Znajdź swój finansowy geniusz i zarabiaj!

Program

Money+

Tego szukam!

Pamiętasz takie momenty?

Pamiętasz takie momenty w swoim życiu, gdy wszystko szło po grudzie? A pamiętasz takie chwile, gdy wszystko się układało?


Każdy z nas ma w sobie pewien geniusz finansowy. Kiedy to sobie uświadomisz i zaczniesz działać według niego, nagle okaże się, że pieniądze przychodzą łatwo i przyjemnie.


Pracujemy w programie na narzędziu The Millionaire Master Plan Test autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, z którego już skorzystało setki tysięcy osób na całym świecie. Sztuką jest następnie wykorzystać wiedzę z testu, stworzyć plan działania i wdrożyć wytyczne. Dlatego program MONEY+ wykorzystuje narzędzie, ale także doświadczenie, mądrość i wiedzę finansową głównej mentorki programu i jej narzędzia dodatkowe. Czegoś takiego jeszcze nie było!


Możesz działać sama, ale dołączając do programu MONEY+ osiągniesz efekty finansowe szybciej, pewniej i skuteczniej.

Dołącz do programu, a poznasz swój finansowy geniusz, nauczysz się go wykorzystywać i w końcu wszystko będzie szło gładko!

Idę dalej!

Money Plus

Co znajdziesz w programie

Narzędzia

W programie znajdziesz wskazówki w języku polskim jak skorzystać z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona: Test Strategii Milionera i Latarnia Bogactwa.

Wsparcie doświadczonego eksperta w zakresie finansów, biznesu i mentoringu finansowego, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz wiedzę i osiągniesz rezultaty.

Mentoring

Moc grupy i społeczności, która w tym samym czasie będzie pracowała nad swoim finansowym geniuszem. Dzięki czemu zyskasz nowe spojrzenie na swoje możliwości.

Społeczność

Tego szukam!

Od 2013 roku korzystam z narzędzi autorstwa Rogera Jamesa Hamiltona, tak jak setki tysięcy innych osób na świecie, które chcą maksymalnie wykorzystać swój potencjał i geniusz w drodze do bogactwa.


Dzięki udziałowi w programie dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać swoje mocne strony. A wszystko to dzięki narzędziom, wiedzy, wsparciu i działaniu!

Prowadząca program

Dominika Nawrocka

Dominika Nawrocka, ekspertka ds. finansów osobistych. Założycielka organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze" www.kobietaipieniadze.pl

Co zyskasz dzięki programowi

Poznasz, zrozumiesz i wykorzystasz swój finansowy geniusz!

Każdy jest geniuszem

Każdy z nas ma w sobie pewien finansowy geniusz. Kiedy to sobie uświadomisz, odkryjesz własny wewnętrzny system sterowania. W końcu zaczniesz działać i zarabiać skutecznie.

Wytyczne

W dzisiejszym świecie potrzebujesz wytycznych dostosowanych do twoich potrzeb finansowych, do ciebie i do twojego finansowego geniuszu.

Działanie

Stosując strategię finansowego działania dopasowaną do ciebie osiągniesz wszystkie cele, również te poza finansowe. Rozwiniesz się całościowo.

Zarabiaj pieniądze na miarę swojego geniuszu!

Tak!

Co dokładnie otrzymujesz w programie

Czterotygodniowy program edukacyjno - mentoringowy

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Sesje Pytań & Odpowiedzi na żywo na grupie

Stały dostęp do mentorki i prowadzącej program

Program, którego celem jest systematyczna praca nad odkryciem, poznaniem i zrozumieniem swojego finansowego geniuszu. Poznanie mocnych stron, zapoznanie się z ich możliwościami w zakresie budowy finansowego prosperity. Konkretne wskazówki, mające na celu właściwe ukierunkowanie do wzrostu przychodów.

Cotygodniowe spotkania na żywo (wtorki, start godz. 20:00) całej grupy kursantek, w czasie których omawiane są cotygodniowe zadania, udzielane indywidualne wskazówki, z których korzystają wszyscy. Networking i wsparcie grupy, co przekłada się na nowe relacje, nowe kontakty i możliwości, jakie płyną z poznania wartościowych osób.

Zamknięta grupa na Facebooku dla wszystkich kursantek, gdzie publikowane są zadania i wskazówki do wykonania w danym tygodniu. To również miejsce do wymiany informacji, zadania pytań i dzielenia się swoimi wnioskami i refleksjami. Grupa pozostaje również aktywna po zakończeniu programu, dzięki czemu kursantki kontaktują się i utrzymują relacje.

Prowadząca program to jednocześnie mentorka finansowa dla wszystkich kursantek. To osoba doświadczona w zakresie finansów osobistych i firmowych, która dzieli się swoją wiedzą, doradza, wskazuje najlepsze rozwiązania, motywuje i dyscyplinuje do działania i wdrażania nowej wiedzy. Jej wkład jest nieocenioną wartością tego programu.

Zacznij korzystać ze swoich mocnych stron!

Dokładnie tak!

Co mówią uczestniczki poprzedniej edycji programu

Wejdź do programu i odmieć swoje finansowe życie!

Wchodzę!

1 tydzień

2 tydzień

3 tydzień

4 tydzień

 • Praca nad zmianą dotychczasowych przekonań na swój temat w kontekście skuteczności finansowej na te właściwe poparte wynikami testu
 • OCZEKIWANY EFEKT: Nowe spojrzenie na siebie i swoje talenty w zakresie finansów i zwiększania przychodów. Odnalezienie właściwego miejsca dla siebie
 • Zdefiniowanie Misji Swojej Finansowej Przyszłości i określenie nowych celów finansowych.
 • Analiza cz. 2 wyników testu dotyczącej aktualnego poziomu finansowego każdej kursantki
 • OCZEKIWANY EFEKT: Zdiagnozowanie swojej bieżącej sytuacji finansowej i wskazówki do jej ulepszenia (wejście na kolejny poziom)
 • Praca nad planem, mającym na celu zmianę obecnej sytuacji finansowej w oparciu o Geniusz Finansowy
 • Opracowanie rocznego Planu Lotu w oparciu o cel finansowy, kluczowe działania i wskazówki do realizacji przez kolejne 12 miesięcy.
 • OCZEKIWANY EFEKT: Jasna wizja nowej finansowej rzeczywistości, która ma się zmienić w ciągu roku po wykonaniu zaplanowanych działań z wykorzystaniem Geniuszu Finansowego
 • Praca z narzędziem The Millionaire Master Plan Test i wynikami testu
 • Analiza cz. 1 wyników testu indywidualnie i grupowo podczas sesji na żywo
 • OCZEKIWANY EFEKT: Poznanie swojego typu Geniuszu Finansowego, formuły sukcesu i formuły porażki. Pierwsze wskazówki do wdrożenia w życie

Zarabiaj pieniądze na miarę swojego geniuszu!

Dołącz do programu Money Plus

Dołączam za 1997 zł!

Plan: Money PLUS

Plan: Money SOLO

Całkowita wartość: 4193 zł

Dołączam za 197 zł!

Czterotygodniowy program edukacyjno - mentoringowy (wartość: 1997 zł)

Zamknięta grupa na Facebooku i stały dostęp do mentorki (wartość: 897 zł)

Cztery sesje Pytań & Odpowiedzi na żywo na grupie (wartość: 1299 zł)

Czterotygodniowy program edukacyjno - mentoringowy (wartość: 1997 zł)

Zamknięta grupa na Facebooku i stały dostęp do mentorki (wartość: 897 zł)

Cztery sesje Pytań & Odpowiedzi na żywo na grupie (wartość: 1299 zł)

Indywidualna sesja: audyt potencjału finansowego (wartość: 499 zł)

Dwie indywidualne sesje online z prowadzącą program (wartość: 1999 zł)

Exit Interview po zakończeniu programu i ustalenie planu działania (wartość: 499 zł)

Całkowita wartość: 7190 zł

Możliwość płatności ratalnych

Plan: Money SOLO

Jeśli masz pytania, zadaj je!

Nie jesteś pewna, czy program jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną ⤵

Umów się!

Uwaga!

Program rusza 19 maja 2020!

Dołączam!

Do zamknięcia zapisów pozostało ⤵

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Copyright © 2020 - Dominika Nawrocka SKY IS THE LIMIT LTD