Zdobądź innowacyjny i bardzo potrzebny społecznie zawód! [Obejrzyj video]

Zostań Konsultantką Budżetu Domowego

Kochasz pracę z ludźmi i chcesz pomagać kobietom i ich rodzinom? Wiesz, że umiejętność zajmowania się pieniędzmi jest niezwykle istotna w codziennym życiu? Znasz historie, gdzie brak podstawowej wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi przyczyniło się do poważnych kłopotów?

  • W ramach Akademii Kobiety i Pieniądze działa program edukacyjny, w ramach którego każda z nas może zyskać wiedzę, nowe kompetencje i konkretny zawód.
  • Mowa o Certyfikacji Konsultantek Budżetu Domowego, czyli osób profesjonalnie przygotowanych do doradzania w zakresie zarządzania domowymi pieniędzmi wg metodologii i narzędzi "Kobiety i Pieniądze".
  • Oferujemy przygotowanie merytoryczne, narzędzia, przygotowanie do pracy i wszystko to co jest potrzebne do tego, aby pozyskiwać klientki na konsultacje online i stacjonarnie.
  • Dołączając do Akademii Kobiety i Pieniądze i do programu certyfikującego otwierasz przed sobą nowe możliwości, życiowe, zawodowe i finansowe!

Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze

spotkajmy się!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym, aby poznać wszystkie szczegóły!

20 października 2022, g. 21:00

  2  7  2
dni
:
 
  0  5
godzin
:
 
  0  7
minut
:
 
  5  1
sekund

Spotkanie już się odbyło

 

Poznaj nas bliżej i zobacz dlaczego warto nam zaufać!


Kobieta i Pieniądze to organizacja edukacji finansowej dla kobiet, której założycielką jest Dominika Nawrocka. Zajmujemy się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.

Naszą misją jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby, podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.

Działamy od 2016 roku

Kobieta i Pieniądze wspiera kobiety w edukacji finansowej, aby ich życie było lepsze, bezpieczniejsze i dostatniejsze

edukujemy finansowo kobiety

Już kilkadziesiąt tysięcy kobiet z całego kraju skorzystało z naszej wiedzy finansowej, narzędzi i wsparcia edukatorek finansowych

Jesteśmy skuteczne

Nasze produkty edukacyjne powstają w odpowiedzi na realne potrzeby kobiet w różnych sytuacjach życiowych

Konsultantka Budżetu Domowego

Lata doświadczeń i pracy z kobietami w zakresie edukacji finansowej pokazały nam, jak wiele wsparcia w tym zakresie potrzebują Polki. Każda z nas radzi sobie z zarządzaniem pieniędzmi raz lepiej, jak gorzej. Dlatego w ramach naszych licznych działań uczymy, jak robić to dobrze i skutecznie. Omawiamy ten temat podczas spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze, w książce "Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet", podczas szkoleń, kursów online czy webinarów.

Okazuje się jednak, że to za mało. Jest masa kobiet, które potrzebują o swojej indywidualnej sytuacji porozmawiać z kimś jeden na jeden. Poradzić się, co zrobić w konkretnej sytuacji. Skonsultować się, aby ułożyć domowe finanse pod konkretne zapotrzebowanie. Tak narodził się pomysł powołania do życia Konsultantek Budżetu Domowego, które podczas spotkań na żywo (online lub stacjonarnie) pomogą wdrożyć nasze sprawdzone rozwiązania i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Mamy ogromne doświadczenie w edukacji, doradztwie i wdrażaniu budżetowania, jako skutecznej metody zarządzania domowym budżetem. Dysponujemy wiedzą i mądrością wynikającą z doświadczenia. Wiemy też, czego potrzebują kobiety, setki, a nawet tysiące rodzin w tym zakresie. Dołączając do naszego programu wniesiesz realną zmianę w życie swoje i kobiet, z którymi przyjdzie Ci pracować.

  • Jeśli dzisiaj nie czujesz się super sprawna w zarządzaniu własnymi pieniędzmi, ale chciałabyś zostać Konsultantką Budżetu Domowego, jest taka możliwość. Program certyfikacyjny został tak stworzony, aby nauczyć Cię wszystkiego od początku oraz dać przestrzeń do praktyki przed rozpoczęciem konsultacji z klientami. Zdążysz nabrać wprawy i zdobyć wystarczające doświadczenie.
  • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to KBD będzie wspaniałym uzupełnieniem Twoich obecnych kompetencji i uczyni Cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
  • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że KBD byłoby dla Ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie. Dzięki programowi certyfikującemu zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

Masz pytania? Koniecznie weź udział w spotkaniu informacyjnym. Zarejestruj się już dzisiaj!

Spotkanie jest bezpłatne i do niczego cię nie zobowiązuje!


Spotkanie informacyjne już 20 października 2022!

Podczas spotkania poznasz szczegóły dotyczące programu certyfikującego i zasad rekrutacji.


Przedstawimy dokładny harmonogram rekrutacji i edukacji w programie. Poznasz trenerki i osoby zaangażowane.


Pokażemy Ci, jak możesz wykorzystać w swoim życiu nowe kompetencje zawodowe oraz jak możesz dalej z nami współpracować.


Jeśli choć przez chwilę pomyślałaś "O! To jest fajne!" to koniecznie zarejestruj się na spotkanie i bądź obecna! Wtedy będzie przestrzeń do rozmowy i ostatecznej decyzji, czy ten program jest właśnie teraz dla Ciebie!


Spotkanie z nami nic Cię nie kosztuje. Możesz tylko zyskać świadomość, że blisko Ciebie są nowe możliwości. Skorzystaj z tej okazji i zarejestruj się już teraz na spotkanie informacyjne!

Zmień swoje życie i życie innych kobiet na lepsze!

Kobieta i Pieniądze 2021 | www.kobietaipieniadze.pl

>
Success message!
Warning message!
Error message!