Mastermind dla absolwentek programu Lady Budget 2021

Trzymiesięczny program mastermindowy, w ramach której powstaje grupa rozwojowa, gdzie członkowie wspierają się wzajemnie w rozwiązaniu wyzwań z zakresu finansów osobistych, ze szczególnym uwzględnieniem budżetu domowego. Grupa dodatkowo jest wspierana przez trenerki Akademii Kobiety u Pieniądze.

Jak to działa?

Cel

Rozpoczynając program definiujesz cel, jaki chcesz zrealizować w czasie jego trwania. Następnie skupiasz się na jego realizacji, a dzięki regularnym spotkaniom z grupą mastermindową i innymi uczestniczkami zyskujesz ich pomysły, ekspertyzę i wsparcie.

Zaangażowanie

Zaangażowanie uczestniczek jest priorytetem w tym programie. Wszystko po to, aby osiągnąć zamierzone efekty. Dzięki cotygodniowym spotkaniom omawiasz swoje postępy i szukasz odpowiedzi na pytania oraz ustalasz plan działania na kolejny tydzień. 

Efekty

Efektem twojego działania w programie jest osiągnięcie postawionego na początku celu. Intensywna praca, wsparcie grupy i trenerek ma ci dać wiedzę, pomysły i motywację, aby zrealizować wszystko to co postanowiłaś.

Program przeznaczony jest wyłącznie dla absolwentek programu Lady Budget i ma na celu dalsze wsparcie ich we wdrożeniu wiedzy z programu oraz rozwoju w kolejnych obszarach, które wymagają zaangażowania, wytrwałości i wspierającego otoczenia.

Mastermind Lady Budget to:

  1. 1
    Trzy miesiące intensywnej pracy nastawionej na efekt
  2. 2
    Wiedza i wsparcie trenerek Akademii KiP
  3. 3
    Moc grupy i pomysłów na osiągnięcie celów

Twoja inwestycja!

>
Success message!
Warning message!
Error message!