Ochroń to co jest dla Ciebie najcenniejsze!

Zadbaj finansowo o siebie i swoją rodzinę dzięki dobremu planowi ochronnemu. Skorzystaj z bezpłatnego Plannera Ubezpieczeniowego online i pobierz plan działania!

OCHROŃ finansowo SWOJĄ RODZINĘ


Zadbaj o to co masz najcenniejsze:

życie i zdrowie!

Każdego dnia spotykamy się z dramatami kobiet, których finansowy świat zawalił się po tym, gdy odszedł mąż i główne źródło utrzymania. Załamuje się budżet domowy, pojawia się bieda, rezygnacja z dotychczasowego życia. A czasami długi, których nie sposób spłacić do końca życia.  Dlaczego tak się dzieje?

Brak odpowiednich zabezpieczeń finansowo - ubezpieczeniowych doprowadza polskie rodziny często do dramatycznych sytuacji życiowych. Kobiety i dzieci są najczęściej pokrzywdzonymi finansowo w sytuacji śmierci lub choroby lepiej zarabiających mężów lub partnerów. Dobry plan ochrony życia i zdrowia to absolutna podstawa bezpieczeństwa finansowego, o jakie powinniśmy sami zadbać.

Czy ty masz już taką ochronę?


Dominika Nawrocka

Założycielka Kobiety i Ubezpieczenia

Jak działa planner?

Planner Ubezpieczeniowy to aplikacja online, której zadaniem jest wsparcie w precyzyjnym i samodzielnym zaprojektowaniu planu ubezpieczeniowego dla ciebie i twojej rodziny, 

A mówiąc wprost, chodzi o to, aby każdy z nas mógł samodzielnie stworzyć optymalny plan ochrony swojego życia i zdrowia, który następnie zrealizuje poprzez wykupienie odpowiednich polis ubezpieczeniowych.

Wszystko po to, aby zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę na wypadek utraty życia lub poważnego zachorowania.

Dzięki Plannerowi Ubezpieczeniowemu unikniesz pułapek i nietrafionych decyzji finansowych!

Otwórz planner online

Zaakceptuj regulamin i podaj miesiąc i rok urodzenia osoby, dla której będzie tworzony plan ochronny

Określ swoje potrzeby

Oszacuj swoje potrzeby ochronne w zakresie życia i zdrowia. Zmieniaj parametry i kwotę składki pod swoje potrzeby

Pobierz bezpłatny plan

Podaj swój adres email, na który otrzymasz w ciągu minuty swój bezpłatny raport z dedykowanym planem w formacie PDF


Kobieta i ubezpieczenia

Zadbaj o to co masz najcenniejsze:

życie i zdrowie!

Kobieta i Ubezpieczenia to unikalne połączenie nowoczesnych narzędzi online i wsparcia doradczego skierowanego głównie do kobiet, aby pomóc im zabezpieczyć finansowo siebie i rodzinę na wypadek śmierci lub ciężkiego zachorowania.

Kobiece wsparcie


Jedyne w swoim rodzaju wsparcie sytuacji kobiet i zrozumienie ich potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej

Kobiece zrozumienie


Autentyczne poznanie potrzeb i zagrożeń kobiet, dzięki czemu możliwe jest dobranie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej dla rodziny

Kobiece doradztwo


Doradztwo doświadczonych życiowo i finansowo konsultantek, które wzięły sprawy w swoje ręce, a teraz wspierają inne kobiety

Zadbaj o ochronę życia i zdrowia swojej rodziny!

Otwórz planner online, wypełnij informacje i zamów spersonalizowany, bezpłatny plan. Dzięki temu będziemy mogli dopasować odpowiednie ubezpieczenie do twoich indywidualnych potrzeb. Po zamówieniu planu skontaktują się z tobą nasi doradcy oraz przybliżą szczegóły ofert dopasowanych według wskazanych danych. Sama zdecydujesz, która polisa będzie najlepsza dla Ciebie. Warto pamiętać, że skorzystanie z plannera ubezpieczeniowego nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej.

Wszystko w Twoich rękach

Pełna niezależność w planowaniu ochrony

  • Zanim spotkasz się z doradcą lub agentem ubezpieczeniowym samodzielnie przeanalizuj swoje potrzeby ubezpieczeniowe dzięki plannerowi
  • Dzięki temu lepiej wybierzesz produkty ubezpieczeniowe, określisz sumę ubezpieczenia, poznasz wstępną wycenę składki

Pełna niezależność

Bezpłatny plan ochronny w kilka minut

Dzięki Plannerowi Ubezpieczeniowemu w kilka minut jesteś w stanie stworzyć i pobrać indywidualny plan ochrony zdrowia i życia dla twojej rodziny w PDF. 


Zaplanuj najlepszą finansową ochronę na trudne czasy!


Czy wiesz, że?

Czy wiesz, że od 1999 roku liczba zachorowań na nowotwory zwiększyła się o 46%. Ponad dwie trzecie ludzi żyjących poniżej progu ubóstwa to kobiety. Polscy pacjenci nie mają dostępu do 67% terapii lekowych dostępnych w Europie. Kobiety nie są w stanie samodzielnie utrzymać rodziny na takim samym poziomie finansowym co przed śmiercią męża?

Kobieta i Ubezpieczenia to w końcu możliwość skorzystania z plannera online i kobiecego eksperckiego wsparcia. Jestem na TAK!

Dlatego musimy przejść do działania i skutecznie chronić finansowo siebie i swoje rodziny w trudnych sytuacjach!

100%


Bezpłatny plan ochronny!

Skorzystanie z Plannera Ubezpieczeniowego online jest w pełni bezpłatne!


Jeśli potrzebujesz indywidualnie przeanalizować swoją sytuację życiową i potrzeby ubezpieczeniowe, umów się na bezpłatną konsultację z konsultantką Kobiety i Ubezpieczenia. Skorzystanie z konsultacji online nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje Cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej. Nie odkładaj ochrony życia i zdrowia swojej rodziny już nigdy na później!


Często zadawane pytania

Czy skorzystanie z plannera jest naprawdę bezpłatne?

Tak! Skorzystanie z Plannera Ubezpieczeniowego jest w pełni bezpłatne. Tak samo bezpłatny jest plan ochronny (raport), jaki otrzymasz w formacie PDF po podaniu do siebie danych kontaktowych.

Czy Kobieta i Ubezpieczenia to towarzystwo ubezpieczeniowe?

Nie, Kobieta i Ubezpieczenia powstała z połączenia sił organizacji edukacji finansowej dla kobiet Kobieta i Pieniądze i Discoveria Sp. z o.o. – innowacyjnego agenta wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce. Misją obu tych podmiotów jest wsparcie kobiet i ich rodzin w zakresie edukacji finansowej oraz realnego zabezpieczenia finansowego rodzin na wypadek utraty życia lub ciężkiego zachorowania dzięki wyselekcjonowanym produktom ubezpieczeniowym. 

Czy można za pośrednictwem Kobiety i Ubezpieczenia wykupić polisę ubezpieczeniową?

W ramach Kobiety i Ubezpieczenia istnieje możliwość zawarcia umowy ubezpieczeniowej na wybrane produkty ochrony zdrowia i życia, jakie są uwzględnione w Plannerze Ubezpieczeniowym. Umowę ubezpieczeniową realizuje multiagencja ubezpieczeniowa Discoveria Sp. z o.o.

Nie potrafię skorzystać samodzielnie z plannera online. Czy ktoś może mi pomóc?

Oczywiście! Możesz umówić się na bezpłatną konsultację online z jedną z naszych konsultantek. Wystarczy, że podasz do siebie kontakt na dole tej strony. Następnie zadzwoni do ciebie konsultantka i umówi się z tobą na video rozmowę, aby wspólnie przeanalizować twoją sytuację i zrobić wstępną kalkulację ochronną w plannerze online.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w obsłudze plannera lub chcesz porozmawiać o swoim planie ochronnym, umów się na bezpłatna konsultację online!

Skorzystanie z konsultacji online z doradcą Kobiety i Ubezpieczenia nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje Cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej.Zbuduj plan ochrony swojej rodziny już dzisiaj!


KOBIETA I UBEZPIECZENIA © 2023
Kontakt: info@kobietaipieniadze.pl

Planner Ubezpieczeniowy dostarcza Discoveria Sp. z o.o., prowadząca działalność agencyjną, która wiąże się z dystrybucją ubezpieczeń wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce. Discoveria Sp. z o.o. NIP: 113-278-21-12 KRS: 0000341831

>
Success message!
Warning message!
Error message!