Ucz się w dowolnym miejscu i czasie. Kursy online i nagrania szkoleń online!

Kurs online: Inwestowanie w instrumenty finansowe. Nowość!

Dzięki kursowi dowiesz się wszystkiego co potrzeba na dobry początek inwestowania w instrumenty finansowe. Co potrzebujesz, aby lokować swoje pieniądze na rynku kapitałowym bez wychodzenia z domu. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Wprowadzenie do kryptowalut. Nowość!

Dowiesz się, na czym polega technologia blockchain, Bitcoin i jak można kupować kryptowaluty. Jeśli dzisiaj nie masz pojęcia na ten temat, to ten kurs jest dla ciebie. Poznasz kluczowe aspekty, dzięki którym będziesz mógł/a rozpocząć inwestowanie. Kurs dla początkujących. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Budżet domowy

Jeśli chcesz w końcu nauczyć zajmować się budżetem domowym, planować i ewidencjonować wydatki, to ten kurs jest dla ciebie obowiązkowy! Dzięki udziałowi w kursie zyskasz wiedzę, umiejętności i kontrolę nad pieniędzmi.

Kurs online: Inkubator Ekspertek

Zwiększ swoje zarobki, zostań dobrze zarabiającą ekspertką i pracuj na własnych warunkach! Inkubator Ekspertek to zaawansowany kurs online dla osób, które chcą zbudować swoją przewagę konkurencyjną na bazie swojej eksperckiej wiedzy.

Kurs online: Finansowy Geniusz

Chcesz odkryć swój Finansowy Geniusz, poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością? Kurs online dla osób, które chcą zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje.

Kurs online: Czas to pieniądz

Chcesz osiągnąć spektakularne efekty finansowe dzięki niezwykłej metodzie zarządzania swoim czasem? Dzięki wiedzy z kursu online "Czas to pieniądz" nauczysz się pogodzić czas i pieniądze ze sobą. Im bardziej zgrana będzie to para, tym lepsze będziesz mieć rezultaty. Im lepiej wykorzystasz czas, tym więcej będziesz mieć pieniędzy. Im mądrzej wykorzystasz pieniądze, tym lepiej i przyjemniej wykorzystasz czas.

Kurs online: Elementarz Rodzica

Jak zacząć edukację finansową swojego dziecka? Dzięki wiedzy z kursu zyskasz dzieci zaradne finansowo w dorosłym życiu. Zainwestuj w swoją wiedzę, a potem czas i zaangażowanie w edukację finansową swojego dziecka!

Kurs online: Jak mentalnie przygotować się do zarabiania dużych pieniędzy

Szukasz odpowiedzi na pytanie "Jak mentalnie przygotować się do zarabiania dobrych pieniędzy?" Skończysz z obiekcjami i blokadami. Otworzysz się w końcu i zaczniesz zarabiać dobre pieniądze!

Nagrania prelekcji z konferencji "Kobieta i nieruchomości"

Skorzystaj z wiedzy ekspertów od inwestowania w nieruchomości. Chcesz inwestować, ale nie wiesz, jak sprawnie i bez przykrych niespodzianek rozpocząć pomnażanie pieniędzy? A może zastanawiasz się, w jak uniknąć ryzyka i straty Dowiedz się, od jakich kwot można już inwestować w nieruchomości i jak skorzystać z dostępnych na rynku możliwości. Swoją wiedzą podzielą się eksperci od inwestowania!

Nagranie szkolenia online: Finanse w związku

Zbuduj finansową harmonię w swoim związku! Jak nie dopuścić do konfliktów, stresu, a nawet rozstań z powodu pieniędzy? Zapoznaj się z nagraniem szkolenia online, a dowiesz się jak rozmawiać w domu otwarcie i konstruktywnie o pieniądzach, jak współpracować na co dzień z partnerem, aby żyło się dobrze i dostatnio oraz o narzędziach i metodach do wspólnej obsługi budżetu domowego!

Nagranie szkolenia online: Jak wycenić swoją pracę

Szukasz odpowiedzi na pytanie: jak wycenić swój czas pracy, wiedzę i kompetencję, produkty i usługi? Dzięki nagraniu ze szkolenia online dowiesz się: jak wycenić swoją pracę, gdy sprzedajesz wiedzę, kompetencję i czas na etacie, jak wycenić swoje usługi i produkty, które oferujesz w swojej firmie, jak wycenić swoją ekspercką wiedzę, lata doświadczenia i oszacować rynkowe możliwości.

Nagranie szkolenia online: Poduszka finansowa w biznesie

Poduszka finansowa chroni na wypadek zmniejszenia lub utraty przychodów. Przygotuj się! Dzięki nagraniu ze szkolenia online dowiesz się, jak zarządzać budżetem firmowym, aby zabezpieczyć się finansowo na kolejne kryzysy gospodarcze, skąd brać pieniądze na budowę poduszki finansowej i w jakich sytuacjach możesz z niej skorzystać, jak i czy wykorzystać pieniądze zgromadzone na wypadek utraty lub zmniejszenia przychodów.

Nagranie szkolenia online: Strategia przychodowa w biznesie

Jako przedsiębiorca, cały czas szukasz sposobów na to, jak zwiększyć przychody w firmie? Z nagrania szkolenia online dowiesz się: jak wycisnąć więcej przychodów ze swojej firmy, jak i gdzie szukać nowych źródeł przychodów, jak zarabiać pieniądze na swojej wiedzy.

Nagranie szkolenia online: Płynność finansowa w biznesie

Jak utrzymać płynność finansową firmy mimo kryzysu? Z nagrania szkolenia online dowiesz się: jak przeprowadzić analizę tego co się dzieje finansowo w twojej firmie, jak opracować strategię na wzmocnienie tego co działa w twojej firmie, jak utrzymać przychody na wysokim poziomie, a koszty na niskim.

Nagrania prelekcji z konferencji "Kobieta i inwestowanie"

Wejdź w świat inwestowania na runku kapitałowym z pomocą wiedzy ekspertów! Skorzystaj z wiedzy ekspertów, którzy 22 czerwca 2021 roku wyjaśnili: Zanim zaczniesz inwestować, uporządkuj domowe finanse [Wstęp do inwestowania]. Fundusze inwestycyjne [Jakie są zalety inwestowania w fundusze?]. ETFy [Automatyczny sposób inwestowania pieniędzy?]. Bitcoiny [Co to znaczy kopać pieniądze w internecie?].

Kurs online: Zarabiaj we własnej firmie

Naucz się zarządzać firmowym budżetem, abyś przede wszystkim ZARABIAŁA, jako właścicielka. Jeśli do tej pory nie wypłacasz sobie regularnie pensji, ciągle jesteś na końcu "firmowego łańcucha pokarmowego", to koniecznie musisz to zmienić. Weź udział w kursie online "Zarabiaj we własnej firmie" i zapomnij już o "głodnych" miesiącach we własnym biznesie!

Nagrania prelekcji z konferencji "Kobieta i emerytura"

Jak zadbać o swoją prywatną emeryturę, gdy nie wiemy od czego zacząć? Obejrzyj nagrania wystąpień ekspertów, którzy wprowadzą cię w świat realiów państwowej emerytury oraz takich możliwości rynkowych jak IKE, IKZE, PPK, PPE czy inwestowania w nieruchomości z myślą o zabezpieczeniu emerytalnym.

Po więcej zapraszamy do naszego sklepu online!

Edukacja finansowa dla kobiet

  • Książki drukowane i ebooki na temat finansów osobistych dla kobiet
  • Szkolenia stacjonarne z finansów osobistych dla kobiet
  • Szkolenia online z finansów osobistych dla kobiet
>
Success message!
Warning message!
Error message!