 25 maja 2022

Bezpłatna konferencja online Kobieta i Nieruchomości dla kobiet, które chcą dowiedzieć się, jak zacząć inwestować w nieruchomości. Wszystko po to, aby zabezpieczyć siebie i rodzinę na przyszłość!

Czy wiesz, że...

Kobiety muszą zadbać o swoje finanse poprzez systematyczne inwestowanie?

Kobiety zarabiają 20% mniej od mężczyzn dlatego muszą zintensyfikować swoje finansowe działania.

20%

Kobiety żyją dłużej od mężczyzn dlatego potrzebują więcej pieniędzy na emeryturę i starość.

 10 lat dłużej

Kobiety pracują krócej  od mężczyzn lub wcale dlatego mają zgromadzonych mniej pieniędzy.

50%

Inwestowanie to nie tylko możliwość, ale konieczność!

"Brak pieniędzy na starość, na leki czy rachunki. To, jak wynika z raportu „Mapa ryzyka Polaków”, jedna z najczęściej towarzyszących nam obaw. Biorąc pod uwagę dane demograficzne, jest ona w pełni uzasadniona. Aż 40 proc. osób, które nie oszczędzają na emeryturę, jako powód wskazuje brak środków, by to robić. pulshr.pl

Możesz inwestować, ale...

nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?

01.

Wiedza

  • Wiedza na temat najlepszych strategii inwestowania w nieruchomości przekazana w prosty i przystępny sposób.

02.

Doświadczenie

  • Doświadczenie zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

03.

Historie sukcesu

  • Historie zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

Nieruchomości są idealne do inwestowania dla kobiet

Wydarzenie dla kobiet

Podczas tego wydarzenia chcemy przekonać kolejne panie do tego, aby odważyły się inwestować w nieruchomości i w ten sposób zadbały o swoją finansową przyszłość!

Ekspercka wiedza! W konferencji weźmie udział wielu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat samodzielnie inwestują w nieruchomości, ale także wspierają w tym innych.

Zapraszam na konferencję online

Inwestowanie w nieruchomości jest idealne dla kobiet! Potrafimy doskonale opiekować się mieszkaniami na najem, zwiększać ich wartość i systematycznie poszerzać portfel inwestycji. Ważne jest, aby coraz więcej kobiet inwestowało w nieruchomości również ze względu na swoją prywatną emeryturę. Zapraszam na konferencję!

Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

Program konferencji

Prelekcje rozpoczynają się o pełnej godzinie i trwają 45 min.
Sesja pytań i odpowiedzi to 15 min dla każdego wystąpienia. 

9.00
Wstęp do inwestowania, czyli zanim zaczniesz inwestować uporządkuj domowe finanse

Prelegentka: Dominika Nawrocka

Wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze" www.kobietaipieniadze.pl, gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek oraz innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

10.00
Jak bezpiecznie wynająć nieruchomość [prawne aspekty najmu]

Prelegentka: Agata Klima-Nowak

Adwokatka, anglistka, inwestorka i rowerzystka. Pomaga osobom prywatnym i przedsiębiorcom korzystnie i bezpiecznie zarządzać ich majątkiem.

11.00

Aktualna analiza rynku nieruchomości oraz możliwości inwestycyjne

Prelegent: Rafał Dąbrowski, Heritage Real Estate

Z rynkiem finansowym związany od 17. Lat. Od początku 2019 roku realizuje się w grupie kapitałowej Heritage Real Estate na stanowisku Portfolio Director, a Jego głównym zadaniem jest pozyskiwanie funduszy na realizację projektów mieszkaniowych. Prywatnie uwielbia podróże, spełnia się w sportach siłowych oraz pasjonuje się whisky.

12.00

Flip czyli jak inwestować na zysk kapitałowy

Prelegentka: Małgorzata Owczarzak

Pośredniczka w biurze nieruchomości RE/MAX Poznań, jednej z największych sieci na świecie. Wykładowczyni na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Doradztwo i obsługa na rynku nieruchomości. Na co dzień zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem rynku mieszkaniowego. Pasjonatka nieruchomości zaczynając od kupna, sprzedaży, najmu a kończąc na home stagingu i negocjacjach. Fliperka na rynku wtórnym.

Konferencja online "Kobieta i nieruchomości"

Konferencja odbyła się 25 maja 2022

  • Jak mogę wziąć udział w konferencji?
    Wystarczy zarejestrować się na tej stronie na wydarzenie, aby otrzymać dostęp do spotkania na żywo.
  • Czy to wydarzenie jest dla mnie?Oczywiście! Bez względu na to ile masz wolnych środków do inwestowania lub poziom wiedzy, dołącz! 
  • Czy dowiem się, jak inwestować? Tak, dowiesz się, na czym polega inwestowanie i w jakim celu warto pomnażać swoje pieniądze!
>
Success message!
Warning message!
Error message!