Finansowy geniusz | Kurs online

Płatny

Średni

Video/Tekst

Video/Tekst

Kobieta i Pieniądze

20 Lekcje

0% Nie wystartował

Chcesz odkryć swój Finansowy Geniusz, poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością? Jesteś w stanie zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje. Już pora ułatwić sobie życie i znaleźć skuteczny sposób!

Dołącz do kursu online, a poznasz swój finansowy geniusz, nauczysz się go wykorzystywać i w końcu wszystko będzie szło gładko!

Celem kursu jest systematyczna praca nad odkryciem, poznaniem i zrozumieniem swojego finansowego geniuszu. Poznanie mocnych stron, zapoznanie się z ich możliwościami w zakresie budowy finansowego prosperity. Konkretne wskazówki, mające na celu właściwe ukierunkowanie do wzrostu przychodów.

W kursie znajdziesz:
- 3 moduły
- 20 lekcji
- 13 materiałów PDF
- 9 instrukcji video

Kurs został opracowany na podstawie materiałów dostępnych w ramach he Millionaire Master Plan, którego autorem jest Roger James Hamilton. W kursie znajdują się także materiały i wskazówki autorki kursu, które wynikają z jej szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Gotowa?

Finansowy geniusz | Kurs online

Follow

Trener

Dominika

Dominika Nawrocka - założycielka Kobiety i Pieniądze, ekspertka finansów osobistych, inwestorka, przedsiębiorczyni, autorka książek.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Pen
>
Success message!
Warning message!
Error message!