Borykasz się z problemami finansowymi?

Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce?
Chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość?

„Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” to jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych.

✅ Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać.

 Dzięki zastosowaniu wskazówek i przedstawionych metod masz pewność, że Twoja kondycja finansowa się poprawi, zdobędziesz wiedzę i siłę do dalszego rozwoju. To potężny zastrzyk energii na drogę, której celem jest niezależność finansowa.

 

Książka jest obowiązkową lekturą każdej kobiety!

Książkę pani Dominiki przeczytałam w jeden wieczór, tak wciągająco jest napisana. Poza tym miałam podczas lektury uczucie, jak gdybym rozmawiała z kumpelką.
Dzięki „Kobiecie i pieniądze” uporządkowałam swoje wiadomości na temat finansów i dowiedziałam się wielu nowych rzeczy.

Książka pani Dominiki zmieniła moje podejście do pieniędzy, przestaje zazdrościć „wrednym bogaczom” i wyzbywam się powoli uczucia, że pieniądze są „brudne”. Cieszyłabym się bardzo, gdyby pani Dominika w przyszłości napisała kolejną książkę na temat finansów i obchodzenia się z nimi.

Gosia

 

Książka pani Dominiki zmieniła moje podejście do pieniędzy!

Pamiętam swoje życie, gdy nie miałam pojęcia co to jest inteligencja finansowa. Wiedziałam co to jest inteligencja emocjonalna i po prostu inteligencja, ale żeby jakaś finansowa?

Boleśnie się o niej dowiedziałam w chwili życiowego kryzysu. To był moment, gdy z dwójką małych dzieci musiałam podjąć ważne decyzje. Pieniądze stały się istotnym elementem moich rozważań. Brzmi znajomo? Doświadczyłaś czegoś podobnego? 

Od tamtego momentu wiedziałam, że muszę się na poważnie zająć swoimi pieniędzmi, bo m.in. dzięki nim mogę podejmować swoje decyzje i żyć tak jak chcę! 

Dominika Nawrocka
Autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”

Świetny pomysł na finansowe vademecum dla początkujących!  

✅ Autorka bardzo przystępnie i angażująco uczy krok po kroku, jak zająć się swoimi finansami, aby wyjść na prostą w jak najkrótszym czasie, a następnie zadbać o spokojną przyszłość.

✅ Skutecznie motywuje do działania, pokazuje na przejrzystych przykładach, że zarządzanie finansami jest prostsze, niż się wydaje, i że przynosi wymierne korzyści niezależnie od wielkości budżetu.

Informacje o książce i jej autorce pojawiły się w:

  

Książka świetnie ukierunkowuje na dalsze działanie!

Zazwyczaj nie czytam książek o finansach, bo mam poczucie, że na tyle, na ile mogę – ogarniam je. Od tego, czego nie ogarniam jest mój zaufany doradca (który na szczęście nie jest moim narzeczonym, który ma szansę być ex narzeczonym, więc zaufanie jest pełne i bezwarunkowe). Zazwyczaj też nie czytam poradników, bo nie lubię dróg na skróty i generalnie nie jestem fanką rad. Może dlatego, że sama daje je w nadmiarze – to czuję zazdrość, kiedy ktoś ma daje lepsze niż ja. Pomimo moich zwyczajów – przeczytałam książkę do końca. Mimo, że nie jest to książka dla wszystkich – dla tych, dla których jest – jest to pozycja obowiązkowa! 

Julia Izmałkowa, psycholog, założycielka Izmałkowa Consulting
www.izmalkowa.com

Kobieta i pieniądze to dobre połączenie!

Książkę „Kobieta i Pieniądze” napisałam po tym, gdy w 2010 r. moje małżeństwo przeszło poważny kryzys, który oprócz kwestii emocjonalnych mocno dotyczył w moim przekonaniu właśnie pieniędzy. To był właśnie ten moment, kiedy uświadomiłam sobie, jak ważne w moim życiu są pieniądze. Lata małżeństwa, wspólny majątek i wszystko w rękach męża. Byłam i tak w doskonałej sytuacji, bo miałam dobrze płatną pracę i na tyle siły w sobie, żeby się nie załamać, tylko zacząć długi proces zmiany całego życia.

Ten proces trwa cały czas. Wiem, jak ważne jest go zacząć inaczej niż w obliczu kryzysu. Kiedy pisałam swoją pierwszą książkę wieczorami przy jadalnianym stole wiedziałam, że muszę ją dać innym kobietom. Po to, aby były mądrzejsze ode mnie przed szkodą. Aby wcześniej zadbały o swoje sprawy finansowe i mogły podejmować wolne i niezależne decyzje, bo… pieniądze dają władzę. I my kobiety nie możemy na własne życzenie jej sobie odebrać. A dzieje się tak dlatego, że zwyczajnie… nie zajmujemy się swoimi pieniędzmi.

Opowiadam często taką anegdotę z życia wziętą, jak w moim domu umierają wszystkie kwiaty doniczkowe. Przecież to nic trudnego,… wystarczy podlać raz w tygodniu i z głowy. Dlaczego te kwiaty u mnie nie mają szans na przeżycie? BO JA SIĘ NIMI NIE ZAJMUJĘ! Jeśli nie troszczę się o nie, nie poświęcam im czasu, nie pielęgnuję, nie rozmnażam,… nie ma kwiatów, nie ma efektu. Tak samo jest z pieniędzmi. Zgodzisz się ze mną?

Mam w sobie silną motywację do przebudzenia Polek i przekonania je, że jeśli nauczą się chociaż na podstawowym poziomie finansów osobistych to ich życie będzie dostatniejsze, szczęśliwsze, zdrowsze i dłuższe.

Dominika Nawrocka
Autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”

 

Wybierz książkę dla siebie lub dla ważnej w Twoim życiu kobiety!

Książka „Kobieta i Pieniądze” w wersji elektronicznej

 • wersja PDF, MOBI lub ePub
 • do pobrania zaraz po wpłynięciu pieniędzy na konto

 

 

Książka drukowana „Kobieta i Pieniądze”

 • 180 stron
 • miękka lub twarda okładka
 • autograf autorki
 • wysyłka Pocztą Polską (6 zł) w ciągu 24 godzin od wpłynięcia pieniędzy na konto

 

 

PAKIET: książka „Kobieta i Pieniądze” drukowana i elektroniczna

 • książka drukowana: 180 stron, miękka lub twarda okładka
 • autograf autorki na książce drukowanej
 • ebook w wersji PDF
 • ebook do pobrania zaraz po wpłynięciu pieniędzy na konto
 • książka drukowana wysyłana jest Pocztą Polską (6 zł) w ciągu 24 godzin od wpłynięcia pieniędzy na konto

REGULARNA CENA PAKIETU: 78 zł

Kupując książkę zyskujesz na stałe 25% zniżki na szkolenie z finansów osobistych dla kobiet!

Autorka książki to Dominika Nawrocka – założycielka organizacji Kobieta i Pieniądze zajmującej się edukacją finansową, marketingową i biznesową kobiet. Autorka dwóch książek „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia.”
Zawodowo przez 14 lat związana z branżą marketingową, międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 50 polskich i światowych marek. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Trenerka, inwestorka i przedsiębiorca.

Napisałam tę książkę, ponieważ zbyt wiele kobiet ma kłopoty finansowe, które wynikają z braku wiedzy i zaniedbań po ich stronie. Zastanawiało mnie, dlaczego tak niechętnie zajmujemy się własnymi pieniędzmi, skoro tak dobrze troszczymy się o najbliższych? Moja własna historia pokazała, że można zmienić wdrukowane przez lata sposoby myślenia i działania. Swoją książką chcę Ci pokazać, że możesz chcieć od życia więcej i więcej. Chcę Cię przekonać również do tego, że masz wpływ na swoje życie, że możesz kształtować swój los!

 Partnerzy książki