[SUKCES] Teraz sprawdź swoją pocztę email!

Poczekaj! Mam jeszcze coś dla Ciebie!

Zgarnij [aż 77% taniej] ebook "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet"!

Dominika nawrocka

autorka

Nieważne w jakiej sytuacji się znajdujesz. Po przeczytaniu mojej książki zrozumiesz, że da się znaleźć wyjście z każdej finansowej sytuacji. Dowiedz się, jak opracować plan, który pozwoli Ci osiągnąć niezależność finansową.

[Kobieta i Pieniądze]

Finanse dla kobietNazywam się Dominika Nawrocka i chcę się dzisiaj podzielić z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. W 2010 roku 

doświadczyłam życiowego kryzysu, który pchnął mnie w kierunku edukacji finansowej.


W ekspresowym tempie i za duże pieniądze musiałam nauczyć się tego, czego nie nauczono mnie o finansach osobistych w szkole i w domu. Napisałam na ten temat dwie książki i spotkałam się już z tysiącami kobiet, które wspieram w wzbogacaniu ich życia.


Uczę, jak dobrze zajmować się pieniędzmi, aby żyć lepiej, dostatniej i dłużej! Jestem inwestorką i przedsiębiorcą, trenerką i założycielką organizacji edukacyjnej Kobieta i Pieniądze. Jestem także ekspertką chętnie zapraszaną przez media do wypowiedzi na temat finansów i kobiet.

"Kobieta i pieniądze" będzie punktem zwrotnym w Twoim życiu!

To jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych.


Wiedza podana w przystępny sposób, wzbogacona osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać

Daria

Czytelniczka

Książka jest obowiązkową lekturą dla początkujących w tym temacie. Z pewnością dla każdej kobiety chcącej osiągnąć niezależność finansową. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Świetnie ukierunkowuje na dalsze działanie.

DOROTA

Czytelniczka

Twoja książka jest świetna, bardzo dobrze napisana, merytoryczna i pomocna. Robisz świetną robotę i podziwiam Cię, że sama do tego wszystkiego doszłaś. Gratulacje.

Oferta specjalna ważna tylko 13 minut, potem znika!


© 2020 SKY IS THE LIMIT LTD
www.kobietaipieniadze.pl | Polityka prywatności | 
Kontakt

>
Success message!
Warning message!
Error message!