Materiały edukacyjne i dokumenty Kobiety i Pieniądze

Kobieta i Pieniądze to także szereg działań i produktów edukacyjnych takich jak książki i szkolenia, których celem jest poszerzanie wiedzy kobiet w zakresie finansów osobistych. Jako Ambasadorka Klubu Kobiety i Pieniądze masz możliwość:

  • bezpłatnego dostępu do tej wiedzy – ebook “Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiety”. POBIERZ ebook!

  • bezpłatnego uczestnictwa w pełnym szkoleniu z finansów osobistych dla kobiet “Kobieta i Pieniądze”, które aktualnie są realizowane. Sprawdź aktualne terminy szkoleń! 

  • bezpłatnego udziału w kwartalnym szkoleniu dla Ambasadorek w Warszawie

    (Ambasadorki same pokrywają wyłącznie koszt dojazdu i noclegu)

Dodatkowo, Ambasadorka (Lokalna i Regionalna) otrzymuje 20% prowizji od sprzedaży online wyżej wymienionych produktów (książki, szkolenia, które są dostępne w sprzedaży na stronie www.kobietaipieniadze.pl). Wielkość sprzedaży każdej z Ambasadorek ewidencjonowana jest przez tzw. indywidualny link afiliacyjny, który niebawem sama założysz. Za jego pośrednictwem weryfikujemy także ilość sprzedanych biletów na kolejne spotkania Twojego Klubu.

Prośba do Ciebie o zapoznania się z poniższymi materiałami i dokumentami. W pierwszej kolejności jest to Regulamin, dzięki któremu możemy się rozliczać finansowo. W drugiej kolejności jest to formularz z Twoimi danymi potrzebnymi do codziennej pracy. Po trzecie jest to wspomniany link afiliacyjny.

Pamiętaj, aby po wykonaniu każdego kolejnego kroku wrócić na tę stronę i wykonać kolejne działania.

1. Uzupełnij formularz osobowy.

2. Obejrzyj, jak samodzielnie założyć swój link afiliacyjny.

Jeśli masz na tym etapie pytania? Napisz: martyna@kobietaipieniadze.pl

Pora założyć Twój KLUB ➡ DOWIEDZ SIĘ JAK TO ZROBIĆ!