29 maja, 2024

Podcast “Kobieta w Pełni Życia”

udostępnij

"Kobieta w pełni życia" to podcast dla kobiet, które poszukują odwagi, inspiracji, motywacji i wiedzy, aby osiągnąć pełniejsze życie we wszystkich jego sferach. Posłuchaj!

More...

“Kobieta w pełni życia” to przestrzeń, w której będę mówić o tym, jak osiągnąć pełnię życia. Skupię się na trzech głównych obszarach: wiedzy, motywacji i wsparciu.

Wiedza to klucz do oswojenia strachu przed nieznanym. Będę omawiać tematy związane z życiem, zdrowiem, finansami i wieloma innymi aspektami, które pozwalają nam cieszyć się pełnią życia.

Często słyszymy w głowie głosy, które mówią “nie nadaję się” albo “nie jestem jeszcze gotowa”. Czas z tym skończyć! W każdym odcinku znajdziesz motywację do działania i wykorzystania swoich talentów oraz zasobów, aby osiągnąć pełnię życia.

Nie jesteś sama! Wspieranie się nawzajem i dzielenie się doświadczeniami ma ogromną moc. Wiele z nas zmaga się z podobnymi wyzwaniami, a wspólne rozmowy i wsparcie mogą naprawdę wiele zmienić.

W tym podcaście znajdziesz moje monologi, ale także rozmowy z gośćmi. Chcę pomóc ci znaleźć odwagę w sobie, aby w końcu wykorzystać w pełni swój potencjał. Dzięki temu twoje życie nabierze barw, energii i ekscytacji.

Już teraz dziękuję ci za zaufanie. Mam nadzieję, że będziesz ze mną regularnie. 

Posłuchaj pierwszego odcinka!

Słuchaj na Spotify

Słuchaj na YouTubie

Podziel się ze mną w komentarzu swoją opinią na temat pierwszego odcinka. Dziękuję

Dominika Nawrocka


Tags


  • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
    >
    Success message!
    Warning message!
    Error message!