Wyprowadź swój budżet domowy na prostą przy wsparciu Konsultantki Budżetu Domowego!

60 minutowa konsultacja online z doświadczoną Konsultantką pozwoli ci spojrzeć na świeżo na swoje domowe finanse. Poznasz przyczyny problemów i nauczysz się zarządzać pieniędzmi dobrze i skutecznie. Dzięki temu zyskasz spokój i poczucie kontroli nad swoim finansowym życiem.


Jeśli dzisiaj czujesz nie panujesz nad swoim budżetem domowym, pora nauczyć się lepiej nim opiekować!

Podczas konsultacji z doświadczoną Konsultantką Budżetu Domowego dowiesz się skąd biorą się problemy w twoim budżecie domowym. Poznasz przyczyny, ale przede wszystkim rozwiązanie. Co ważne, nauczysz się radzić sobie z bałaganem w finansach i panowaniem nad wydatkami. Osiągniesz spokój emocjonalny i finansowy, a w tym wszystkim pomoże ci Konsultantka Budżetu Domowego.

Wiedza

Podczas konsultacji otrzymasz konkretne rozwiązania i wskazówki, jak skutecznie prowadzić budżet domowy.

Wsparcie

Konsultantka Budżetu Domowego dopasuje wiedzę i rekomendacje do twoich aktualnych potrzeb.

Efekty

Zainwestowane w konsultację pieniądze zwrócą się szybciej niż ci się wydaje. Efekty murowane!

Jak to działa?

1: Podejmij decyzję!

Podejmij decyzję, że chcesz w końcu zrobić porządek w swoim budżecie domowym!

3. Weź udział w konsultacji i zacznij pracować!

Nie odkładaj konsultacji na później. Czerp ze spotkania z konsultantką najwięcej jak możesz. Ucz się pilnie i działaj, a efekty pokażą się szybciej niż sądzisz.

2. Umów się na konsultację!

Zjedź niżej i umów się na konsultację. Wykup pierwszą godzinę i zainwestuj w siebie, swoją rodzinę i bezpieczeństwo finansowe.

Co zyskasz dzięki konsultacji?

Świadomość, jak działają pieniądze w twoim życiu

Spokój dzięki wiedzy i wsparciu konsultantki

Jasną wizję lepszego życia w przyszłości

Jak przebiega konsultacja budżetu domowego?

01.

Analiza bieżącej sytuacji i potrzeb

  • Skąd wynikają bieżące problemy z budżetem domowym
  • Analiza strony przychodowej i kosztowej
  • Kluczowe wnioski i wybranie kierunku usprawnień

02.

Nauka zarządzania budżetem domowym

  • Wyjaśnienie założeń budżetowania, skutecznej metody zarządzania budżetem domowym w twoim  konkretnym przypadku
  • Praca na liczbach i nauka samodzielnego zarządzania pieniędzmi

03.

Ustalenie działań naprawczych

  • Skoncentrowanie się na jednym kluczowym obszarze do popracy
  • Ustalenie planu działań po konsultacji, które należy wykonać, aby usprawnić działanie budżetu w jak najszybszym czasie

Tego potrzebujesz?

Chcę cię wesprzeć!

Witaj, nazywam się Marta Dukiewicz i jestem certyfikowaną Konsultantką Budżetu Domowego. Posiadam wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania budżetem domowym wg metody budżetowania.

Sprawnie działający budżet domowy jest jak zdrowe serce w naszym organizmie!

Każdego dnia pracuję nad tym, aby kolejne kobiety i ich rodziny odzyskiwały radość z życia, które jest spokojne, bezpieczne i bezpieczne finansowo. Nie zadzieje się to, jeśli taka podstawa jak budżet domowy jest w chaosie. Dlatego zapraszam cię na konsultację, podczas której przeanalizujemy to co się aktualnie dzieje w twoich finansach osobistych i ustalimy plan naprawczy. 

Konsultantka Budżetu Domowego ma za zadanie nauczyć swoje klientki, jak najlepiej prowadzić budżet domowy, aby rodzina utrzymała bieżącą płynność finansową oraz budowała swoje długoterminowe bezpieczeństwo finansowe.

Konsultantka Budżetu Domowego to inaczej edukatorka finansowa z zakresu budżetu domowego. Nie prowadzi ona działalności doradczej w myśl rozumienia prawa. Klientki ostatecznie samodzielnie podejmują swoje finansowe decyzje.

Marta Dukiewicz
Konsultantka Budżetu Domowego

Daj sobie szansę i odzyskaj radość życia!

Czy wiesz, że pieniądze wzbudzają w nas pozytywne, jak i negatywne emocje, co ma wpływ na nasze zachowanie, postawy. Z badań przeprowadzonych z użyciem obrazowania aktywności bioelektrycznej mózgu wynika, że pod wpływem bodźców, związanych z wizerunkiem pieniędzy, wzbudzony zostaje mózgowy ośrodek przyjemności i dążenia. Czy ciebie cieszą pieniądze? Czy masz dzisiaj wrażenie, że cię wspierają i pozwalają żyć tak jak chcesz? Jeśli nie, spotkajmy się i porozmawiajmy!

Umów się na konsultację budżetu domowego!

Jeśli jesteś już zdecydowana na konkretne działania i chcesz się ze mną spotkać podczas konsultacji online to opłać ją już teraz! Zaraz potem skontaktuję się z tobą i ustalimy dogodny termin spotkania.

Koszt godzinnej konsultacji online na żywo to 259 zł.

Umawiam się konsultację

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy potrzebujesz konsultacji budżetu domowego, to zostaw tutaj do siebie nr telefonu. Ja zadzwonię i przegadamy twoje wątpliwości.

Rozmowa telefoniczna jest bezpłatna.

Umawiam się na rozmowę

>
Success message!
Warning message!
Error message!