Kluby Kobiety i Pieniądze

Celem Klubów Kobiety i Pieniądze jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce. Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet, której autorką jest Dominika Nawrocka.

Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

Dołączając do Klubów otrzymujesz 12 miesięcy nauki, podczas której opanujesz konieczne elementy z zakresu finansów osobistych. Dodatkowo poświęcisz łącznie około doby (24 godzin) na osobisty rozwój w tym obszarze. W tym czasie poznasz kluczowe aspekty związane z pieniędzmi w naszym codziennym życiu. Zrozumiesz to co może do tej pory było dla Ciebie nieznane. Dowiesz się, co należy zrobić, aby pieniądze były Twoim życiowym sprzymierzeńcem.

A dzięki comiesięcznym spotkaniom Klubu poznasz dziesiątki nowych kobiet. Nawiążesz nowe relacje, zyskasz wiedzę, inteligencję, odwagę i świadomość wielu spraw, których zastosowanie w życiu pozwoli Ci uczynić swoje życie dostatniejszym!

Całoroczny program spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze:

1 miesiąc: Co mam dzisiaj w portfelu, czyli szczerze jak na spowiedzi
2 miesiąc: Marzenia a finanse, czyli ile kosztuje realizacja marzeń
3 miesiąc: Budżetowanie, czyli zarządzanie domowym budżetem
4 miesiąc: Finanse w związku, czyli jak żyć razem długo i szczęśliwie
5 miesiąc: Zadłużenie i inne przypadki, czyli jak wyjść na prostą
6 miesiąc: Nowe źródła pieniędzy, czyli skąd wziąć dodatkową kasę
7 miesiąc: Dzieci a pieniądze, czyli kiedy i jak włączyć pieniądze w życie dzieci
8 miesiąc: Aktywa i pasywa, czyli jak rozsądnie budować swój majątek
9 miesiąc: Mądra gospodyni, czyli jak kontrolować domowe i firmowe wydatki
10 miesiąc: Konieczne zabezpieczenia, czyli ubezpieczenie, testament i inne
11 miesiąc: Inwestycje, co to jest i dlaczego tak się tego boimy
12 miesiąc: Królowa nieruchomości, czyli jak posiąść swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną

Spotkania każdego Kluby odbywają się raz na miesiąc, podczas którego omawiany jest przez Ambasadorkę jeden temat. Dodatkowo Dominika Nawrocka przygotowała na każde spotkanie zestaw ćwiczeń i nagranie wideo z wytłumaczonym zagadnieniem.

Spotkania prowadzone są przez Ambasadorki Kobiety i Pieniądze!

Ambasadorki Kobiety i Pieniądze zajmują się edukacją finansową kobiet w swoich lokalnych społecznościach w ramach prowadzonych Klubów Kobiety i Pieniądze. Podczas spotkań wyszkolone Ambasadorki tłumaczą zagadnienia, moderują dyskusję i wyjaśniają zawiłości. Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w kwartalnych szkoleniach dla Ambasadorek i zajmowanie się swoim Klubem. To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które chcą połączyć działalność społeczną z własną edukacją oraz zdobyć dodatkowe przychody.

Zostań Ambasadorką Klubu w Twoim mieście!
DOŁĄCZ DO NAS i otwórz Klub w swoim mieście! Dowiedz się więcej!

Spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze są dla każdej z nas!

Powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. Na spotkaniach Klubów mówimy o pieniądzach w sposób prosty i życiowy!
Nie nauczyli nas w domach o tym, jak zajmować się swoimi pieniędzmi, ani w szkole. Zróbmy to w końcu same! Kobiety kobietom!
Uchrońmy się same przed kłopotami finansowymi, zadbajmy o swoją finansową przyszłość! Przejmijmy kontrolę nad swoimi pieniędzmi! Opanujmy chaos i choćmy po więcej! Spotkania Klubów to świetna okazja do poznania innych inspirujących kobiet, nawiązania nowych znajomości, otrzymania wsparcia i zrozumienia!
Zapisz się na najbliższe spotkanie Klubów!
Do wybranego Klubu możesz dołączyć w dowolnym momencie. Od tego momentu rozpoczynasz swoją przygodę w Klubie. Przed Tobą 12 kolejnych spotkań, których realizacja daje Ci solidną dawkę wiedzy i nowe kontakty. Na koniec otrzymujesz Certyfikat ukończenia spotkań i klubowe pamiątki! Jeśli chcesz możesz oczywiście nadal pozostać w Klubie i uczestniczyć w kolejnych spotkaniach. Możesz także dołączyć do nas już jako Ambasadorka, aby otworzyć Klub w swoim miejscu zamieszkania dla kolejnych kobiet. 

Zostań Partnerem Klubów w całej Polsce!

Dzięki współpracy z nami Partner może wspierać Polki w ich edukacji finansowej, a Kluby zyskują środki na jeszcze szersze dotarcie do kobiet w całym kraju. Obopólnych korzyści jest mnóstwo! Porozmawiajmy!

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM Klubów? Skontaktuj się z nami!

 

Powiedz TAK swojej dostatniejszej przyszłości! Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze!