Czy chciałbyś opanować tajniki zarabiania, zarządzania, oszczędzania i pomnażania pieniędzy?

kurs online

Moje Pieniądze, Moje Życie

Holistyczny kurs online dla kobiet, o tym, jak zaopiekować się swoim finansowym życiem od początku do końca!

Podróż...

Pamiętam swoje życie, gdy pracowałam w pocie czoła i ciągle mi nie wystarczało. Jeszcze lepiej pamiętam widmo rozwodu i zmartwienie, czy sobie sama poradzę finansowo z dwójką małych dzieci. Te doświadczenia pchnęły mnie w kierunku zmiany, bo wiedziałam, że coś muszę zmienić.

Tylko co? Tylko jak?

Głowa aż pękała mi od pytań, na które początkowo nie znałam odpowiedzi. Ale, gdy zaczęłam szukać... Gdy stałam się otwarta na odpowiedzi, one przyszły.

"Jeśli będziesz skuteczna w zarabianiu, zarządzaniu i pomnażaniu pieniędzy, będziesz równie skuteczna w innych sferach swojego życia."

Dominika Nawrocka
Kobieta i Pieniądze

Takich historii jest wiele...

Historii pełnych smutnych przykładów kobiet, które zaniedbały swoje finanse i doświadczyły życiowych trudności. Dobra wiadomość jest taka, że zawsze możesz zacząć działać i odwrócić ten trend. Podejmowanie odpowiedzialnych decyzji finansowych, budżetowanie, oszczędzanie, inwestowanie i planowanie na przyszłość mogą pomóc Ci uniknąć takich trudności.

Zdobądź wiedzę na temat finansów osobistych, buduj oszczędności i planuj przyszłość. Pamiętaj, że Twoje finanse mają ogromny wpływ na jakość Twojego życia. Zadbaj o swoje finansowe życie i stwórz solidną podstawę dla swojej przyszłości!

Witaj, jestem Dominika

W 2010 roku doświadczyłam życiowego kryzysu, który pchnął mnie w kierunku zadbania o siebie, swoje życie, finansowe życie.

W ekspresowym tempie i za duże pieniądze musiałam nauczyć się tego, czego nie nauczono mnie o finansach osobistych w szkole i w domu. Napisałam na ten temat dwie książki i spotkałam się już z tysiącami kobiet, które wspieram w wzbogacaniu ich życia.

Uczę, jak dobrze zajmować się pieniędzmi, aby żyć lepiej, dostatniej i dłużej! Jestem inwestorką i przedsiębiorczynią, trenerką i założycielką organizacji edukacyjnej "Kobieta i Pieniądze" oraz marki Happy Money, gdzie szkolę pracowników największych korporacji z finansów osobistych. Jestem także ekspertką chętnie zapraszaną przez media np. DDTVN.

Dzisiaj zapraszam Cię w fascynującą podróż, dzięki której poznasz lepiej samą siebie i ulepszysz swoje finansowe życie!

Daję Ci gwarancję, że warto się w nią wybrać!

Dominika Nawrocka
Kobieta i Pieniądze


DDTVN

Zacznij swoją nową podróż już teraz!

Czy chciałabyś zyskać pewność siebie i kontrolę nad swoimi finansami? Czy marzysz o osiągnięciu harmonii finansowej i tworzeniu zdrowej relacji z pieniędzmi? Pragniesz zapewnić sobie finansową niezależność, a jednocześnie cieszyć się pełnym życiem? To możliwe dzięki naszemu holistycznemu kursowi online!

W kursie Online znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Kurs stworzony specjalnie dla kobiet, oferuje kompleksowe podejście do zarządzania finansami od początku do końca. To nie tylko kurs o liczbach i budżetach - to podróż, która pomoże Ci odkryć, jak zaopiekować się swoim finansowym życiem w sposób autentyczny i satysfakcjonujący.

Moje Pieniądze - Moje Życie!

Kobieta i Pieniądze

Self-Care Finansowy

Przekonasz się, że zarządzanie finansami to nie tylko kwestia liczby na koncie bankowym. Nauczysz się dbać o swoje emocje i zrozumiesz, jakie są Twoje wartości finansowe. Odkryjesz, jak zintegrować aspekty emocjonalne, psychologiczne i duchowe z Twoimi celami finansowymi.

Budowanie Fundamentów Finansowych 

Poznasz kluczowe elementy dobrego zarządzania finansami, takie jak budżetowanie, kontrola wydatków, redukcja długów i tworzenie oszczędności. Nauczysz się skutecznie planować swoje finanse, aby osiągnąć stabilność i zabezpieczenie na przyszłość.

Planowanie Przyszłości

Przygotujesz się na spokojną emeryturę i długoterminową stabilność. Nauczysz się strategii planowania finansowego na przyszłość, zrozumiesz zasady inwestowania na emeryturę i zbudujesz solidny fundament dla Twojej przyszłości finansowej.



Był to fantastyczny, ale intensywny czas. Zobaczyłam swoje niezbyt dobre przekonania na temat pieniędzy wyniesione z domu. To, że nie panuję nad budżetem domowym, mieszam budżet firmowy i domowy, nie zabezpieczam swojej emerytury i nie inwestuję. Grzeszków i demonów było sporo, ale do teraz. Dzisiaj wybór należy do mnie - albo coś z tym zrobię, albo nie. Decyzja jest! Chcę zacząć działać! Wiem teraz jak to zrobić!

Dziękuję Tobie za przekazanie mega dużej dawki wiedzy, ale co też ważne, pozytywnej energii. Dziękuję za to, że masz gotowość dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Elżbieta

kursantka



Przyszłam z chaosem w głowie. Pieniądze wpływały i wypływały jak chciały, a ja nie potrafiłam nad tym zapanować. Teraz potrafię zrobić z nimi porządek, posegregować i stworzyć cele.

Widzę już też to, jak mogę zaplanować wydatki i inwestycje, by w przyszłości osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i wolność finansową dla samej siebie.

Lęk o przyszłość zastąpiłam ciekawością, optymizmem, że niezależnie od budżetu moje pieniądze mogą zarobić na moją przyszłość już dzisiaj."

Daria

KURSANTKA

Jeśli?

Szukasz przewodnika, który od początku do końca przeprowadzi cię przez meandry finansów osobistych, to jesteś w dobrym miejscu. Kurs online "Moje Pieniądze, Moje Życie" został tak skonstruowany, aby pomóc ci samodzielnie poukładać wszystkie finansowe sprawy.

Zyskasz Bezpieczeństwo, bo zapanujesz nad swoim finansowym życiem. Niezależność, bo będziesz panią swojego finansowego losu.  Odwagę, bo dzięki wsparciu pieniędzy zrealizujesz swoje plany i marzenia. Szczęście, bo w końcu będziesz żyła tak jak chcesz! 

Chcesz zajrzeć do Środka?

Zobacz dokładnie, z czego składa się kurs online. Odblokuj bezpłatnie pierwszą lekcję!

10 Modułów

Ponad 45 obszernych lekcji wyjaśniających wszystko prostym językiem.

Holistyczne podejście

Kompleksowe podejście do tematu finansów osobistych. Wszystko w jednym miejscu.

Video, TXT, PDF, XLS

Różne formaty treści, dzięki czemu twoja nauka będzie bardzie efektywna.

Wszystko czego potrzebujesz!

Kurs online, który pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by stać się prawdziwą mistrzynią swoich finansów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności, ten kurs jest dla Ciebie!

Program Kursu Online "Moje Pieniądze, Moje Życie"

Program kursu został tak opracowany, abyś w jak najkrótszym czasie pozyskała maksimum praktycznej wiedzy. Wszystko po to, abyś mogła odrazu wiedzę wdrażać w życie.


Kurs składa się z 10 obszernych modułów, a te z kolei z lekcji video, tekstowych z ćwiczeniami i dodatkami.


Całość znajduje się na przyjaznej platformie online, do której otrzymasz dostęp 24/7. Możesz wracać kiedy chcesz i gdzie chcesz. Masz gwarancję dostępu i bieżących aktualizacji.


Kupując dostęp do kursu dołączasz do grona kobiet, które nie tylko chcą, ale też działają w imię swoich marzeń o finansowo wolnym życiu.


Kliknij i rozwiń. Zajrzyj do każdego z modułów!

"Zrozum to: pieniądze i finanse zawsze będą Ci towarzyszyły. To nie jest Twoje hobby i to nie jest coś, czym należy się zajmować raz czy dwa razy do roku. To trwała i ciągle żywa sprawa."

Kim Kiyosaki

Inwestorka i autorka książek

Zyskasz!

Pokażę ci, jak wiedza na temat pieniędzy wpłynie pozytywnie na aktualny stan twoich finansów. Dowiesz się, jak szybko i skutecznie ograniczyć wydatki i zarabiać większe pieniądze.

Dowiesz się, jak przygotować coś więcej niż plan na odkładanie na emeryturę. Odkryję przed Tobą swoje najskuteczniejsze strategie na dostatnie życie!

Chcę być twoją przewodniczką po świecie pieniędzy. Pozwól, że podzieję się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Obiecuję, że będzie ekscytująco i skutecznie!

  • Zrobisz coś ważnego dla siebie i swojej rodziny
  • Nauczysz się najskuteczniejszej metody zarządzania pieniędzmi
  • Dowiesz się, jak kontrolować wydatki i zwiększać przychody
  • Dowiesz się, jak wyjść z długów i wyrwać się ze spirali złych kredytów
  • Dowiesz się, jak zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo

Twoja inwestycja

Polecane!

Kurs Online "Moje Pieniądze, Moje Życie"

Kompleksowe podejście do finansów osobistych. Wszystko co potrzebujesz, aby opanować tę sferę swojego życia.

Wygodna platforma edukacyjna, z której możesz korzystać kiedy i gdzie chcesz. Otrzymujesz bezterminowy dostęp do kursu.

10 obszernych modułów, 45 lekcji video wraz z opisami, ćwiczenia, zadania PDF

1497 zł

12610 zł



Bardzo profesjonalne przekazanie wiedzy, dzielenie się doświadczeniami inwestycyjnymi, wspaniała atmosfera, najwyższy poziom!

Warto być zadbaną finansowo!

Sylwia

kursantka



Bardzo dobrze spędzony czas i jedna z lepszych inwestycji w rozwój osobisty, poprawę sytuacji finansowej, a co za tym idzie osiągnięcie spokoju i szczęścia.

Takie kursy powinny być obowiązkowe w każdej szkole!

Jolanta

KURSANTKA

Twoje pieniądze, twoje życie!

>
Success message!
Warning message!
Error message!