Wejdź w świat inwestowania w nieruchomości z pomocą wiedzy ekspertów!

Wykup dostęp do nagrań z konferencji online!

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli w ogóle zaczną inwestować!

wydarzenie dla kobiet

Chcemy przekonać kolejne panie do tego, aby odważyły się inwestować w nieruchomości i w ten sposób zadbały o swoją finansową przyszłość!

ekspercka wiedza

Sześciu ekspertów i praktyków, którzy od lat samodzielnie inwestują w nieruchomości, ale także wspierają w tym innych.

Chcesz inwestować?

Ale nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty?

Dowiedz się, od jakich kwot można już inwestować w nieruchomości i jak skorzystać z dostępnych na rynku możliwości. Swoją wiedzą podzielą się eksperci od inwestowania!

1

WIEDZA na temat najlepszych strategii inwestowania w nieruchomości przekazana w prosty i przystępny sposób.

2

DOŚWIADCZENIE zaproszonych ekspertów, które zdobywali przez ostatnie lata i dziesiątki transakcji i inwestycji.

3

HISTORIE SUKCESU zaproszonych na konferencję ekspertów i lekcje z nieudanych inwestycji, jakie pomogły osiągnąć porządane rezultaty.

"Ryzyko zawsze istnieje, więc uczmy się kontrolować ryzyko, zamiast go unikać." Robert Kiyosaki, inwestor

24 marca 2021 roku odbyła się konferencja online dla kobiet na temat inwestowania w nieruchomości. Dzisiaj możesz wykupić dostęp do nagrań ekspertów. Zapoznaj się ze szczegółami i zacznij budować swoją niezależność finansową na lata.

Finansowanie i realny ROI [Źródła pozyskania finansowania i realne zwroty z inwestycji]

Z nagrania dowiesz się, w jakie typy nieruchomości inwestować z finansowego punktu widzenia. Jak liczyć ROI i ROE w zależności do tego czy inwestujesz czy prowadzisz biznes nieruchomościowy.

Trener: Grzegorz Grabowski

Ekspert od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Autor poradnika o rozliczaniu podatków od najmu. Inwestor w Warszawie i Łodzi. Autor bloga wynajmistrz.pl

Czas trwania: ponad 50 min

Zarządzaniem najmem i podnajmem [Zarządzanie jako strategia inwestycyjna i biznesowa] 

Z nagrania dowiesz się, jak skutecznie zarządzać najmem mieszkań inwestycyjnych. Na co szczególnie zwracać uwagę i jakich najemców unikać. I czy warto zajmować się zarządzaniem zawodowo.

Ekspertka: Katarzyna Gorzędowska

Ekspertka łódzkiego rynku inwestycyjnego. Wraz z mężem wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, przeprowadza remonty, kupuje mieszkania w modelu zakup–remont–sprzedaż. 

Czas trwania: ponad 50 min

Remont i pieniądze [Zarządzanie remontem nieruchomości inwestycyjnej]

Z nagrania dowiesz się,  jak zaplanować remont, jak wyliczyć budżet, jak wybrać ekipę, co sprawdzić, jak pozostać w założonym budżecie i skończyć remont o czasie. 

Ekspertka: Izabela Hryniewicz

Zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Optymalizuje i remontuje nieruchomości inwestycyjne, obsługuje transakcje od A do Z oraz sprzedaż. Nadzoruje projekty deweloperskie i rewitalizację kamienic.

Czas trwania: ponad 50 min

Handel i negocjacje [Sprzedać, trzymać czy wynajmować]

Z nagrania dowiesz się, jak uzyskać najlepszy wynik finansowy dzięki skutecznym negocjacjom w zależności do tego czy kupujesz, sprzedajesz czy wynajmujesz nieruchomość.

Ekspert: Wojciech Woźniczka

Negocjator, inwestor, który od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. Autor książki "Negocjuj, czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach". Na co dzień również inwestuje w nieruchomości na najem i flipy.

Czas trwania: ponad 50 min

Flipy i flippowanie [Najlepsze strategie na zyskowne flipy]

Z nagrania dowiesz się, na czym polega flipowanie i jakie transakcje można uznać za atrakcyjne finansowo. Dowiesz się także, jak włączyć flipowanie do długoterminowej strategii inwestowania w nieruchomości.

Czas trwania: ponad 50 min

Ekspertka: Małgorzata Owczarzak

Pośrednik w biurze nieruchomości RE/MAX. Wykładowca na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Doradztwo i obsługa na rynku nieruchomości. 

Czas trwania: ponad 50 min

"Jeśli kupujesz rzeczy, których nie potrzebujesz, prędzej czy później będziesz musiał sprzedać rzeczy, które potrzebujesz." Warren Buffet, inwestor

Pakiet wszystkich nagrań

KobietA i Pieniądze 2021
kontakt | polityka prywatności
>
Success message!
Warning message!
Error message!