Wolność Finansowa na Wyciągnięcie Ręki

Odkryj Sekret Wspierających Przekonań Finansowych!

Dołącz do kursu online "Myśli warte miliony"!

Przeprogramujesz swoje obecne przekonania na te, które dadzą Ci miliony!

Wartość: 2490 zł
Kupuję za 370 zł!

Zaprogramuj się takimi myślami i przekonaniami, aby otworzyć się w końcu na duże pieniądze!

Nauczysz Się Technik Przeprogramowania Umysłu: Poznasz skuteczne metody i techniki, które pozwolą Ci zmienić swoje negatywne przekonania na pozytywne i produktywne myśli. Dzięki temu otworzysz się na nowe możliwości zarabiania i akumulowania bogactwa.

Rozwiniesz Pozytywne Nastawienie do Bogactwa i Sukcesu: Skupisz się na budowaniu pozytywnego nastawienia do pieniędzy, bogactwa i osobistego sukcesu. Dowiesz się, jak przyciągać dobrobyt, myśląc o nim w pozytywny i konstruktywny sposób.

Zrozumiesz, Jak Przekonania Wpływają na Twoje Finanse: Zdobędziesz wiedzę na temat tego, jak przekonania finansowe wpływają na Twoje decyzje i zachowania ekonomiczne, a tym samym na Twoją zdolność do zarabiania pieniędzy.

Stworzysz Własny Plan Działania do Zarabiania Milionów: Opracujesz indywidualny plan działania, wykorzystując nowe przekonania i sposoby myślenia, aby osiągnąć konkretne cele finansowe i zacząć zarabiać miliony.

Dominika Nawrocka, autorka kursu

Wiodąca polska ekspertka finansów osobistych, edukatorka i trenerka finansowa. Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. CEO Happy Money, która wspiera pracodawców w zakresie wellbeingu finansowego pracowników.

Autorka książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka i trenerka finansowa. Czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

To jak myślisz o pieniądzach, wpływa na to, jak następnie z nimi postępujesz. Możesz mieć głowę nabitą wiedzą z książek, ale bez odpowiedniego nastawienia i przekonań nie będziesz potrafiła z nich zrobić użytku. Dlatego tak ważne jest to, aby myśleć właściwie o pieniądzach, być na nie mentalnie otwartą i głęboko wierzyć w swoje powodzenie. Pokażę Ci, jak to zrobić!

Dominika zmieniłaś moje życie. Od kiedy zmieniłam swoje podejście do pieniędzy, wszystko się zmieniło. Lubię pieniądze, a one lubią mnie. Zarabiam je z przyjemnością, a one ochoczo do mnie płyną. Dziękuję!

Iwona

POLECANE!

Kurs online: Myśli warte miliony

Celem kursu jest wyposażenie cię w wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie przeprogramować swoje przekonania finansowe!

  • Dostęp do wiedzy online 
  • Nauka w dowolnym czasie i miejscu 24/7
  • Nieograniczony dostęp do platformy online

Wartość: 2490 zł

370 zł

Bardzo polecam szkolenia u Dominiki. Bardzo dużo wiedzy i do tego praktycznej, a nie teoretycznej!

Jolanta

Dzięki tej wiedzy przeprogramujesz swoje przekonania finansowe, zyskując umiejętności do zarabiania i oszczędzania pieniędzy w skuteczniejszy sposób!

>
Success message!
Warning message!
Error message!