Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze

Dołącz do społeczności kobiet chcących uczynić swoje życie dostatniejszym, bogatszym i szczęśliwszym!

Jesteśmy

Jesteśmy społecznością kobiet, które postanowiły wziąć swoje finansowe życie we własne ręce. Nie nauczono nas w domach i szkołach, jak zajmować się pieniędzmi. Trudno! Zrobimy to same! Dlatego powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. 

Wspieramy

Tworzymy lokalnie i w skali całego kraju wspierającą się sieć klubów edukacji finansowej dla kobiet. Każdy klub to społeczność kobiet, które się nie oceniają a wspierają.

Towarzyszymy

Towarzyszymy naszym klubowiczkom w drodze do niezależności finansowej. Jesteśmy przewodniczkami, ale kobietami, które doskonale rozumieją inne kobiety.

Otwierają się przed tobą nowe możliwości. Skorzystaj!

Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze!

Zostań członkinią klubu! Rozwijaj się i wspieraj inne kobiety. Korzystaj z wiedzy i możliwości, jakie daje klub w zakresie edukacji finansowej kobiet. 

01.

Ogólnopolska społeczność

  • KKIP łączy wszystkie kobiety z całego kraju na platformie online.
  • To super okazja do poznania nowych osób.

02.

Edukacja i wsparcie

  • Oferujemy udział w licznych inicjatywach, jakie organizujemy w ramach klubu.
  • To wspaniała możliwość na dodatkowy rozwój.

03.

Dostęp z całego świata

  • Od teraz możesz stać się klubowiczką niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.
  • Możesz dołączyć do naszego klubu będąc w dowolnym zakątku świata!

Klub Kobiety i Pieniądze to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa edukacyjna dla kobiet w Polsce. Co ważne, stworzona przez kobiety dla kobiet, dlatego jest idealnie dopasowana do naszych edukacyjnych potrzeb i wyzwań życiowych. To sprawdzona formuła edukacji finansowej, z której skorzystało już ponad 4000 kobiet z całej Polski.

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

www.kobietaipieniadze.pl

Opinie o Klubie Kobiety i Pieniądze

To cudowna inicjatywa łącząca kobiety, które chcą lepszej przyszłości dla siebie i swoich znajomych. 

Małgorzata

Szkoda, że nie znalazłam się na takim spotkaniu 13 lat temu. Uchroniłoby mnie to przed porażkami finansowymi.

Ania

Wspaniałe kobiety, które swą uczą uczą inne lepiej kobiety, jak można i efektywniej strony pieniędzmi!

Iwona

Jak to działa?

01
Rejestracja

Rejestracja w klubie jest bezpłatna. Stając się członkinią klubu otrzymujesz dostęp do platformy online, gdzie możesz nawiązywać nowe kontakty z innymi klubowiczkami, dołączyć do lokalnych społeczności i edukować się w zakresie finansów osobistych. Rejestracja jest bezpłatna.

02
Uczestnictwo

Stając się członkinią Klubu Kobiety i Pieniądze wyrażasz jednocześnie chęć do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu poprzez obecność na spotkaniach klubu w swoim mieście, obecność na spotkaniach edukacyjnych, aktywne propagowanie idei edukacji finansowej wśród kobiet w swojej społeczności.

03
Zaangażowanie

Jeśli czujesz, że chcesz aktywnie wspierać kobiety w zakresie edukacji finansowej możesz zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze lub Edukatorką Finansową. Pierwsza z nich zajmuje się prowadzeniem klubu w swoim mieście (online i offline), propagowaniem i zachęcaniem kobiet do edukacji finansowej oraz organizowaniem społeczności w swojej okolicy. Natomiast druga z nich zajmuje się realizacją programu edukacyjnego po wcześniejszym ukończeniu Szkoły Edukatorek Finansowych.

Klub Kobiety i Pieniądze

Jak systematyczna edukacja finansowa zmieniła moje życie? Dlaczego warto dołączyć do Klubu? 

Urzekła mnie atmosfera i energia, mnóstwo pomysłów i otwartość na dzielenie się wiedzą. Wówczas postawiłam sobie za cel zrealizować wszystkie spotkania rocznego cyklu. Dzięki przemyślanej strukturze spotkań klubowych i realizowanym ćwiczeniom wydarzenia skłaniają do zastanowienia się i pracy w zakresie swoich finansów. Otrzymałam wiele narzędzi, pomocy i porad, a przede wszystkim dobrze się bawiłam, poznałam wiele inspirujących kobiet i ich historie. 

Bożena

Dołącz do wspaniałej społeczności kobiet świadomych finansowo!


Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

Będąc członkinią KKIP otrzymujesz

Klub Kobiety i Pieniądze
Dostęp do społeczności

W ramach Klubu Kobiety i Pieniądze otrzymujesz możliwość dołączenia do ogólnopolskiej społeczności kobiet na platformie online oraz szeregu inicjatyw, których celem jest popularyzacja i edukacja finansowa wśród kobiet. W pierwszej kolejności zachęcamy Cię do zaangażowania w życie społeczności klubowej w swojej okolicy. Następnie do udziału w spotkaniach edukacyjnych, które realizują program merytoryczny.

Klub Kobiety i Pieniądze
Wsparcie i dobre otoczenie

Ogromną wartością społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze jest wspierające otoczenie, dzięki któremu rozwój finansowy jest prostszy i milszy. Realizujemy to na platformie online i poprzez spotkania klubowe. Stworzyłyśmy przestrzeń dla kobiet, gdzie każda z nas może wspierać inne kobiety i być samą wspieraną. To wielka wartość. Dołącz do nas! 

"W dzisiejszych czasach musimy sobie radzić z pieniędzmi. To niezbędne, żeby przetrwać."

"W USA połowa małżeństw kończy się rozstaniem. Kobiety najpierw zdają się na swoich mężów w większości spraw finansowych, a kiedy dochodzi do rozwodu, muszą nie tylko poradzić sobie z ogromnym obciążeniem emocjonalnym, ale też zająć się własnymi pieniędzmi. Nierzadko wtedy pojawia się ktoś, kto chce im "doradzać", a zaraz potem okazuje się, że zostały bez grosza przy duszy. (...) Wydaje mi się, że moją największą rolą jest uświadomić kobiety, powiedzieć im: hej, to może spotkać też ciebie, takie rzeczy się zdarzają! Dlatego czas zapomnieć o wymówkach typu "nie mam do tego głowy", "to zbyt trudne" - w dzisiejszych czasach musimy sobie radzić z pieniędzmi. To niezbędne, żeby przetrwać."

Kim Kiyosaki, amerykańska inwestorka

Powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. To jedyne miejsce, gdzie temat pieniędzy fascynuje, a nie przeraża.

Chcesz się bardziej zaangażować?

Zostań Ambasadorką

Zostań Edukatorką Finansową

Masz pytanie?

Chcę dołączyć do klubu. Co mam zrobić?

Wystarczy się zarejestrować bezpłatnie TUTAJ. Dołączysz w ten sposób do społeczności klubowej na platformie online, gdzie nawiążesz nowe wspierające kontakty oraz będzie codziennie edukować się finansowo.

Co jeśli w moim mieście nie ma klubu?

W takiej sytuacji zapraszamy cię do zostania Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze i założenia klubu w swoim mieście. 

Chciałabym się bardziej zaangażować niż był tylko klubowiczką. Co mogę zrobić?

Możesz zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze lub Edukatorką Finansową. Pierwsza z nich zajmuje się prowadzeniem klubu w swojej okolicy online i offline. Natomiast druga z nich zajmuje się realizacją programu merytorycznego po wcześniejszym ukończeniu Szkoły Edukatorek Finansowych.

Powiedz TAK swojemu lepszemu finansowemu życiu!

Klub Kobiety i Pieniądze zmienia życie na lepsze! Wszystko dzięki praktycznej wiedzy i fantastycznemu wsparciu innych kobiet! Dołącz do nas!

>
Success message!
Warning message!
Error message!