Finansowe kursy online. Ucz się w dowolnym miejscu i czasie!

Kurs online: Inwestowanie w instrumenty finansowe. Nowość!

Dzięki kursowi dowiesz się wszystkiego co potrzeba na dobry początek inwestowania w instrumenty finansowe. Co potrzebujesz, aby lokować swoje pieniądze na rynku kapitałowym bez wychodzenia z domu. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Wprowadzenie do kryptowalut. Nowość!

Dowiesz się, na czym polega technologia blockchain, Bitcoin i jak można kupować kryptowaluty. Jeśli dzisiaj nie masz pojęcia na ten temat, to ten kurs jest dla ciebie. Poznasz kluczowe aspekty, dzięki którym będziesz mógł/a rozpocząć inwestowanie. Kurs dla początkujących. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Budżet domowy

Jeśli chcesz w końcu nauczyć zajmować się budżetem domowym, planować i ewidencjonować wydatki, to ten kurs jest dla ciebie obowiązkowy! Dzięki udziałowi w kursie zyskasz wiedzę, umiejętności i kontrolę nad pieniędzmi.

Kurs online: Inkubator Ekspertek

Zwiększ swoje zarobki, zostań dobrze zarabiającą ekspertką i pracuj na własnych warunkach! Inkubator Ekspertek to zaawansowany kurs online dla osób, które chcą zbudować swoją przewagę konkurencyjną na bazie swojej eksperckiej wiedzy.

Kurs online: Finansowy Geniusz

Chcesz odkryć swój Finansowy Geniusz, poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością? Kurs online dla osób, które chcą zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje.

Kurs online: Czas to pieniądz

Chcesz osiągnąć spektakularne efekty finansowe dzięki niezwykłej metodzie zarządzania swoim czasem? Dzięki wiedzy z kursu online "Czas to pieniądz" nauczysz się pogodzić czas i pieniądze ze sobą. Im bardziej zgrana będzie to para, tym lepsze będziesz mieć rezultaty. Im lepiej wykorzystasz czas, tym więcej będziesz mieć pieniędzy. Im mądrzej wykorzystasz pieniądze, tym lepiej i przyjemniej wykorzystasz czas.

Kurs online: Elementarz Rodzica

Jak zacząć edukację finansową swojego dziecka? Dzięki wiedzy z kursu zyskasz dzieci zaradne finansowo w dorosłym życiu. Zainwestuj w swoją wiedzę, a potem czas i zaangażowanie w edukację finansową swojego dziecka!

Kurs online: Jak mentalnie przygotować się do zarabiania dużych pieniędzy

Szukasz odpowiedzi na pytanie "Jak mentalnie przygotować się do zarabiania dobrych pieniędzy?" Skończysz z obiekcjami i blokadami. Otworzysz się w końcu i zaczniesz zarabiać dobre pieniądze!

Kurs online: Zarabiaj we własnej firmie

Naucz się zarządzać firmowym budżetem, abyś przede wszystkim ZARABIAŁA, jako właścicielka. Jeśli do tej pory nie wypłacasz sobie regularnie pensji, ciągle jesteś na końcu "firmowego łańcucha pokarmowego", to koniecznie musisz to zmienić. Weź udział w kursie online "Zarabiaj we własnej firmie" i zapomnij już o "głodnych" miesiącach we własnym biznesie!

Po więcej zapraszamy do naszego sklepu online!

Edukacja finansowa dla kobiet

  • Książki drukowane i ebooki na temat finansów osobistych dla kobiet
  • Szkolenia stacjonarne z finansów osobistych dla kobiet
  • Szkolenia online z finansów osobistych dla kobiet
>
Success message!
Warning message!
Error message!