Zostań Konsultantką Budżetu Domowego!

Zdobądź innowacyjny i bardzo potrzebny społecznie zawód. Pomagaj kobietom i ich rodzinom w uporządkowaniu budżetu domowego i zbuduj w ten sposób swoje nowe źródło przychodów.

Kochasz pracę z ludźmi i chcesz pomagać kobietom i ich rodzinom?

Wiesz, że umiejętność zajmowania się pieniędzmi jest niezwykle istotna w codziennym życiu? Znasz historie, gdzie brak podstawowej wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi przyczyniło się do poważnych kłopotów?

 • W ramach Akademii Kobiety i Pieniądze startuje program edukacyjny, gdzie każda z nas może zyskać wiedzę, nowe kompetencje i konkretny zawód.
 • Mowa o certyfikacji Konsultantek Budżetu Domowego, czyli osób profesjonalnie przygotowanych do doradzania w zakresie zarządzania domowymi pieniędzmi wg metodologii i narzędzi "Kobiety i Pieniądze".
 • Oferujemy przygotowanie merytoryczne, narzędzia, przygotowanie do pracy i wszystko to co jest potrzebne do tego, aby pozyskiwać klientki na konsultacje online i stacjonarnie.
 • Dołączając do programu certyfikującego otwierasz przed sobą nowe możliwości, życiowe, zawodowe i finansowe!

Konsultantka Budżetu Domowego jest profesjonalnie przygotowana do wspierania rodzin w układaniu i prowadzeniu domowych budżetów

Kto stoi za Konsultantkami Budżetu Domowego. Sprawdź!


Kobieta i Pieniądze to organizacja edukacji finansowej dla kobiet, której założycielką jest Dominika Nawrocka. Zajmujemy się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.

Naszą misją jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby, podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.

Działamy od 2016 roku

Kobieta i Pieniądze wspiera kobiety w edukacji finansowej, aby ich życie było lepsze, bezpieczniejsze i dostatniejsze

edukujemy finansowo kobiety

Już kilkadziesiąt tysięcy kobiet z całego kraju skorzystało z naszej wiedzy finansowej, narzędzi i wsparcia edukatorek finansowych

Jesteśmy skuteczne

Nasze produkty edukacyjne powstają w odpowiedzi na realne potrzeby kobiet w różnych sytuacjach życiowych


Już kilka lat korzystam z Twojej wiedzy i inspiruję się do lepszego, zasobniejszego życia. Uważam, że KOBIETA i PIENIĄDZE powinna trafić na listę lektur obowiązkowych. Niesamowicie otworzyła mi oczy na – wydawałoby się – oczywiste i absolutnie podstawowe kwestie finansów. DZIĘKUJĘ!

Aleksandra

Wspaniałe kobiety, które swą wiedzą i zapałem pokazują oraz uczą, jak można lepiej, więcej, efektywniej gospodarować, oszczędzać oraz inwestować pieniądze. Bo to ważny element naszego życia. Ważny i potrzebny dla spokoju dla realizacji marzeń i dla naszego bezpieczeństwa.

Iwona

Moja siostra Ania ostatnio piała hymny pochwalne w Twoją stronę, kiedy to w sytuacji awaryjnej (spóźniłyśmy się na samolot w Lizbonie i musiałyśmy szybko kupię 4 bilety) miała kasę, aby ją użyć do szybkiego zakupu biletów. Wtedy powiedziała: to dzięki Dominice i jej podejściu które mi przekazała, żyję znacznie spokojniej i teraz mogę bez problemu wyjąć kasę i za to zapłacić. Podziękuj jej proszę za to bardzo - co niniejszym czynię.

Kasia

Serdecznie polecam wszystkie programy stworzone przez Dominikę Nawrocką w ramach edukacji finansowej. Korzystałam z kilku z nich i otrzymałam mega wsparcie i ogrom wiedzy. 

Iza

Dzieje się coś niezwykle ważnego!

Po latach pracy grupowej i indywidualnej pracy z tysiącami kobiet nad ich budżetami domowymi doszłyśmy do wniosku, że.... jeszcze jest tego mało! Co do oznacza? Tylko i aż tyle, że powołujemy do życia Konsultantki Budżetu Domowego. Stań się jedną z nich!

Lata doświadczeń i pracy z kobietami w zakresie edukacji finansowej pokazały nam,...

jak wiele wsparcia w tym zakresie potrzebują Polki. Każda z nas radzi sobie z zarządzaniem pieniędzmi raz lepiej, jak gorzej. Dlatego w ramach naszych licznych działań uczymy, jak robić to dobrze i skutecznie. Omawiamy ten temat podczas spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze, w książce "Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet", podczas szkoleń, kursów online czy webinarów.

Okazuje się jednak, że to za mało. Jest masa kobiet, które potrzebują o swojej indywidualnej sytuacji porozmawiać z kimś jeden na jeden. Poradzić się, co zrobić w konkretnej sytuacji. Skonsultować się, aby ułożyć domowe finanse pod konkretne zapotrzebowanie. Tak narodził się pomysł powołania do życia Konsultantek Budżetu Domowego, które podczas spotkań na żywo (online lub stacjonarnie) pomogą wdrożyć nasze sprawdzone rozwiązania i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Mamy ogromne doświadczenie w edukacji, doradztwie i wdrażaniu budżetowania, jako skutecznej metody zarządzania domowym budżetem. Dysponujemy wiedzą i mądrością wynikającą z doświadczenia. Wiemy też, czego potrzebują kobiety, setki, a nawet tysiące rodzin w tym zakresie. Dołączając do naszego programu wniesiesz realną zmianę w życie swoje i kobiet, z którymi przyjdzie Ci pracować.

 • Jeśli dzisiaj nie czujesz się super sprawna w zarządzaniu własnymi pieniędzmi, ale chciałabyś zostać Konsultantką Budżetu Domowego, jest taka możliwość. Program certyfikacyjny został tak stworzony, aby nauczyć Cię wszystkiego od początku oraz dać przestrzeń do praktyki przed rozpoczęciem konsultacji z klientami. Zdążysz nabrać wprawy i zdobyć wystarczające doświadczenie.
 • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to KBD będzie wspaniałym uzupełnieniem Twoich obecnych kompetencji i uczyni Cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
 • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że KBD byłoby dla Ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie. Dzięki programowi certyfikującemu zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

Jak możesz stać się Konsultantką

KBD to osoba przygotowana merytorycznie i odpowiednim doświadczeniem w budżetowaniu, czyli zarządzaniu budżetem domowym. To osoba empatyczna i troskliwa, której na sercu leży dobro i finansowe powodzenie rodziny, z którą pracuje. To osoba, która wie, że umiejętności zajmowania się pieniędzmi da się nauczyć, bo sama się nauczyła, więc jest tego doskonałym przykładem!

Decyzja

Rozpoczęcie programu certyfikacyjnego wiąże się z decyzją o rozpoczęciu nowej zawodowej drogi, która może uzupełniać aktualną, albo stać się wiodącym zajęciem. To ważna i odpowiedzialna decyzja. Kiedy, jak nie teraz?!

Edukacja

Program certyfikacyjny to intensywne miesiące nauki, które wymagają czasu na samodzielną pracę, spotkania z trenerkami, próbne konsultacje budżetu domowego. Jeśli będziesz chciała, znajdziesz na to czas!

Praktyka

Uczestnictwo w programie to świetna okazja do skupienia się na pracy nad własnym budżetem domowym. Wiedza poparta praktyką i osobistymi doświadczeniami to wielka moc Konsultantki Budżetu Domowego.

Akcja

W ramach programu odbędziesz próbne konsultacje budżetu domowego pod nadzorem trenerek. Dzięki temu sprawdzisz się w akcji, otrzymasz także cenny feedback i zyskasz doświadczenie do pracy!

Dołącz do grona Konsultantek Budżetu Domowego!

Rozpocznij nową przygodę swojego życia!

Program certyfikacyjny na KBD

1 etap: przygotowanie teoretyczne

1 moduł: Zasady budżetowania

Poznasz szczegółowo zasady zarządzania budżetem domowym oraz rozpoczniesz intensywne prace nad swoim osobistym budżetem.

2 moduł: Prowadzenie konsultacji

Nauczysz się prowadzić merytoryczne konsultacje z klientkami na temat budżetu domowego.

3 moduł: Pozyskiwanie klientek

Dowiesz się, jak prezentować siebie i swoją ofertę, aby pozyskiwać klientki na konsultacje budżetu domowego.

2 etap: przygotowanie praktyczne

Konsultacje próbne

Konsultacje budżetu domowego wg skryptu KBD prowadzone. Opinia i informacja zwrotna po próbnych konsultacjach od trenerki.

Pozyskiwanie klientek

Działania praktyczne z zakresu marketingu i sprzedaży, mające na celu wdrożenie w życie wiedzy. Celem jest proaktywne pozyskiwanie klientek na konsultacje.

3 etap: egzamin

Końcowy egzamin z części teoretycznej i praktycznej

Do egzaminu może podejść studentka, która zaliczyła wszystkie moduły w czasie trwania programu. Odbyła wszystkie próbne konsultacje i uzyskała dopuszczenie do egzaminu przez trenerkę prowadzącą. Egzamin końcowy do konsultacja budżetu domowego przeprowadzona z trenerką prowadzącą.

4 etap: certyfikacja

Gwarancja wysokiej jakości

Certyfikat Konsultantki Budżetu Domowego wydawany jest na 12 miesięcy od dnia zdobycia uprawnień. Po tym czasie konieczne jest odbycie ponownie egzaminu sprawdzającego wiedzą i umiejętności praktyczne. Następnie certyfikat wydawany jest na kolejne 12 miesięcy. Jeśli okaże się, że powinnaś odświeżyć swoją wiedzę, zaproponujemy ponowne odbycie programu. 

5 etap: współpraca

Rozpoczęcie współpracy z Akademią Kobiety i Pieniądze

Certyfikowana już Konsultantka Budżetu Domowego zostaje zaproszona do współpracy z Akademią Kobiety i Pieniądze. Oznacza to, że od kolejnego miesiąca w ofercie Akademii pojawiają się konsultacje budżetu domowego prowadzone przez konkretną Konsultantkę. Od każdej konsultacji zakupionej za pośrednictwem AKiP, Konsultantka otrzymuje wspólnie ustaloną prowizję. Dodatkowe korzyści ze współpracy to wsparcie Kobiety i Pieniądze i jej narzędzi marketingowo - sprzedażowych, których celem jest zachęcanie pań do korzystania z usług konsultantek. 


Nowoczesny program edukacyjny dla profesjonalnych Konsultantek Budżetu Domowego!

W programie otrzymasz materiały do samodzielnej nauki, narzędzia do prowadzenia budżetu domowego i konsultacji. Wsparcie doświadczonych konsultantek budżetu domowego, czas na ćwiczenia i doskonalenie się. Na koniec wiedzę i wsparcie marketingowe oraz sprzedażowe, aby pozyskiwać klientki na indywidualne konsultacje.

Dostęp do wiedzy, spotkania na żywo z trenerkami, konsultacje. Prowadzenie swojego osobistego budżetu domowego!

01

Intensywny program nauki zarządzania budżetem domowym do samodzielnej pracy.

02

Spotkania na żywo z trenerkami co drugi tydzień na omówienie tematów, zadań i pytania.

03

Systematyczne zaliczanie zadań po każdym module poza egzaminem końcowym.

04

Obowiązkowe prowadzenie swojego własnego budżetu domowego.

Poznaj trenerki
i mentorki

W programie będziesz korzystać z wiedzy i doświadczeń trzech mistrzyń budżetu domowego. Fanatyczek budżetowania i pomagania innym zrozumieć, że życie jest lepsze, gdy zarządzasz pieniędzmi. Pasjonatki, które wiedzą, jak tłumaczyć, uczyć i pomagać w układaniu, planowaniu i trzymaniu się planu finansowego. Współpraca z nimi to będzie wspaniała życiowa przygoda i niezwykły rozwój osobisty!

Dorota Wieczorek

Mistrzyni Excela i budżetu domowego

Dominika Nawrocka

Mistrzyni programów edukacyjnych

Małgorzata Owczarzak

Mistrzyni cierpliwości i budżetowania

Potężna dawka wiedzy, cudne dziewczyny z grupy i fantastyczna prowadząca Dorota! Polecam każdej kobiecie. W dzisiejszych czasach wiedza i znajomość finansów, to podstawa funkcjonowania w życiu!

Iza


Dominika jesteś niesamowita. Podziwiam Cię i inspirujesz mnie. Dzięki Tobie moje finanse są okiełznane. Dziękuję Ci za to!


Agnieszka


Małgosiu dziękuję za warsztaty. Bardzo lubię uczyć się od praktyków! Twoja wiedza jest ogromna, a do tego fantastycznie ją przekazujesz!

Justyna

Dołącz do programu!

Program certyfikujący na konsultantkę Budżetu domowego
 • Dostęp do programu edukacyjnego online (3 moduły i zadania praktyczne)
 • Udział w 12 spotkaniach na żywo w grupie z trenerką prowadzącą
 • 4 spotkania indywidualne zaliczające moduły z trenerką
 • 4 konsultacje próbne, w tym dwie nadzorowane przez trenerkę
 • Egzamin końcowy na żywo
 • Certyfikat i zaproszenie do współpracy z Akademią Kobiety i Pieniądze

Możesz rozłożyć płatność na raty!

Zamów program i dodaj go do koszyka

Możliwość zapłaty w ratach dostępna jest są przy zakupach o wartości powyżej 300 zł i jest realizowana przez Przelewy24 lub PayU niezależnie od nas.

Przejdź do płatności i tam wybierasz opcję rat

Zostaniesz przekierowana na stronę banku, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Płatność ratalną realizuje Alior Bank (Przelewy24 i PayU), mBank (Przelewy24, PayU), Kreditech Polska Sp. z o.o. (PayU) lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce (PayU), nie musisz jednak posiadać konta w żadnym z tych banków, żeby z niej skorzystać.

Decyzja banku i gotowe

Po złożeniu wniosku trafia on do analizy do banku, a mailowo otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku.

Po weryfikacji w banku otrzymujesz umowę kredytową do akceptacji. Koszt kredytu zależy od aktualnej oferty banku, przy akceptacji umowy zostaniesz poinformowana o całkowitym koszcie.

Po zaakceptowaniu umowy otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem otrzymania płatności, co jest jednoznaczne z rozpoczęciem realizacji Twojego zamówienia

Zastanawiasz się, czy program jest dla Ciebie?

Umów się na 15 minutową bezpłatną konsultację z wybraną trenerką

Małgorzata Owczarzak

Akademia Kobiety i Pieniądze

Dorota Wieczorek

Akademia Kobiety i Pieniądze

Pobierz program PDF

Pobierz program certyfikacji na Konsultantkę Budżetu Domowego. Przestudiuj go dokładnie. Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i zmień swoje i innych kobiet na lepsze!

A jeśli jesteś już zdecydowana, to dołącz do nas już teraz!

Kobieta i Pieniądze 2022 | www.kobietaipieniadze.pl

>
Success message!
Warning message!
Error message!