Wolność Finansowa na Wyciągnięcie Ręki!

Stwórz Niewyczerpalne Źródło Dochodu!

Dołącz do kursu online Marka Warta Miliony!

Kurs dla osób, które chcą uruchomić od zera swój projekt online oparty na wiedzy i edukacji. Skopiuj mój pomysł i zobacz, jak zbudowałam Kobietę i Pieniądze! Kurs dla początkujących.

Wartość: 4490
Kupuję za 490 zł!

Nauczysz się, jak zbudować i utrzymywać silną markę osobistą i online, która przyciągnie klientów i zapewni ci niewyczerpalne źródło pieniędzy!

Nauczysz się zarządzać swoim wizerunkiem w sposób profesjonalny: Odkryjesz sekrety skutecznego kreowania i utrzymania pozytywnego wizerunku.

Otrzymasz przewodnik po marketingu eksperckim: Zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych strategii marketingowych, które pomogą Ci zwiększyć zasięg i wpływ Twojej marki.

Poznasz, jak przekuć swoją wiedzę w dochodowy biznes: Zrozumiesz, jak cenne są Twoje umiejętności i wiedza, i dowiesz się, jak je efektywnie monetyzować. 

Opanujesz sztukę efektywnej obecności w Internecie i mediach społecznościowych: Dowiesz się, jak zaistnieć w świecie cyfrowym i skutecznie wykorzystywać media społecznościowe do zarabiania milionów.

Dominika Nawrocka, autorka kursu

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, edukatorka i trenerka finansowa. Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Pokażę Ci krok po kroku, jak zbudowałam swoją markę osobistą oraz Kobietę i Pieniądze. Od pomysłu po wynik finansowy na poziomie 1,4 mln zł!

Serdecznie polecam wszystkie programy stworzone przez Dominikę Nawrocką w ramach edukacji finansowej. Korzystałam z kilku z nich i otrzymałam mega wsparcie i ogrom wiedzy.

Iza

POLECANE!

Kurs online: Marka warta miliony

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli Ci zbudować silną markę osobistą i biznes online oparty na wiedzy!

  • Dostęp do wiedzy online 
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Wartość: 4490

490 zł

Niezależność finansowa daje wolność i wzmacnia poczucie wartości każdej z nas. Kto raz zasmakuje tego uczucia nie pozwoli sobie go odebrać. Im wcześniej zaczniesz oszczędzać i inwestować tym szybciej osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia.

Zofia

Dzięki tej wiedzy stworzysz formułę marki i biznesu online, który da ci niewyczerpalne źródło pieniędzy!

>
Success message!
Warning message!
Error message!