Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze!

Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

W 2017 roku powstały Kluby Kobiety i Pieniądze, których celem jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce. Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet, której autorką jest Dominika Nawrocka.


Dołączając do Klubów otrzymujesz 12 miesięcy nauki, podczas której opanujesz konieczne elementy z zakresu finansów osobistych. W tym czasie poznasz kluczowe aspekty związane z pieniędzmi w naszym codziennym życiu. Zrozumiesz to co może do tej pory było dla Ciebie nieznane. Dowiesz się, co należy zrobić, aby pieniądze były Twoim życiowym sprzymierzeńcem.


A dzięki comiesięcznym spotkaniom Klubu poznasz dziesiątki nowych kobiet. Nawiążesz nowe relacje, zyskasz wiedzę, inteligencję, odwagę i świadomość wielu spraw, których zastosowanie w życiu pozwoli Ci uczynić swoje życie dostatniejszym!

Spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze są dla każdej kobiety bez względu na wysokość zarobków, wiek czy wykształcenie!

Powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. Na spotkaniach Klubów mówimy o pieniądzach w sposób prosty i życiowy!

Nie nauczyli nas w domach o tym, jak zajmować się swoimi pieniędzmi, ani w szkole. Zróbmy to w końcu same! Kobiety kobietom! Chrońmy się same przed kłopotami finansowymi, zadbajmy o swoją finansową przyszłość! Przejmijmy kontrolę nad swoimi pieniędzmi! Opanujmy chaos i chodźmy po więcej! Spotkania Klubów to świetna okazja do poznania innych inspirujących kobiet, nawiązania nowych znajomości, otrzymania wsparcia i zrozumienia!


Całoroczny program spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze

Spotkania każdego Kluby odbywają się raz na miesiąc, podczas którego omawiany jest przez Ambasadorkę jeden temat. Dodatkowo Dominika Nawrocka przygotowała na każde spotkanie zestaw ćwiczeń i nagranie wideo z wytłumaczonym zagadnieniem.

1 miesiąc: Finanse, od czego zacząć, czyli szczerze jak na spowiedzi

Analiza sytuacji wyjściowej naszych finansów. Praca nad poznaniem swojej bieżącej sytuacji. Wszystko po to, aby nie żyć w ogólnym przekonaniu, że wiem na czym stoję. Kluczem do sukcesu jest pełna wiedza i pełna kontrola, a następnie świadome działanie. Podczas spotkania będziesz rozmawiać z grupą, ale też robić samodzielnie ćwiczenia w omawianym temacie.

2 miesiąc: Marzenia a finanse, czyli ile kosztuje realizacja marzeń

Dlaczego nie mamy oszczędności? Dlaczego nie rozwijamy się finansowo? Marzenia to paliwo napędowe naszych działań. A o czym ty marzysz? Ile kosztuje ich realizacja? Życie nie polega tylko na przeżyciu, ale na realizowaniu siebie i swoich marzeń. Dzięki pieniądzom można zrobić więcej i szybciej dla siebie i innych. Podczas spotkania będziesz miała okazję pomarzyć i policzyć ile potrzeba pieniędzy na ich realizację. Wynik z pewnością cię zaskoczy.

 

3 miesiąc: Budżetowanie, czyli zarządzanie domowym budżetem

Wszystko się zaczyna i wszystko może się skończyć w budżecie domowym. Co to oznacza? Jeśli panujesz nad budżetem, to utrzymasz bieżącą płynność finansową i zgromadzisz oszczędności, z którymi możesz iść dalej. Jeśli nie, stoisz w miejscu. Podczas spotkania poznasz budżetowanie, skuteczny sposób na zarządzanie pieniędzmi.

4 miesiąc: Finanse w związku, czyli jak żyć razem długo i szczęśliwie

Pieniądze nie muszą być kością niezgody w związku. Okazuje się, że szczera rozmowa o swoich pragnieniach, oczekiwaniach i planach, pomaga w ustaleniu wspólnej polityki finansowej w związku. Podczas spotkania poznasz skuteczną i sprawdzoną metodę zarządzania pieniędzmi w związku.

5 miesiąc: Zadłużenie i inne przypadki, czyli jak wyjść na prostą

Jedli mówią, że kredyt jest dźwignią handlu. Inni mówią, że pożyczanie pieniędzy grozi spiralą zadłużenia. Jak jest naprawdę? Oboje mają rację. Jak mądrze wykorzystywać pożyczone pieniądze? Na co można pożyczyć, a na co nie? Plus wskazówki dla potrzebujących, jak wyjść na prostą.

6 miesiąc: Nowe źródła pieniędzy, czyli skąd wziąć dodatkową kasę

Czy jedno źródło pieniędzy daje poczucie finansowego bezpieczeństwa? Jak zatem znaleźć sposób na dodatkowe, jak wygospodarować na to czas? Przyjdź na spotkanie, a poznasz ciekawe sposoby na dodatkowe przychody.

7 miesiąc: Dzieci a pieniądze, edukacja finansowa dzieci

Edukacja finansowa dzieci leży w gestii i obowiązku rodziców. To jak dzieci będą sobie radzić w pierwszych latach dorosłego życia będzie rodziców świadectwem. Podczas spotkania dowiesz się, jak wykorzystać kieszonkowe do nauki dzieci zarządzania pieniędzmi.

8 miesiąc: Aktywa i pasywa, czyli jak rozsądnie budować swój majątek

Jak budować mądrze swój majątek dowiesz się na tym spotkaniu. Okazuje się, że wielki i wspaniały dom to aktywo niedochodowe (pasywo), które co miesiąc kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Czy to źle? Pytanie, jakie są twoje priorytety. Jeśli chcesz zbudować niezależne i bezpieczne finansowo życie, to inaczej lokuj swoje pieniądze.

9 miesiąc: Mądra szefowa, czyli jak kontrolować domowe wydatki

Mądra szefowa w domu i w pracy, to taka, która wie, że dyscyplina wydatkowa to niezwykle istotna kwestia w drodze do spokoju finansowego i oszczędności. 

10 miesiąc: Dokumenty bezpieczeństwa m.in ubezpieczenie, testament

Istnieje pewien zestaw obowiązkowych zabezpieczeń, o które każda kobieta i rodzina powinna zadbać. Zaczynamy od ubezpieczenia na wypadek utraty zdrowia lub życia. Potem spisujemy testament niezależnie od wieku i na koniec (lub na początek) rozważamy czy nie lepiej byłoby rozdzielić majątek z mężem. Na co zwrócić uwagę przy każdym z tych dokumentów, dowiesz się na spotkaniu klubowym.

11 miesiąc: Inwestycje, co to jest i dlaczego tak się tego boimy

Czy różni się oszczędzanie od inwestowania? Dlaczego inwestowanie nie jest tylko możliwością, a koniecznością? Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się dlaczego inwestowanie należy dopisać do listy zadań do wykonania.

12 miesiąc: Królowa nieruchomości, czyli jak posiąść swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną

Inwestowanie w nieruchomości to jedna z najpewniejszych form długoterminowego pomnażania pieniędzy. Jak zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jak to wszystko policzyć? Kilka kluczowych informacji otrzymasz podczas spotkania klubowego. To dobry początek do nowej wspaniałej drogi do zostania rentierką.

 

Zapisz się na najbliższe spotkanie Klubu w twoim mieście!

Do wybranego Klubu możesz dołączyć w dowolnym momencie. Przed Tobą 12 kolejnych spotkań, których realizacja daje Ci solidną dawkę wiedzy i nowe kontakty. Na koniec otrzymujesz Certyfikat ukończenia spotkań i klubowe pamiątki! Jeśli chcesz możesz oczywiście nadal pozostać w Klubie i uczestniczyć w kolejnych spotkaniach.

Znajdź swoje miasto, zapisz się, zapłać za bilet i weź udział w spotkaniu. Jeśli nie ma klubu w twoim mieście, to wybierz się do najbliższego, a potem załóż z nami klub u siebie. Jak zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze? Czytaj dalej!

Uwaga! W związku z pandemią wszystkie spotkania klubowe odbywają się online. Oznacza to, że możesz zapisać się na dowolne spotkanie w miesiącu, a nawet na wszystkie. Tutaj publikujemy harmonogram wraz z tematami na każdy miesiąc, a tutaj znajdziesz terminy spotkań w wygodnym kalendarzu.

Spotkania prowadzone są przez Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze!

Ambasadorki Kobiety i Pieniądze zajmują się edukacją finansową kobiet w swoich lokalnych społecznościach w ramach prowadzonych Klubów. Podczas spotkań wyszkolone Ambasadorki tłumaczą zagadnienia, moderują dyskusję i wyjaśniają zawiłości.

Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w kwartalnych szkoleniach dla Ambasadorek i zajmowanie się swoim Klubem.

To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które chcą połączyć działalność społeczną z własną edukacją oraz zdobyć dodatkowe przychody.Zobacz dlaczego warto zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze

Umów się na bezpłatną rozmowę informacyjną > TUTAJ <

Jeśli jesteś już zdecydowana i chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z informacjami dla kandydatek na Ambasadorki i wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj > https://kobietaipieniadze.pl/rekrutacja/

Przeczytaj także

Rusza Klub Kobiety i Pieniądze Online! Zarejestruj się bezpłatnie!

Jeśli do tej pory korzystałaś ze spotkań stacjonarnych w swoim lokalnym Klubie

Więcej

Czerwcowy harmonogram spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze

Kluby edukacji finansowej są dla kobiet z całej Polski, które chcą usprawnić

Więcej

Majowy harmonogram spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze

Kluby edukacji finansowej są dla kobiet z całej Polski, które chcą usprawnić

Więcej
>