Najbliższe wydarzenia klubowe

Klub Kobiety i Pieniądze organizuje szereg wydarzeń stacjonarnych i online dla swoich klubowiczek. Sprawdź zbliżające się wydarzenia i skorzystaj!

Ogólnopolski Zjazd Społeczności Kobiety i Pieniądze [01-02.10.2022]

To wydarzenie dla wszystkich sympatyczek naszej działalności.

Zapraszamy klubowiczki, ambasadorki, edukatorki, konsultantki budżetu domowego, absolwentki naszych programów edukacyjnych! To także miejsce dla wszystkich kobiet, które dopiero chcą do nas dołączyć, a przy tym skorzystać z wiedzy i doświadczenia grupy.

 Dowiedz się więcej!

Spotkanie informacyjne dla przyszłych ambasadorek Klubu KiP [30.06.2022]

Stwórz społeczność kobiet w swoim mieście, które chcą rozwijać się także w wymiarze finansowym. Wykorzystaj swój potencjał w słusznej sprawie. 

Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w  szkoleniach, organizację comiesięcznych spotkań swojego klubu oraz budowę lokalnej społeczności wokół tematu edukacji finansowej kobiet.

Dowiedz się więcej!

Spotkanie informacyjne dla przyszłych edukatorek finansowych [24.03.2021]

Edukatorka Finansowa to profesjonalnie przygotowana osoba do nauczania dorosłych w zakresie podstaw finansów osobistych. Zadaniem edukatorki jest przekazanie wiedzy oraz wskazanie właściwego postępowania w kontekście zajmowania się swoimi pieniędzmi. Edukatorki nie prowadzą działalności doradczej w rozumieniu prawa.

Dowiedz się więcej!

Dzień otwarty w Klubie Kobiety i Pieniądze [21.05.2022]

Spotkaj się z nami online i poznaj możliwości, jakie daje edukacja finansowa w Klubie Kobiety i Pieniądze!

Spotkanie informacyjne dla kobiet, które rozważają dołączenie do edukacyjnych spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze.

Dowiedz się więcej!

Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter i nie przegap żadnego nowego artykułu, bezpłatnego szkolenia online czy innego mega fajnego wydarzenia.

>
Success message!
Warning message!
Error message!