Ochroń to co jest dla Ciebie najcenniejsze!

Zadbaj finansowo o siebie i swoją rodzinę dzięki dobremu planowi ochronnemu. Skorzystaj z bezpłatnego Plannera Ubezpieczeniowego online i pobierz plan działania!

OCHROŃ finansowo SWOJĄ RODZINĘ


Zadbaj o to co masz najcenniejsze:

życie i zdrowie!

Każdego dnia spotykamy się z dramatami kobiet, których finansowy świat zawalił się po tym, gdy odszedł mąż i główne źródło utrzymania. Załamuje się budżet domowy, pojawia się bieda, rezygnacja z dotychczasowego życia. A czasami długi, których nie sposób spłacić do końca życia.  Dlaczego tak się dzieje?

Brak odpowiednich zabezpieczeń finansowo - ubezpieczeniowych doprowadza polskie rodziny często do dramatycznych sytuacji życiowych. Kobiety i dzieci są najczęściej pokrzywdzonymi finansowo w sytuacji śmierci lub choroby lepiej zarabiających mężów lub partnerów. Dobry plan ochrony życia i zdrowia to absolutna podstawa bezpieczeństwa finansowego, o jakie powinniśmy sami zadbać.

Czy ty masz już taką ochronę?


Dominika Nawrocka

Kobieta i Pieniądze

Jak działa planner?

Planner Ubezpieczeniowy to aplikacja online, której zadaniem jest wsparcie w precyzyjnym i samodzielnym zaprojektowaniu planu ubezpieczeniowego dla ciebie i twojej rodziny, 

A mówiąc wprost, chodzi o to, aby każdy z nas mógł samodzielnie stworzyć optymalny plan ochrony swojego życia i zdrowia, który następnie zrealizuje poprzez wykupienie odpowiednich polis ubezpieczeniowych.

Wszystko po to, aby zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę na wypadek utraty życia lub poważnego zachorowania.

Dzięki Plannerowi Ubezpieczeniowemu unikniesz pułapek i nietrafionych decyzji finansowych!

Otwórz planner online

Zaakceptuj regulamin i podaj miesiąc i rok urodzenia osoby, dla której będzie tworzony plan ochronny

Określ swoje potrzeby

Oszacuj swoje potrzeby ochronne w zakresie życia i zdrowia. Zmieniaj parametry i kwotę składki pod swoje potrzeby

Pobierz bezpłatny plan

Podaj swój adres email, na który otrzymasz w ciągu minuty swój bezpłatny raport z dedykowanym planem w formacie PDF

Zadbaj o ochronę życia i zdrowia swojej rodziny!

Otwórz planner online, wypełnij informacje i zamów spersonalizowany, bezpłatny plan. Dzięki temu będziemy mogli dopasować odpowiednie ubezpieczenie do twoich indywidualnych potrzeb. Po zamówieniu planu skontaktują się z tobą nasi doradcy oraz przybliżą szczegóły ofert dopasowanych według wskazanych danych. Sama zdecydujesz, która polisa będzie najlepsza dla Ciebie. Warto pamiętać, że skorzystanie z plannera ubezpieczeniowego nic nie kosztuje oraz nie zobowiązuje cię do zakupu polisy ubezpieczeniowej.

Wszystko w Twoich rękach

Pełna niezależność w planowaniu ochrony

  • Zanim spotkasz się z doradcą lub agentem ubezpieczeniowym samodzielnie przeanalizuj swoje potrzeby ubezpieczeniowe dzięki plannerowi
  • Dzięki temu lepiej wybierzesz produkty ubezpieczeniowe, określisz sumę ubezpieczenia, poznasz wstępną wycenę składki

Pełna niezależność

Bezpłatny plan ochronny w kilka minut

Dzięki Plannerowi Ubezpieczeniowemu w kilka minut jesteś w stanie stworzyć i pobrać indywidualny plan ochrony zdrowia i życia dla twojej rodziny w PDF. 


Zaplanuj najlepszą finansową ochronę na trudne czasy!


Czy wiesz, że?

Czy wiesz, że od 1999 roku liczba zachorowań na nowotwory zwiększyła się o 46%. Ponad dwie trzecie ludzi żyjących poniżej progu ubóstwa to kobiety. Polscy pacjenci nie mają dostępu do 67% terapii lekowych dostępnych w Europie. Kobiety nie są w stanie samodzielnie utrzymać rodziny na takim samym poziomie finansowym co przed śmiercią męża?

Dlatego musimy przejść do działania i skutecznie chronić finansowo siebie i swoje rodziny w trudnych sytuacjach!

100%


Bezpłatny plan ochronny!

Skorzystanie z Plannera Ubezpieczeniowego online jest w pełni bezpłatne!Planner Ubezpieczeniowy dostarcza Discoveria Sp. z o.o., prowadząca działalność agencyjną, która wiąże się z dystrybucją ubezpieczeń wiodących zakładów ubezpieczeń w Polsce. Discoveria Sp. z o.o. NIP: 113-278-21-12 KRS: 0000341831

>
Success message!
Warning message!
Error message!