Finansowe kursy online. Ucz się w dowolnym miejscu i czasie!

Kurs online: Mój Pierwszy Budżet Domowy

Jeśli chcesz w końcu nauczyć zajmować się budżetem domowym, planować i ewidencjonować wydatki, to ten kurs jest dla ciebie obowiązkowy! Dzięki udziałowi w kursie zyskasz wiedzę, umiejętności i kontrolę nad pieniędzmi.

Kurs online: Myśli Warte Miliony

Zaprogramuj się takimi myślami i przekonaniami, aby otworzyć się w końcu na duże pieniądze! To jak myślisz o pieniądzach, wpływa na to, jak następnie z nimi postępujesz. Możesz mieć głowę nabitą wiedzą z książek, ale bez odpowiedniego nastawienia i przekonań nie będziesz potrafiła z nich zrobić użytku. Dlatego tak ważne jest to, aby myśleć właściwie o pieniądzach, być na nie mentalnie otwartą i głęboko wierzyć w swoje powodzenie. Pokażę Ci, jak to zrobić!

Kurs online: Wyceń Swoją Wartość

Odkryj Sekrety Wysokich Wynagrodzeń i Stawek - Twój Klucz do Sukcesu Finansowego! Dzięki wiedzy z kursu online dowiesz się, jak dokładnie ocenić swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę, aby móc negocjować wynagrodzenie, na które naprawdę zasługujesz.

Kurs online: Cel na Milion

Jeśli chcesz zarabiać dużo pieniędzy, to musisz dokładnie określić to "dużo" kwotowo. Ale jak to zrobić? Jak doprecyzować taką kwotę? Jak ją wyliczyć? Pokażę Ci to w moim autorskim kursie online! Dzięki temu będziesz wiedzieć do czego dążysz, jaką drogę wybrać i kiedy osiągniesz swój finansowy sukces!

Kurs online: Mistrzowskie Oszczędzanie

Uwolnij się od wyrzutów sumienia, stresu i przekonania, że oszczędzanie to ciągłe odmawianie sobie wszystkiego. Oszczędzanie to efekt działań, które podejmujesz każdego dnia. To zestaw nawyków i konkretna strategia działania, dzięki którym z czasem oszczędzanie staje się naturalne, jak jazda na rowerze. Możesz się tego nauczyć dzięki kursowi Mistrzowskie Oszczędzanie!

Kurs online: Wyjdź na Prostą!

Nauczysz się planować, jak pozbyć się raz na zawsze długów konsumpcyjnych. Zdobędziesz praktyczną wiedzą, dzięki której opanujesz stres i włączysz na nowo racjonalne podejście do rozwiązania problemu nadmiernego zadłużenia.

Kurs online: Finansowy Geniusz

Chcesz odkryć swój Finansowy Geniusz, poznać swoje mocne finansowe strony i zacząć wreszcie zarabiać z lekkością? Kurs online dla osób, które chcą zarabiać pieniądze w oparciu o swoje naturalne predyspozycje.

Kurs online: Finansowe Królestwo, czyli finanse dla par

Dołączcie do kursu online "Finansowe Królestwo" stworzonego przez praktyków! Nauczycie się efektywnie komunikować w kwestiach finansowych. Będziecie wspólnie planować budżet, oszczędzać i inwestować, aby osiągać zarówno indywidualne, jak i wspólne cele finansowe! Kurs dla par.

Kurs online: Edukacja Finansowa Dziecka

Jak zacząć edukację finansową swojego dziecka w domu? Dzięki wiedzy z kursu zyskasz dzieci zaradne finansowo w dorosłym życiu. Zainwestuj w swoją wiedzę, a potem czas i zaangażowanie w edukację finansową swojego dziecka!

Kurs online: Moje Pieniądze, Moje Życie

Kompleksowy kurs online dla kobiet, o tym, jak zaopiekować się swoim finansowym życiem od początku do końca! 10 obszernych modułów tematycznych, które przeprowadzają przez kluczowe aspekty finansów osobistych.

Kurs online: Zostań Rentierką. Inwestowanie w nieruchomości

Dowiesz się, że inwestując w nieruchomości, możesz osiągnąć finansową niezależność i stać się rentierką, utrzymując się wyłącznie z przychodów z wynajmu swoich nieruchomości, zamiast z pracy zawodowej. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Inwestowanie na Rynku Kapitałowym

Kompleksowy kurs na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne, akcje, obligacje, ETFy, dzięki któremu krok po kroku poznasz, zrozumiesz i nauczysz się, jak pomnażać swój kapitał na rynku kapitałowym. Kurs dla średniozaawansowanych.

Kurs online: Inwestowanie w instrumenty finansowe

Dzięki kursowi dowiesz się wszystkiego co potrzeba na dobry początek inwestowania w podstawowe instrumenty finansowe. Co potrzebujesz, aby lokować swoje pieniądze na rynku kapitałowym bez wychodzenia z domu. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Wprowadzenie do kryptowalut

Dowiesz się, na czym polega technologia blockchain, Bitcoin i jak można kupować kryptowaluty. Jeśli dzisiaj nie masz pojęcia na ten temat, to ten kurs jest dla ciebie. Poznasz kluczowe aspekty, dzięki którym będziesz mogła rozpocząć inwestowanie. Kurs dla początkujących.

Kurs online: Zarabiaj we własnej firmie

Naucz się zarządzać firmowym budżetem, abyś przede wszystkim ZARABIAŁA, jako właścicielka. Jeśli do tej pory nie wypłacasz sobie regularnie pensji, ciągle jesteś na końcu "firmowego łańcucha pokarmowego", to koniecznie musisz to zmienić. Weź udział w kursie online "Zarabiaj we własnej firmie" i zapomnij już o "głodnych" miesiącach we własnym biznesie!

Kurs online: Marka i Biznes Online

Nauczysz się, jak zbudować i utrzymywać silną markę osobistą i online, która przyciągnie klientów i zapewni ci niewyczerpalne źródło pieniędzy! Kurs dla osób, które chcą uruchomić od zera swój projekt online oparty na wiedzy i edukacji. Skopiuj mój pomysł i zobacz, jak zbudowałam Kobietę i Pieniądze! Kurs dla początkujących.

Kurs online: Edukacyjne Produkty Cyfrowe

Dowiesz się, jak przenieść swoją wiedzę do produktów cyfrowych, takich jak ebooki i kursy online i zarabiać na nich bez końca! Dzięki tej wiedzy stworzysz produkty cyfrowe, generujące dochód pasywny i zapewniające zarobek nawet w trakcie snu! Kurs dla początkujących.

Kurs online: Turbo Produktywność

Jak osiągać więcej, więcej przy tych samych albo mniejszych nakładach czasu i pracy? Jak to możliwe, że niektórzy zdają się robić więcej w ciągu kilku godzin, niż inni przez cały dzień? “Turbo Produktywność” to kurs online, który nie tylko odpowie na to pytanie, ale też wyposaży Cię w narzędzia i techniki, dzięki którym Twoja efektywność osiągnie zupełnie nowy poziom. 

Kurs online: Szkoła Edukatorek Finansowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dzielić się wiedzą finansową z dorosłymi uczniami, którzy chętnie sami zapłacą za Twoją wiedzę, to Szkoła Edukatorek Finansowych jest dla Ciebie. Dołącz, a opanujesz fundamenty finansów osobistych, stworzysz swój projekt edukacyjny i nauczysz się na nim zarabiać.

Pakiet

Moc Zarabiania Pieniędzy

Nauczę Cię zarabiania, zarządzania, oszczędzania i pomnażania pieniędzy, abyś mogła robić to co chcesz, a nie musisz. Masz jedno życie i prawo do dobrobytu, wolności i radości!

Po więcej zapraszamy do naszego sklepu online!

Edukacja finansowa dla kobiet

  • Ebooki na temat finansów osobistych
  • Szkolenia z finansów osobistych
  • Narzędzia wspierające zarządzanie pieniędzmi
>
Success message!
Warning message!
Error message!