Klub edukacji finansowej dla kobiet: Klub Kobiety i Pieniądze Online

Dołącz do społeczności kobiet chcących uczynić swoje życie dostatniejszym, bogatszym i szczęśliwszym! Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze Online, a otrzymasz bezpłatny dostęp do pierwszych trzech miesięcy programu z dwunastu!

Jesteśmy

Jesteśmy społecznością kobiet, które postanowiły wziąć swoje finansowe życie we własne ręce. Nie nauczono nas w domach i szkołach, jak zajmować się pieniędzmi. Trudno! Zrobimy to same! Dlatego powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. 

Uczymy

Stworzyłyśmy dwunastomiesięczny program z podstaw finansów osobistych, na którym pracują nasze edukatorki z klubowiczkami na spotkaniach stacjonarnych. W kilkudziesięciu już miastach setki kobiet każdego miesiąca rozwijają się finansowo, zdobywają nową wiedzę i małymi krokami uzdrawiają swoje finansowe życie.

Towarzyszymy

Jako edukatorki finansowe towarzyszymy naszym klubowiczkom w drodze do niezależności finansowej. Jesteśmy przewodniczkami, ale przede wszystkim kobietami, które doskonale rozumieją inne kobiety.

Wspieramy

Tworzymy lokalnie i w skali całego kraju wspierającą się sieć klubów edukacji finansowej dla kobiet. Każdy klub to społeczność kobiet, które się nie oceniają a wspierają.

Otwierają się nowe możliwości. Skorzystaj!

Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze Online!

Jeśli do tej pory korzystałaś ze spotkań stacjonarnych w swoim lokalnym Klubie Kobiety i Pieniądze, wzmocnij się jeszcze bardziej i dołącz do ogólnopolskiego klubu online. Jeśli jeszcze do tej pory nie byłaś klubowiczką, skorzystaj i dołącz online! W każdym przypadku skorzystasz wielokrotnie!

01.

Ogólnopolska społeczność

  • KKIP Online łączy wszystkie kobiety z całego kraju podczas comiesięcznych spotkań edukacyjnych online.
  • To super okazja do poznania nowych osób, wymiany poglądów i doświadczeń.

02.

Edukatorki i eksperci

  • Dzięki platformie online oferujemy dostęp do edukatorek finansowych i zaproszonych ekspertów z całej Polski.
  • To wspaniała możliwość na dodatkowy rozwój.

03.

Dostęp z całego świata

  • Od teraz możesz stać się klubowiczką niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Spotkania edukacyjne odbywają się online!
  • Możesz dołączyć do naszego klubu będąc w dowolnym zakątku świata!

Klub Kobiety i Pieniądze to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa edukacyjna dla kobiet w Polsce. Co ważne, stworzona przez kobiety dla kobiet, dlatego jest idealnie dopasowana do naszych edukacyjnych potrzeb i wyzwań życiowych. To sprawdzona formuła edukacji finansowej, z której skorzystało już ponad 3000 kobiet z całej Polski.

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

www.kobietaipieniadze.pl

Opinie o Klubie Kobiety i Pieniądze

To cudowna inicjatywa łącząca kobiety, które chcą lepszej przyszłości dla siebie i swoich znajomych. 

Małgorzata

Szkoda, że nie znalazłam się na takim spotkaniu 13 lat temu. Uchroniłoby mnie to przed porażkami finansowymi.

Ania

Wspaniałe kobiety, które swą uczą uczą inne lepiej kobiety, jak można i efektywniej strony pieniędzmi!

Iwona

Jak to działa?

01
Program

Klub Kobiety i Pieniądze Online realizuje ten sam program co każdy stacjonarny klub w swoim mieście. Klub online jest opcją dla osób, które nie mogą dołączyć do spotkań stacjonarnych, nie mają klubu w swoim mieście lub chcą zintensyfikować swoją edukację finansową.

02
Uczestnictwo

Uczestnictwo w klubie online nie wyklucza dalszego bycia klubowiczką w stacjonarnym klubie w twoim mieście. Wręcz przeciwnie, korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje klub w każdej formule.

03
Zaangażowanie

Zaangażuj się w swoją edukację i bierz udział we wszystkich spotkaniach edukacyjnych, jakie mamy dla ciebie w ramach klubu online. Sprawdź harmonogram, zapisz w kalendarzu daty spotkań, bądź obecna i korzystaj!

04
Efekty

Klub został pomyślany tak, aby dawał ci nie tylko wiedzę wsparcie, ale również jako sposób na wypracowanie nowych nawyków i systematyczność. Efekty będą bardziej satysfakcjonujące, jeśli będziesz brała udział we wszystkich zaplanowanych aktywnościach.

Klub Kobiety i Pieniądze online

Pobierz program i harmonogram klubu online!

Program Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Klub online realizuje ten sam program co każdy stacjonarny klub prowadzony przez edukatorki finansowe. Dzięki udziałowi w klubie online zyskasz dodatkowe spojrzenie na dany temat, uzupełnienie wiedzy, nowe kontakty, dostęp z dowolnego miejsca na ziemi.

Podstawy finansów osobistych

Klub realizuje podstawowy program z zakresu edukacji finansowej. Omawiamy zagadnienia potrzebne do lepszego finansowego funkcjonowania w dorosłym życiu!

"Większa ilość pieniędzy rzadko rozwiązuje czyjeś problemy finansowe. Może tego dokonać wiedza i inteligencja człowieka." - Robert Kiyosaki

Tematy spotkań klubowych

1. Finanse osobiste od czego zacząć?

Analiza sytuacji wyjściowej naszych finansów. Praca nad poznaniem swojej bieżącej sytuacji. Wszystko po to, aby nie żyć w ogólnym przekonaniu, że wiem na czym stoję. Kluczem do sukcesu jest pełna wiedza i pełna kontrola, a następnie świadome działanie. Podczas spotkania będziesz rozmawiać z grupą, ale też robić samodzielnie ćwiczenia w omawianym temacie.

2. Marzenia a finanse, czyli ile kosztuje realizacja marzeń

Dlaczego nie mamy oszczędności? Dlaczego nie rozwijamy się finansowo? Marzenia to paliwo napędowe naszych działań. A o czym ty marzysz? Ile kosztuje ich realizacja? Życie nie polega tylko na przeżyciu, ale na realizowaniu siebie i swoich marzeń. Dzięki pieniądzom można zrobić więcej i szybciej dla siebie i innych. Podczas spotkania będziesz miała okazję pomarzyć i policzyć ile potrzeba pieniędzy na ich realizację. Wynik z pewnością cię zaskoczy.

3. Budżetowanie, czyli zarządzanie domowym budżetem

Wszystko się zaczyna i wszystko może się skończyć w budżecie domowym. Co to oznacza? Jeśli panujesz nad budżetem, to utrzymasz bieżącą płynność finansową i zgromadzisz oszczędności, z którymi możesz iść dalej. Jeśli nie, stoisz w miejscu. Podczas spotkania poznasz budżetowanie, skuteczny sposób na zarządzanie pieniędzmi.

4. Finanse w związku, czyli jak żyć razem długo i szczęśliwie

Pieniądze nie muszą być kością niezgody w związku. Okazuje się, że szczera rozmowa o swoich pragnieniach, oczekiwaniach i planach, pomaga w ustaleniu wspólnej polityki finansowej w związku. Podczas spotkania poznasz skuteczną i sprawdzoną metodę zarządzania pieniędzmi w związku.

5. Zadłużenie i inne przypadki, czyli jak wyjść na prostą

Jedni mówią, że kredyt jest dźwignią handlu. Inni mówią, że pożyczanie pieniędzy grozi spiralą zadłużenia. Jak jest naprawdę? Oboje mają rację. Jak mądrze wykorzystywać pożyczone pieniądze? Na co można pożyczyć, a na co nie? Plus wskazówki dla potrzebujących, jak wyjść na prostą.

6. Nowe źródła pieniędzy, czyli skąd wziąć dodatkową kasę

Czy jedno źródło pieniędzy daje poczucie finansowego bezpieczeństwa? Jak zatem znaleźć sposób na dodatkowe, jak wygospodarować na to czas? Przyjdź na spotkanie, a poznasz ciekawe sposoby na dodatkowe przychody.

7. Dzieci a pieniądze, edukacja finansowa dzieci

Edukacja finansowa dzieci leży w gestii i obowiązku rodziców. To jak dzieci będą sobie radzić w pierwszych latach dorosłego życia będzie rodziców świadectwem. Podczas spotkania dowiesz się, jak wykorzystać kieszonkowe do nauki dzieci zarządzania pieniędzmi.

8. Aktywa i pasywa, czyli jak rozsądnie budować swój majątek

Jak budować mądrze swój majątek dowiesz się na tym spotkaniu. Okazuje się, że wielki i wspaniały dom to aktywo niedochodowe (pasywo), które co miesiąc kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Czy to źle? Pytanie, jakie są twoje priorytety. Jeśli chcesz zbudować niezależne i bezpieczne finansowo życie, to inaczej lokuj swoje pieniądze.

9. Mądra szefowa, czyli jak kontrolować domowe wydatki

Mądra szefowa w domu i w pracy, to taka, która wie, że dyscyplina wydatkowa to niezwykle istotna kwestia w drodze do spokoju finansowego i oszczędności. 

10. Dokumenty bezpieczeństwa m.in ubezpieczenie, testament

Istnieje pewien zestaw obowiązkowych zabezpieczeń, o które każda kobieta i rodzina powinna zadbać. Zaczynamy od ubezpieczenia na wypadek utraty zdrowia lub życia. Potem spisujemy testament niezależnie od wieku i na koniec (lub na początek) rozważamy czy nie lepiej byłoby rozdzielić majątek z mężem. Na co zwrócić uwagę przy każdym z tych dokumentów, dowiesz się na spotkaniu klubowym.

11. Inwestycje, co to jest i dlaczego tak się tego boimy

Czy różni się oszczędzanie od inwestowania? Dlaczego inwestowanie nie jest tylko możliwością, a koniecznością? Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się dlaczego inwestowanie należy dopisać do listy zadań do wykonania.

12. Królowa nieruchomości, czyli jak posiąść swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną

Inwestowanie w nieruchomości to jedna z najpewniejszych form długoterminowego pomnażania pieniędzy. Jak zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jak to wszystko policzyć? Kilka kluczowych informacji otrzymasz podczas spotkania klubowego. To dobry początek do nowej wspaniałej drogi do zostania rentierką.

Jak wygląda edukacja w klubie?

Spotykamy się co miesiąc na dwugodzinne spotkanie edukacyjne na temat zgodny z programem. Edukatorka przeprowadza klubowiczki przez omawiane zagadnienia. Są realizowane ćwiczenia oraz dyskusje. Z każdego spotkania klubowiczki wychodzą z konkretną wiedzą, przemyśleniami i zadaniami do wykonania na spotkanie w kolejnym miesiącu. Systematyczna praca, trening i zaangażowanie dają niesamowite efekty! 

Tego potrzebujesz?

Klub Kobiety i Pieniądze Online 
rusza od sierpnia 2021!

  • do 31 lipca 2021 r. wszystkie chętne osoby mogą bezpłatne zarejestrować się w klubie online i skorzystać z trzech pierwszych miesięcy programu!
  • Po trzech miesiącach można zrezygnować lub przedłużyć swoje członkostwo w klubie na kolejne płatne już trzy, sześć lub dziewięć miesięcy! W sierpniu 2022 roku wystartuje kolejny program klubu online. Co roku klub realizuje ten sam program merytoryczny.
  • Uczestnictwo w klubie online jest w takiej samej cenie co spotkania klubów stacjonarnych. Jeśli jesteś klubowiczką np. w Poznaniu i chcesz dołączyć do klubu online, ważne, abyś zrobiła to dodatkowo.

Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze Online teraz!

Zarejestruj się!

Dołącz!


135 zł

Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze Online bezpłatnie na trzy pierwsze miesiące! 

Bezpłatna rejestracja na trzy pierwsze miesiące trwa do 31 lipca 2021 r.!

Pozostało:

  5  2
dni
:
 
  1  1
godzin
:
 
  1  1
minut
:
 
  5  1
sekund

Rejestracja zakończyła się

 

Jak systematyczna edukacja finansowa zmieniła moje życie? Dlaczego warto dołączyć do Klubu? 

Urzekła mnie atmosfera i energia, mnóstwo pomysłów i otwartość na dzielenie się wiedzą. Wówczas postawiłam sobie za cel zrealizować wszystkie spotkania rocznego cyklu. Dzięki przemyślanej strukturze spotkań klubowych i realizowanym ćwiczeniom wydarzenia skłaniają do zastanowienia się i pracy w zakresie swoich finansów. Otrzymałam wiele narzędzi, pomocy i porad, a przede wszystkim dobrze się bawiłam, poznałam wiele inspirujących kobiet i ich historie. 

Bożena

Masz pytanie?

Co jeśli mi się nie spodoba w klubie?

Jeśli zarejestrowałaś się bezpłatnie do klubu do 31 lipca 2021 to po tym terminie nie musisz nic robić, jeśli nie chcesz kontynuować swojej edukacji w klubie. Jeśli ci się spodoba otrzymasz od nas zaproszenie do przedłużenia członkostwa w klubie w cenie 45 zł za miesiąc płatne z góry za kolejne trzy, sześć lub dziewięć miesięcy.

Ile będzie kosztować członkostwo w klubie po trzech pierwszych i bezpłatnych miesiącach?

Po trzech pierwszych i bezpłatnych miesiącach otrzymasz od nas zaproszenie do przedłużenia członkostwa w klubie w cenie 45 zł za miesiąc płatne z góry za kolejne trzy, sześć lub dziewięć miesięcy.

Czy w klubie online będzie dokładnie to samo co w klubie stacjonarnym np. w Poznaniu?

Tak, we wszystkich klubach realizujemy ten sam program. W klubie online masz szansę poznać inne edukatorki, trenerki, ekspertki, klubowiczki. Będziemy także zapraszać gości i stale rozwijać klub.

Czy muszę rezygnować z klubu w swoim mieście, aby dołączyć do klubu online?

Nie, wręcz przeciwnie. Utrzymaj swoją obecność w klubie stacjonarnym i dołącz do online. Dzięki temu poznasz różne spojrzenia na dane tematy, poznasz więcej osób, rozwiniesz szybciej swoją inteligencję finansową.

Dołącz do wspaniałej społeczności kobiet Świadomych finansowo!


Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

>