Jak sfinansować leczenie za granicą. Czy to możliwe?

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online, a dowiesz się jak w przypadku ciężkiego zachorowania móc leczyć się za granicą i sobie na to pozwolić!

Szkolenie odbędzie się 30 marca 2021, godzina 21:00

Cześć, nazywam się Dominika Nawrocka, mam dwoje dzieci, męża i psa. W mojej rodzinie tylko raz pojawił się przypadek zachorowania na raka. Zachorował mój tata. To co czuła wtedy cała nasza rodzina to niemoc i bezsilność. Staraliśmy się jak mogliśmy, żeby tata dostał szybko i na czas najlepszą opiekę. Udało się. Wtedy ja i moje rodzeństwo obiecaliśmy sobie, że będziemy dbać o swoje zdrowie i badać się regularnie. Ale czy to wystarczy? Czy wystarczy tylko o siebie dbać?


Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Pieniądze | Kobiety i Ubezpieczenia


Czy wiesz, że od 1999 roku liczba zachorowań na nowotwory zwiększyła się o 46%?

Polscy pacjenci nie mają dostępu do 67% terapii lekowych dostępnych w Europie!

Nasuwa się wniosek...

Leczenie za granicą, gdzie dostępne są najnowsze terapie jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zachorowania na raka i inne ciężkie choroby. Tylko kto za to zapłaci?


Naszym zdaniem szansa na wyleczenie z ciężkiego zachorowania jest w zasięgu większości z nas.

 Ta szansa jest w najlepszych ośrodkach medycznych za granicą. Jak tam się dostać? Skąd wziąć dziesiątki lub setki tysięcy euro na leczenie?

Weź udział w szkoleniu, aby poznać szczegóły!

Szkolenie poprowadzą eksperci finansowi i ubezpieczeniowi

Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze / Kobieta i Ubezpieczenia

Założycielka Kobiety i Pieniądze, organizacji edukacji finansowej dla kobiet. Ekspertka finansów osobistych, trenerka edukacyjna, inwestorka.

Radosław Multan

Discoveria / Kobieta i Ubezpieczenia

Ekspert rynku finansowego i ubezpieczeniowego. Prezes innowacyjnego agenta wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce.

Gość specjalny szkolenia

Ada Ogonowska, Further, organizator leczenia za granicą

Od 2020 roku odpowiada w Further Underwritting International za polski rynek. Swoje niemalże 20 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej zdobyła jako osoba zarządzająca Kanałem Sprzedaży Bancassurance w Ergo Hestii, UNIQA oraz Nationale Nederlanden. Z wykształcenia jest ekonomistą (Uniwersytet Gdański). Swoją wiedzę pogłębiała w zakresie studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw oraz E-commerce jak rownież poprzez studia MBA w zakresie Innowacji i Analizy Danych. Jest pasjonatką innowacji, nowych technologii, ekonomii, historii i astrofizyki.

© 2021,  Kobieta i Ubezpieczenia
>
Success message!
Warning message!
Error message!