Chcesz Pracować i Zarabiać Na Własnych Warunkach?

Albo zostać w pracy, której nie lubisz i gdzie mało zarabiasz?

Zwiększ swoje zarobki, zostań dobrze zarabiającą ekspertką i pracuj na własnych warunkach!

Masz tak samo?

Czujesz szklany sufit i twoja kariera stanęła w miejscu. Drogi awansu się skończyły, a ty zaczynasz czuć frustrację.

Pracujesz w korporacji i nie spełniasz się już zawodowo. Rozmyślasz o założeniu swojej firmy, ale boisz się nieregularnych dochodów i porażki.

Chcesz awansować, ale nie wiesz, jak to zrobić. Czekasz, aż przełożony cię zauważy, doceni i awansuje.

Masz dopiero pomysł na biznes i nie wiesz, czy ma on szansę powodzenia.

Prowadzisz działalność gospodarczą i kiedy nie pracujesz, nie zarabiasz. Tęsknisz za ciepłym etatem i regularnymi przychodami.

Masz firmę i kilku pracowników, ale nadal to ty musisz zajmować się wszystkim. Pracujesz więcej, niż na początku.

Chcesz rozwinąć firmę wejść na wyższy poziom przychodów. Zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz lepszego marketingu, lepszej sprzedaży i efektywniejszego zarządzania. Nie wiesz, jak się do tego zabrać i od czego zacząć.

Albo po prostu szukasz na siebie pomysłu, chcesz dobrze zarabiać, chcesz być niezależna  i wolna finansowo!

Zwiększ swoje zarobki, zostań dobrze zarabiającą ekspertką i pracuj na własnych warunkach!

Kurs Online INKUBATOR EKSPERTEK: Formuła Budowy Niezależnego Źródła Dochodów, dzięki pozycji ekspertki na rynku pracy i w biznesie

Dzięki udziałowi w kursie poznasz swoje mocne strony, zbudujesz ekspercką markę, stworzysz i sprzedasz produkty dzięki swojej profesjonalnej wiedzy.  

Dla kogo jest to kurs online?

Wiedza, jaką otrzymasz w kursie da ci podstawy do budowy swojego niezależnego świata finansowo - zawodowego. Będziesz pracować na swoich warunkach, bo to ty je ustalisz.

ZACZYNASZ

Zaczynasz swoją działalność ekspercką i jeszcze nie wiesz, jak ją poprowadzić, aby stać się znaną i szanowaną

JUŻ DZIAŁASZ

Już działasz na eksperckim rynku, ale brakuje Ci wiedzy oraz doświadczenia, jak rozwinąć skrzydła

MASZ SWOJĄ MARKĘ

Masz już swoją markę i chcesz ją rozwinąć. Szukasz sprawdzonych strategii

SZUKASZ WZROSTU

Zarabiasz, ale wiesz, że możesz wycisnąć z tego więcej pieniędzy

Pracuję i zarabiam tak jak lubię
[Dominika Nawrocka] 

autorka kursu

Inkubator Ekspertek to mój autorski kurs totalnej metamorfozy zawodowej, której celem jest uniezależnienie się od rynku pracy i wahań koniunktury. Jak to możliwe?

Ok, to pozwól, że ja zadam Ci pytanie. Kogo kojarzysz kto zarabia dobre pieniądze, nie martwi się o pracę i zawodową przyszłość? Jak to się stało, że pomyślałaś właśnie o tej osobie?

Pozwól, że podpowiem. Ta osoba zadbała o to, abyś właśnie o niej pomyślała, a raczej abyś o niej nie zapomniała. Wyróżnia się, często komunikuje to co robi i w czym jest dobra. Potrafi się wycenić i ma swoje niezależne produkty i usługi.

Magia? Skąd! Trochę strategii, marketingu i działania. A przede wszystkim determinacji!

Dominika Nawrocka, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze" [www.kobietaipieniadze.pl]

Poznaj opinie kursantek

"Cieszę się, jak dużo osiągnęłam w tym programie. Zmieniłam swoje myślenie. Dałam sobie przestrzeń, otworzyłam się. Byłam cały czas zmobilizowana do działania dzięki pracy z Dominiką i grupą. Nie chciałam zawieść siebie i ich. Efekt jest taki, że pierwszy raz w życiu dokończyłam projekt tworzenia swojej marki i firmy. Zaczynam działalność na nowym rynku. Jestem gotowa i podekscytowana! Dziękuję!" Agnieszka

Magda

Kursantka

Spełniłam swoje marzenia

Spełniłam swoje marzenia w postaci wydania własnej książki (tzn. wszystko jest na dobrej drodze ;), bo cudownie mnie do tego zmotywowałaś. Jesteś fantastyczną Ekspertką, odważną, działającą, nieodpuszczającą a przy tym wyluzowaną i mega pozytywną. Dziękuję za to wszystko!!"

Agnieszka

Kursantka

Cieszę się, jak dużo osiągnęłam w tym programie

To co podobało mi się w tym kursie to fakt, że zaczęłyśmy wszystko od początku w bardzo poukładanej formule. Miałam kilka tygodni na to, aby zastanowić się i nawet wymyślić co ja chcę tak naprawdę robić w swoim zawodowym życiu. A to było dla mnie dość trudne. Na szczęście ćwiczenia i materiały w programie pięknie mnie w tym poprowadziły.

Dołącz do Inkubatora Ekspertek i przeżyj totalną metamorfozę finansowo - zawodową!

Program Kursu Online INKUBATOR EKSPERTEK: Formuła Budowy Niezależnego Źródła Dochodów, dzięki pozycji ekspertki na rynku pracy i w biznesie

1

PERSONA: Formuła Stabilizacji Dokonań

Budowa Twojej Eksperckiej Marki na bazie dotychczasowych dokonań

Głęboka analiza Twoich dotychczasowych dokonań zawodowych, posiadanych umiejętności i definiowanie na nowo swojej pozycji, jako ekspertka w dotychczasowej lub nowej branży. To także przygotowanie się mentalne, profesjonalne i wizerunkowe do pokazania się w nowej odsłonie.

2

PROCES: Metoda Odkrywania Rozwiązania

Odnalezienie niszy rynkowej i unikalnego ujęcia wiedzy, jaką dysponujesz

Precyzyjne zdefiniowanie swojej eksperckiej niszy, dzięki czemu będziesz skuteczniej pozycjonować się jako ekspertka. To także czas na zwerbalizowanie eksperckiego rozwiązania (know - how), które następnie będzie podstawą Twoich produktów wiedzowych.

3

PRODUKT: Matryca Opakowywania Wiedzy

Linie produktów opartych o Twoje unikalne know - how

Strategiczne zaplanowanie linii produktów opartych o Twoje eksperckie know - how. Ustalenie planu produkcji poszczególnych produktów, dat premiery i strategii publikacji.

4

PROMOCJA: Kod Skutecznego Marketingu

Szybkie i skuteczne strategie na rozgłos, zasięg i wizerunek Twojej marki

Mistrzowska promocja to wykorzystanie wszystkich dostępnych metod na zwiększenie Twojej rozpoznawalności w branży. Planowanie i wdrożenie planu. Krok po kroku nauczysz się, jak to robić i co najważniejsze już w czasie trwania programu będziesz już to robić.

5

PIENIĄDZE: Fundamenty Sprzedaży Wiedzy

Monetyzacja wiedzy i eksperckich produktów!

Nauka wyceny swojej wiedzy i produktów. Strategiczne planowanie sprzedaży poszczególnych produktów. Planowanie kampanii marketingowo - sprzedażowej. Aktywna sprzedaż.

Ola o swoim udziale w Inkubatorze Ekspertek 

korzysci

Wolność i niezależność

Inkubator Ekspertek przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces budowania swojego eksperckiego  świata. Poznasz zasady Formuły Budowy Niezależnego Źródła Dochodów i doznasz olśnienia. W końcu dowiesz się "Jak oni to robią!" A co najważniejsze zostaniesz wyposażona w dokładnie takie same narzędzia!

Korzyść 1
Samowystarczalność zawodowa

Pozycja ekspertki uniezależnia od rynku pracy, stanowisk i decyzji innych ludzi co do twojego życia. Jeśli szukasz przepisu na pełną niezależność, to znajdziesz go w Inkubatorze Ekspertek.

KORZYŚć 2
Wymarzone zarobki i spokojna przyszłość

Eksperci są poza standardowymi stawkami czy widełkami płacowymi. Za wiedzę i współpracę z nimi trzeba zapłacić więcej i co najważniejsze, to ty decydujesz ile.

KORZYŚĆ 3
Praca na własnych warunkach

Chcesz pracować mniej lub więcej? Chcesz pracować zdalnie lub z zespołem. Ty decydujesz o metodach, zasobach i sposobach pracy. Pora z tego skorzystać i przestać pytać się pozwolenie!

Justyna o swoim udziale w Inkubatorze Ekspertek 

Narzędzia, które otrzymasz w kursie

Kurs zaplanowany jest na pięć miesięcy samodzielnej pracy w tygodniowym interwale. Każda lekcja to wprowadzenie do tematu, wyjaśnienie i instrukcja oraz praca własna.

 • Wiedza

 • Metody

 • Strategie

Wiedza

Zebrałam w jednym miejscu całą swoją wiedzę, jaką zdobyłam w praktyce od momentu założenia Kobiety i Pieniądze do dzisiaj. A pamiętaj, że przekwalifikowałam się z tego powodu zawodowo, dlatego musiałam w jakimś sensie zaczynać od zera. Dla Ciebie to z kolei świetna wiadomość, bo dostajesz kompleksowy pakiet wiedzy, którą możesz wykorzystać w swojej drodze.

Czy jest dla Ciebie miejsce? Oczywiście!

Odpowiem na swoim przykładzie. Kiedy wchodziłam na rynek edukacji finansowej, prężnie działali już znani blogerzy finansowi i mało znane blogerki. Miałam tego świadomość, dlatego od początku wiedziałam, że muszę odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Oto one: Czy chcę być blogerką finansową? Czy chcę robić to jak inni? Gdzie widzę się za rok, dwa lata, pięć i dziesięć lat?


Postawiłam na siebie! Zawsze stawiam na siebie, bo przecież nikt inny nie zna mnie lepiej niż ja sama. W praktyce chodzi o to, aby być autentyczną, mieć swoją wizję, cel i plan. A potem robić swoje. Wymyśliłam się sobie, jako Kobieta i Pieniądze, i każdego dnia pracuję na urzeczywistnieniem swojej wizji. I to się dzieje! Dzisiaj chcę Ci pomóc w zbudowaniu swojego życia na własnych warunkach!

Trzy warianty cenowe dostępu do kursu online

PLN

370

BASIC

Pracuj sama

 • Dożywotni dostęp do kursu online: 4 moduły, 20 lekcji online
 • Kompleksowy program transformacji zawodowej

Zapisy zamknięte

SUPER

Pracuj i kontaktuj się z trenerką

 • Dożywotni dostęp do kursu online: 4 moduły, 20 lekcji online
 • Kompleksowy program transformacji zawodowej
 • Cotygodniowe konsultacje email z trenerką

Zapisy zamknięte

Premium 

Pracuj z trenerką

 • Dożywotni dostęp do kursu online: 4 moduły, 20 lekcji online
 • Kompleksowy program transformacji zawodowej
 • Comiesięczne konsultacje na żywo online z trenerką (60 min / konsultacja)

BONUS "Przygotuj się do lotu! Pracuj i zarabiaj na własnych warunkach"

12 stron ćwiczeń, dzięki którym wzmocnisz się w swoim postanowieniu! Bycie ekspertką wymaga pracy, determinacji i zaangażowania. Dlatego już na początku warto wzmocnić swoje wewnętrzne DLACZEGO! Znajdziesz to w bonusowym PDFie!

Agnieszka o swoim udziale w Inkubatorze Ekspertek 

Masz pytanie? Znajdź odpowiedź

Ile czasu mam poświęcić na kurs?

Rekomendowana jest praca w tygodniowym rytmie, czyli jedna lekcja do przerobienia w jeden tydzień. Kurs został tak pomyślany, aby każdego tygodnia wykonać określone zadania, a one po prostu zajmują trochę czasu. Najlepiej na kurs poświęcić 5 miesięcy i każdego tygodnia realizować jedną lekcję.

Na czym polegają emailowe konsultacje?

Wybierając pakiet SUPER otrzymujesz cotygodniowe konsultacje emailowe z trenerką. W praktyce wygląda to tak, że otwierasz lekcję, wykonujesz zadania. Następnie wysyłasz je mailowo do "sprawdzenia" trenerce. Zwrotnie otrzymujesz uwagi i wskazówki.

Jak odbywają się konsultacje na żywo z trenerką?

W pakiecie PREMIUM otrzymujesz raz na miesiąc konsultacje na żywo online z trenerką (60 min / konsultacja). W czasie spotkania omawiane są wykonane zadania. Trenerka odpowiada na pytania kursantki oraz naprowadza na właściwe tory. 

Czy sobie poradzę?

Kurs jest wymagający, a jeszcze bardziej wdrażanie z niego wiedzy. Jeśli jednak chcesz zmienić swoje życie zawodowo - finansowe na lepsze, nie ma innej drogi. Inkubator Ekspertek to kompleksowy program, który daje gwarancję sukcesu, jeśli zastosujesz wszystkie zawarte w nim wskazówki i zalecenia.

Zostań wolną i niezależną ekspertką, która zarabia pieniądze na tym co kocha robić!

Nie odkładaj na później swoich marzeń!

2021 Kobieta i Pieniądze

>
Success message!
Warning message!
Error message!