Witaj, nazywam się Dominika Nawrocka i napisałam książkę „Kobieta i Pieniądze”, ponieważ zbyt wiele kobiet ma kłopoty finansowe, które wynikają z braku wiedzy i zaniedbań po ich stronie. Zastanawiało mnie, dlaczego tak niechętnie zajmujemy się własnymi pieniędzmi, skoro tak dobrze troszczymy się o najbliższych. Przecież pieniądze są nam potrzebne do dobrego życia. Dlaczego tak źle je traktujemy?

Chcę Ci podarować rozdział mojej pierwszej książki!

Zostaw swojego emaila, aby pobrać pierwszy rozdział mojej książki i dowiedzieć się więcej!

[newsletter_signup_form id=6]

Bądźmy w kontakcie!

Chętnie będę się z Tobą dzielić bieżącymi informacjami o najnowszych tekstach edukacyjnych i materiałach video na temat finansów osobistych itp. Do tego informacjach o spotkaniach Klubów Kobiety i Pieniądze oraz szkoleń czy webinarów.

Zapisz się do naszego newslettera!

[newsletter_signup_form id=11]

Twoje dane są u nas bezpieczne. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania Newslettera, klikając w aktywny link umieszczony w jego treści.

 

Administratorem danych w obu przypadkach jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczenie fragmentu ebooka „Kobieta i Pieniądze” oraz dostarczanie bieżących informacji na temat działań organizacji Kobieta i Pieniądze w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.

>
Success message!
Warning message!
Error message!